Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. nigdy nie mów nigdy
  2. piękna jesli miałbym kupowac f10/11 miałbym powazny dylemat bo według mnie to najładniejsze kombi na rynku :cool2:
  3. no to bedziemy czekac na relacje
  4. To masz tak samo jak ja na wieśc o bananach dostępnych - wreszcie!!! - do e39 :mrgreen: Pzdr. P.S.Dzięki za koment. nawet niezle to wyglada
  5. raczej klimy dzisiaj właczyc nie mogłes a jesli chodzi o drgania to kilka rzeczy trzeba przejzec ale u Fusa nie powinno byc problemu z diagnoza
  6. słabe zdjęcia blizej lata bedzie nowa galeria
  7. czyli rozumiem ze ty w tej cenie znajdziesz nietkniętą blacharsko czy lakierniczo? to jak juz taka znajdziesz to daj znac :wink:
  8. Bo i po co spawać ścianę grodziową? Jest symetryczna. chyba pomyliles kolego e53 z e70 http://moto.allegro.pl/czesci-do-bmw-x5-e70-4-8-benzyna-niebieski-granat-i2013908218.html co nie zmienia faktu ze tak czy tak dla mnie to rzezba
  9. w mieszanej 12-13
  10. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    z tarczami tak jak pisałem zimermany leza w garazu nowe przebieg 5tys załozyłem ori i jest super mozna hamowac po kilka razy ze 180 do zera i po pierwsze nie grzeją sie tak jak zimermany a po drugie nie ma drgan co prawda pierwszy komplet był krzywy ale przeprosili i wymienili i teraz są idealne
  11. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    tak są w aso bez problemu ale na razie zbadaj tarcze i piasty pózniej bedziemy myslec dalej :wink:
  12. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    raczej zauwazyłem ze lemforder ori a lemforder zamiennik w niektórych przypadkach to dwie rózne pary kaloszy
  13. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    oczywiscie rozumiem ze wachacze dokręcałes po opuszczeniu auta?
  14. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    meyle hd albo ori od x5 oczywiscie nie w kazdym egzemplarzu mogą dawac takie objawy takze trzeba wykluczyc krzywe tarcze i piasty oraz maglownice z drganiami walczyłem 1,5roku
  15. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    nie polecam za miękie i problem pozostaje w mniejszym stopniu
  16. od strony serwisowej ta pompka bardzo tez pomaga przy odpowietrzaniu silnika po wymianie płynu
  17. drzwi malowane w aucie za 16900 do negocjacji to wada :mad2: w 4letnich e60 sa juz elementy malowane zejdz na ziemie nie strasz ludzi
  18. z tymi czujnikami ala topran u kolegi tez sie spotkałem handlarze pakują co najtansze i do zyda
  19. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    jakiej firmy tuleje załozyłes?
  20. panowie jestem jak najbardziej za tym zeby narobic smrodu temu gosciowi i innym trudniącym się takimi procederami ale widze ze ogłoszenie miało się pojawic się nie pojawiło a podejrzewam ze gosc nie jest z pierwszej łapanki i wyczuł sprawe i teraz auto pewnie kusi gdzies przed jakims komisem
  21. trzeba tez zauwazyc ze są m54 które nie biorą wogule albo sladowe ilosci
  22. dla Ciebie wstawiany dach to niema tragedii? to co jest tragedią wyciaganie podłuznicy z bagaznika :mrgreen:
  23. gorik79 odpowiedział(a) na rotor temat w E46
    w jakie zakładki trzeba wejsc w inpie zeby zobaczyc ilosc godzin w module swiateł lub ilosc nacisnięć hamulca?
  24. moze ktos sie skusi wozone dzieci do szkoły były nią tylko zaden pan z migomatem nie przespawywał płyty grodziowej :mrgreen: a więc Polska rzeczywistosc jest taka ze jedna X5 ma wspawaną cwiartke i dach ta biała ta jest po przekładce a są jakies normalne :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.