Treść opublikowana przez gorik79
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
mi sie skrzywiły ori aso po 1-2tys km i wymienili bez problemu
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
dobre :shock:
-
Uszkodzona przekładnia e39, objawy?
ja po pierwszej regeneracji która nie wyeliminowała stuków zdecydowałem się na kolejną z wymianą listwy i jest miodzio cena 1500zł a i u mnie maglownica ale nie tylko tez była przyczyną drgan
-
F30 Nowe bmw serii 3
to fakt design Bangla ma cos w sobie i moze sie okazac ponadczasowy chociaz ma wielu krytyków co do ostatniego zdania to spore przegiecie co prawda nie wiem jak bedzie wygladało f30 w dotyku ale jak ostanio ogladałem Hyudaia i40 to do e90 nie ma co porównywac co nie zmienia faktu ze Koreanczycy zrobili olbrzymi skok na przód
-
Rozkrecenie kol smieszny problem
a mi się bardzo podobają
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
nie mozna nawet powinna byc na nich nakleja zakazujaca takich pomysłów taka zółta po Niemiecku
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie są tez handlarze uczciwi co prawda to mały procent ale poznałem takich i zarabiali na aucie za 30-35tys srednio 1-1,5tys
-
[e39] 530dA 2000 r. Stahlblau Metallic
ok dzięki tylko cięzko ją w PL znalezc chyba ze słabo szukam
-
[e39] 530dA 2000 r. Stahlblau Metallic
a ile za swoją polerke płaciłes?
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Hej Masz rację ale to nie jest skrzywienie tylko szacunek do własnej pracy i wydanych pieniędzy. Założe sie że jakbym wygrał nagle 10baniek euro to nie szanowałbym nie ważne jakiego zakupionego auta jak za cięzko zarobione własnoręcznie pieniądze w mysl powiedzenia łatwo przyszło łatwo poszło.Oczywiscie sa pewnie jak zawsze wyjątki od reguły. hej a to tys prowda ale milo ze jest wiecej takich ludzi bo myslalem ze jestem odosobniony :D
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
no niestety troche jestesmy skrzywieni :D
-
E60 550i Bielsko Biała
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno to gratulacje jak odbierzesz daj znac :wink:
-
[e39] 530dA 2000 r. Stahlblau Metallic
i wszystko jasne polecali tez paste farecla wiesz moze cos na ten temat? i jaka polerka?
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoze zrobił to 2007 r bo wtedy się zarejestrował na forum :mrgreen:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie nazywaj tego ulepa cackiem a szczeliny jak chcesz to moge Ci w pół dnia poustawiac drzwi lampy błotniki maska i podejrzewam ze nie jest to zadne halo no ale jak się cwiartki i dach wymienia to pózniej się okazuje ze trzeba rzezbic :mrgreen:
-
E60 550i Bielsko Biała
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczemu tak pózno? /
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
ja miałem jedną przygode pod kuflandem wyłamane lusterko do Tory tez tak mam ale zauwazyłem ze w większym gronie nabiera się chęci
-
problem ze skrzynią, kod błędu
dokładnie za duzy moment obrotowy na regeneracje
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Nie wiem, nie mam. :) Naprawde potrzebujesz tak dokladnie ustawiac predkosc wycieraczek? Ja w sumie to mam na najczestsze i rzadko zmieniam... Problem znika po dobrym nawoskowaniu maski. Ale masz racje, taki fenomen zaobserwowalem raz czy dwa. O, i tu jest pewien trick. Podmontuj sobie opcje "wygas wyswietlacz iDrive" czy jak sie tam u Was nazywa pod ktorys z klawiszy (u mnie pod 8-ka). Przy nocnej jezdzie wciskam 8 i z glowy. iDrive wylaczony. ad3 teraz chyba testy nowych aut na komputerze robią zeby nie wychwycic czegos takiego :shock:
-
jak pospawać dobrze progi????
tu masz fabryczne miejsce wstawienia progu poz nr3 http://bmwfans.info/parts/catalog/E38/Sedan/Europe/740i-M62/LHD/M/1996/april/browse/bodywork/body_side_frame/ i tam są zgrzewy fabryczne rozwiercasz zgrzewasz nowy albo uzywke i masz jak w fabryce ale blacharz napewno Ci tego tanio nie zrobi to raz a dwa trzeba takiego poszukac bo troche zabawy będzie
-
bmw e60 blad aktywnej kierownicy,kontroli trakcji i kierunku
ja wszystko rozumiem ale jak to kable kruszeją ktos cos robil przy maglownicy przeciez to jest 08rok :shock: :?:
-
problem ze skrzynią, kod błędu
generalnie jak dla mnie tanio nieraz dwumasa i sprzęgło więcej kosztuje
-
problem ze skrzynią, kod błędu
częsci ori ok 3,3 z miską i olejem 1tys za robote taką kaske niedawno kolega płacił w 535d i jest drugi z naszego forum który robił w tym warsztacie regeneracja niewiem ten olej który zalałes czy bedziesz robił skrzynie czy nie potraktuj jako płukanke i tak wymieniłes tylko ok. połowe oleju
-
odpowietrzenie dynamic drive
a masz racje mój błąd pewnie procedura odpowietrzania przez kompa