Treść opublikowana przez gorik79
-
F11 520d M - Sport
nigdy nie mów nigdy
-
F11 520d M - Sport
piękna jesli miałbym kupowac f10/11 miałbym powazny dylemat bo według mnie to najładniejsze kombi na rynku :cool2:
-
F11 535xd M-Sport
no to bedziemy czekac na relacje
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
To masz tak samo jak ja na wieśc o bananach dostępnych - wreszcie!!! - do e39 :mrgreen: Pzdr. P.S.Dzięki za koment. nawet niezle to wyglada
-
BMW 318 SALON PL M-PAKIET
gorik79 odpowiedział(a) na szymex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażraczej klimy dzisiaj właczyc nie mogłes a jesli chodzi o drgania to kilka rzeczy trzeba przejzec ale u Fusa nie powinno byc problemu z diagnoza
-
[E39]530iA 2001r
słabe zdjęcia blizej lata bedzie nowa galeria
-
Co sadzicie o tym E39 ???
gorik79 odpowiedział(a) na picasso79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli rozumiem ze ty w tej cenie znajdziesz nietkniętą blacharsko czy lakierniczo? to jak juz taka znajdziesz to daj znac :wink:
-
BMW X5 e70 3.0d 2007r - GOSTYNIN, nr VIN: WBAFF42080LZ10617
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo i po co spawać ścianę grodziową? Jest symetryczna. chyba pomyliles kolego e53 z e70 http://moto.allegro.pl/czesci-do-bmw-x5-e70-4-8-benzyna-niebieski-granat-i2013908218.html co nie zmienia faktu ze tak czy tak dla mnie to rzezba
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
w mieszanej 12-13
-
530dA trzepie kierownicą
z tarczami tak jak pisałem zimermany leza w garazu nowe przebieg 5tys załozyłem ori i jest super mozna hamowac po kilka razy ze 180 do zera i po pierwsze nie grzeją sie tak jak zimermany a po drugie nie ma drgan co prawda pierwszy komplet był krzywy ale przeprosili i wymienili i teraz są idealne
-
530dA trzepie kierownicą
tak są w aso bez problemu ale na razie zbadaj tarcze i piasty pózniej bedziemy myslec dalej :wink:
-
530dA trzepie kierownicą
raczej zauwazyłem ze lemforder ori a lemforder zamiennik w niektórych przypadkach to dwie rózne pary kaloszy
-
530dA trzepie kierownicą
oczywiscie rozumiem ze wachacze dokręcałes po opuszczeniu auta?
-
530dA trzepie kierownicą
meyle hd albo ori od x5 oczywiscie nie w kazdym egzemplarzu mogą dawac takie objawy takze trzeba wykluczyc krzywe tarcze i piasty oraz maglownice z drganiami walczyłem 1,5roku
-
530dA trzepie kierownicą
nie polecam za miękie i problem pozostaje w mniejszym stopniu
-
Dziwna jedynka uwaga - znalazłeś "minę" napisz tu !
pakiet M-pover :mad2:
-
Co to jest i do czego służy pomocniczna pompa wody ?!
od strony serwisowej ta pompka bardzo tez pomaga przy odpowietrzaniu silnika po wymianie płynu
-
Co sadzicie o tym E39 ???
gorik79 odpowiedział(a) na picasso79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdrzwi malowane w aucie za 16900 do negocjacji to wada :mad2: w 4letnich e60 sa juz elementy malowane zejdz na ziemie nie strasz ludzi
-
[e46] 330Ci INPA dziwny błąd
z tymi czujnikami ala topran u kolegi tez sie spotkałem handlarze pakują co najtansze i do zyda
-
530dA trzepie kierownicą
jakiej firmy tuleje załozyłes?
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpanowie jestem jak najbardziej za tym zeby narobic smrodu temu gosciowi i innym trudniącym się takimi procederami ale widze ze ogłoszenie miało się pojawic się nie pojawiło a podejrzewam ze gosc nie jest z pierwszej łapanki i wyczuł sprawe i teraz auto pewnie kusi gdzies przed jakims komisem
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
trzeba tez zauwazyc ze są m54 które nie biorą wogule albo sladowe ilosci
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdla Ciebie wstawiany dach to niema tragedii? to co jest tragedią wyciaganie podłuznicy z bagaznika :mrgreen:
-
320d cofnięty licznik
w jakie zakładki trzeba wejsc w inpie zeby zobaczyc ilosc godzin w module swiateł lub ilosc nacisnięć hamulca?
-
BMW X5 e70 3.0d 2007r - GOSTYNIN, nr VIN: WBAFF42080LZ10617
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoze ktos sie skusi wozone dzieci do szkoły były nią tylko zaden pan z migomatem nie przespawywał płyty grodziowej :mrgreen: a więc Polska rzeczywistosc jest taka ze jedna X5 ma wspawaną cwiartke i dach ta biała ta jest po przekładce a są jakies normalne :D