Treść opublikowana przez slawo
-
blokada tylnych kół? o co chodzi?
zapomniales o hartge czy alpina itd itp, tam byly 40% i wiecej - tez mozna bylo zamowic
-
Jaka szpera w E30
chodzilo mi o to ze nie sprawdzisz czy jest sprawna do[poki nie zalozysz i nie sprawdzisz jej tak jak sie powinno sprawdzac.
-
Jak sprawdzić sonde lambda?
jaki tpo ten inny sposob?
-
kolektor od M50 w M52
tu masz najlepiej pokazane krok po kroku http://www.bmw-syndikat.de/bmw-syndikat/archiv/ansaugbruecke/index.htm a gdzies nawet na forum u nich jest pokazany wykres, o ile dobrze pamietam w e36 koles tam grzebal i na hamowni po zmianie kolktora dalo mu niecale 30KM,nie pamietam jak bylo z Nm
-
Jaka szpera w E30
nie sprawdzisz szpery przed jej wlozeniem, tak samo jak zwyklego mostu, musisz sie umowic na czas sprawdzenia, pamietaj ze do szpery leje sie specjalny olej z teflonem - polecam Castrol SAF-XJ , dostepny w serwisach BMW, cena za 1litr ok 80zl. Zaloz o podobnym przelozeniu jakie masz teraz, wejdz po auto i sprawdz tablliczke przy moscie - tam jest przelozenie. Jesli masz M40 silnik to bedziesz mial most z tzw mala glowa i takiego szukaj
-
Jak sprawdzić sonde lambda?
albo podjedz na komputerek ;) albo jak ktos ma oscyloskop Ci sprawdzi. sondy w m20 sa takie same - z wyjatkiem ety - tam jest 3 przewodowa
-
skrzynia od 1,8 na 2,5 ?
m10 ma inna skrzynie niz m20, do m20, od m40 tez jest inna skrzynia
-
SZPERA - szeroki dyfer?
dokladnie duzy problem jest z dlugimi dyframi od 3.25 3.15 i nizej w zasadzie 3.15 i 3.25 wystepowaly tylko w m3
-
SZPERA - szeroki dyfer?
nie widze problemu w przelozeniu dyfra ;) pisalem o przelozeniu SZPERY!!! samej szpery dyfer sam zminialem tydzien temu na zeperowany i zajelo to ok 30 minut z przerwa na kawe aa...jescze jedno - nie szeroki tylko mala glowa i duza glowa mal glowa wystepuje od 1.6 do 2.0 wlacznie 2.3 ,2.5 i 2.7 tylko duze glowy
-
SZPERA - szeroki dyfer?
zmien mechanika, bo szpery sie nie przeklada, na upartego Ci to zrobi ale bedzie to po prostu tragedia mozna znalesc szpere powyzje 4...., trzeba poprostu szukac!!
-
MONTAZ KOMPUTERA POKLADOWEGO
tak jak napsial asrna jest to dziwcinnie proste, gorzej sprawa wyglada z duzym obc - poradzilem sobie etz bez problemu, gorzej z jego wyregulowaniem i dobraniem kosci pamieci tak wiec zakladaj!!
-
jak zdiać kierownice normalna bez airbagu 92 rok
po odkreceniu kierownicy nie zapomnij wlozyc kluczyka i odlobkowac blokady bo jej nie zdejmiesz
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
a wracajac do tematu zapakowania duzego kompa to nie jest to takie trudne o ile masz komplet - gora 2 godzinki roboty i dziala Pamietaj jednak o tym ze do kazdego silnika inny jest tzw codierstecker......mi sie udalo zalozylem i dziala - super zabawka
-
STOŻKOWY FILTR POWIETRZA
zapomnieliscie o jednym i najwazniejszym chyba (dla ucha) jaki dzwiek daje kit k&n 57i ;) robilem eksperymetnty z roznymi dolotami i na k&n auto lepiej sie wkreca - eta potrzebuje powietrza i wraz ze zmiana kolektora ssacego i przepustnicy wynik jest calkiem ciekawy
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
wioche moge Ci pokazac na spocie jakbys mial ochote zajechac - Lotnisko WILCZE LASKI - 11-10-2005.....jak stara berta z wiesniacka rozporka objezdza Twoje V8 - to dopiero bedzie wiocha ;)
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
250zl w Polsce - INXX polerowna aluminium http://www.eurohand.neostrada.pl/bmw/rozporkae35.jpg
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Kup firmowa rozporke takiej jak np ja firmy INXX Weichers lub D&W itd itp.Z Niemiec wychodzi u nas ok 250-280zl INXX.Najlepiej na tyl i na przod.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
powiem tylko tyle :duh:
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
oj kolego kolego skoro nie masz o tym pojecia to po co sie wypowiadasz? dla bajeru to mozna sobie choinke zawiesic ;) jakbys trpoche pojezdzil na sztywnym zawiasie to bys zrozumial.Pozdro
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
warto to malo powiedziane,dla obnizoego zawieszenie to jest wymagana rozporka.Auto po zalozeniu rozporki na przod inaczej sie prowadzi w zakretach na koleinach i podluznych uskokach.Sam nie wierzylem dopoki nie zalozylem
-
centralny-gdzie sterownik
sterwonik centralnego zamka- jesli jest znajduje sie w prawym boczku tam gdzie glosniok - zdemointuj obudowe kolo nogi pasazera i glosnik i sprawdz czy jest czarne pudeleczko
-
Czy elekt. szyby będą pasować...
z cabrio nie beda pasowac na 99%.Musisz zdjac tampicxerke i zobaczyc jakiego rodazaju masz podniosniki zwykle - czy sa to tzw krzyze czy rurki.Jak potrzebuejsz pomocy wal na prv lub gg - sam zakladalem ostatnio elektryke szyb
- pomocy
-
regulacja zaworów czy dam rade sam wyregulować?
pupuszcasz nakretke nr 18 na zdjeciu i czyms cieniutkim (gwozdzik) regulujesz konika (gora - dol) .W koniku masz otworek.
-
Rozrusznik milczy - nie chce zagadac
Problem rozwiazany!!! brak masy na silniku.