Treść opublikowana przez gorik79
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Dzięki za rady budowalne, ale Boże chroń przed takim garażem w mojej okolicy. Wszytko ma + i - kiedyś sąsiadów okradali przez połączenie garażu z domem a teraz po ostatnich powodziach w południowej części Wawy mają już inne auta a garaże zasypane. Jak to w życiu wszystko ma + i - hej czyli wpadamy do monogramusa na mycie :D oczywiscie pierwsze zrobi nam trenning
-
F30 Nowe bmw serii 3
o widac ze księgowi mocno pracowali stalowe wachacze tylne pojedynczy tłumnik wczesniej bylo tak http://bmwfans.info/parts/catalog/E90/Sedan/Europe/335i-N54/LHD/N/2008/september/browse/exhaust_system/rear_silencer/ nadchodzą cięzkie czasy cięcia kosztów
-
530dA trzepie kierownicą
Jakiej marki są te tarcze, oraz jaka cena? :mrgreen: 1000zl sztuk 2 z tym ze do mojej mniejsze są tansze
-
E60 5xxdA M57D30T2
kolega na innym forum tez trzyma się tej wersji
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Ja chciałem, niestety już po zakupie jestem :mrgreen: jak szukałem e46 to tez tylko te fotele brałem pod uwage sa szyte na miare
-
BMW 535D 2005 Urwany łańcuch rozrządu!!!
oj cos czuje ze zatęsknisz za BMW ale za jakis czas
-
BMW 318 SALON PL M-PAKIET
gorik79 odpowiedział(a) na szymex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak latał po dłuzszych trasach a tak mi wygląda to narazie powinien byc spokój
-
BMW 318 SALON PL M-PAKIET
gorik79 odpowiedział(a) na szymex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale przynajmniej pewny
-
Sportowe Zawieszenie nowej F10 w M pakiecie
ASO się chętnie w to pobawi bo za Twoją kasę sobie poćwiczą. Idę o zakłąd, że w życiu tego nie robili więc jakiś kolo 2 lata po technikum z 2 letnią praktyką w ASO dostanie wydruk pdf'a, techniczny słownik niemiecko-polski, worek gratów i zacznie zabawę z Twoim autem. Moja szklana kula pokazuje wiele wizyt w ASO, tłumaczenie się z ich strony, rozkręcanie, skręcanie, poprawianie, frustracje i generalnie moim zdaniem: Run, Forrest, run... niestety taka jest smutna prawda ze do pracy w aso zatrudniaja sie zeby dostac papierek pózniej po jakims czasie zwalniają się i duzo lepsza kase dostają w warsztacie u Pana Henia
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
ktos chciał od Ciebie kupic wczesniej fotele teraz mozesz mu sprzedac w komplecie z samochodem :D
-
BMW 318 SALON PL M-PAKIET
gorik79 odpowiedział(a) na szymex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniekoniecznie a z tego co widac to salon Polska
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa tej stronie na dole: http://www.autobaza.pl/ Nie wiem jak to działa praktycznie ale teoretycznie właśnie służy właśnie do sprawdzania historii. Wpisałem numer swojego samochodu i pokazuje w standardzie podstawowe info z vin-u, ciekawe co by pokazało po uiszczeniu opłaty. chodzi o to zeby w takiej bazie były udokumentowane wszystkie wypadki w Polsce a tak nie jest i w tej oczywiscie tez nie ma
-
BMW 535D 2005 Urwany łańcuch rozrządu!!!
my sobie tu gadu gadu ale trzeba przyznac ze ludzie na całym swiecie lubia auta tej marki maja cos w sobie wystarczy poczytac najbardziej rzetelne forum m5board.com skupiajace ludzi z całego swiata i np. utrzymanie M5 E60 nalezy do bardzo drogich to i tak chętnych przybywa autor tego postu jest bardzo zniesmaczony zgoda ale zmieni marke zatęskni za tym silnikiem jesli chodzi o wrazenia z jazdy raz nawet oglądałem w ukrytej kamerze podobny przypadek w Audi A6 3,0tdi i bardziej uwazam to za pechowy egzemplarz niz regułe
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
widziałem prezentacje ale mam mieszane uczucia co do tej metody a w zimie nie ma szans tą metodą wypłukac zakamarków w których jest sporo soli
-
LPG w BMW6
ten jest naprawde dobry ale jak go robisz na tej samej stacji powiem Ci szczerze ze jak jest tak jak piszesz to masz wyjatkowy egzemplarz 45i i pali Ci tyle co 530i silnik M54 albo i nawet mniej
-
BMW 535D 2005 Urwany łańcuch rozrządu!!!
zapewniam Cię ze da sie wyprodukowac 535d e60 na poziomie bezawaryjnosci w 124 ale kto za niego zapłaci? w samolotach tez jest mnóstwo elektroniki i w porównaniu do aut jest ona bezawaryjna jesli chodzi o skale globalną cena,cena i jeszcze raz cena nastepny przykład koło dwumasowe mozna zrobic zeby wytrzymało 0,5milona ale po co jak mozna na nim zarabiac jako czesc eksploatacyjna gdyby było rozbieralne wymieniasz sprezynki i hulasz dalej
-
problem ze skrzynią, kod błędu
chyba po skasowaniu błedów machina ruszy :D
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdo adalbert powiem Ci ze ciekawy i oryginalny pomysł na interes :roll:
-
problem ze skrzynią, kod błędu
jakies opiłki metalu w oleju ? jutro bede sie kręcił po miescie to daj znac jak cos wezme laptopa
-
BMW 535D 2005 Urwany łańcuch rozrządu!!!
dokładnie interesuje się motoryzacją około 20lat i potwierdzam to co piszesz szczególnie pamietam jak w124 tak testowali zresztą w tym aucie kazdy drobiazg jest wymienny wtedy jeszcze nie było pojecia łaczenia podzespołów w moduły
-
problem ze skrzynią, kod błędu
podepnij pod inpe i skasuj błedy a jak chodzi skrzynia?
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpokaż mi rzeczoznawce, który grzebie w carfaxie? czasem nawet czujnika lakieru nie mają tylko oglądają auta w koło. A czasem nawet jak mają czujnik to nie zadają sobie trudu wsadzić sondę w słupki, w profile zamknięte. A tam czasem można ciekawe pomiary odkryć pomimo oryginalnej powłoki na zewnątrz przez to własnie ze słabo grzebią i ktos np.zyje z takich wałków rosną ceny polis
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażadalbert napisal To może być tylko prywatna inicjatywa. Nasze władze tego nie zrobią, bo co by sie stało z wpływami z akcyzy i różnych podatków. Państwa Unii też to oleją, bo gdzie by spuszczali swój złom. Co do kosztów, wystarczy zapytać średnio zdolnego informatyka. czyli rozumiem ze jak by powstała taka baza z prywatnej inicjatywy to nie kazdy wypadek z dokumentacja zdjeciową musiał by się w niej znalezc ? bo carfax chyba na takiej zasadzie działa?
-
BMW 535D 2005 Urwany łańcuch rozrządu!!!
z tego co słyszałem to Porsche do momentu gdy silnik był chłodzony powietrzem
-
Udalo sie! Mam 325xi
musisz mu pokazac kto tu rządzi :D