siemanko mam bmw e34 i dmuchawa dziala mi na 3 stopniu al ejak wlacze cieple powietrze to wieje zimne mialem klime w niej ale jak ja kupowalem to byla wyjeta czy to ma jakis wplyw na to ze nie ma klimy to wiatrak inaczej chodzi prosze pomocy bo idzie zima
siemka witam wszystkiich mam zamiar wrzucic do swojego bmw e30 3200 i silnik 2,5 litra tez o d e30 tylko powiedzcie mi co bede musial wymienic aby z niej zrobic 325 wystarczy zmienic silnik i komputer czy i skrzynie bede musial zmienic prosze o jak najszybsza odpowiedz
kupiles juz ta bmw jak nie to zadzwon do mnie 509829197 pytaj o kamila
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.