Treść opublikowana przez gorik79
-
[E46] Wymiana oleju w ASB fotki DIY A5S390R
jesli chodzi o e39 to po drugiej stronie
-
[E60] 530d 2009 Warszawa WBANX71090CS68369
gorik79 odpowiedział(a) na bbert temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbardzo ciekawe auto uwazam ze napewno warte obejrzenia jesli chodzi o przebieg to przynajmniej wiadomo ze pewny i widac ze autostradowy sadząc po jeszcze nie wyslizganej kierownicy bardzo dobre i bardzo rzadkie nagłosnienie przynajmniej w tej werji silnikowej,i jeszcze soft close tez rzadki dodatek
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
debil
-
540i e39 czy 530d e 60?
mysl nad e39 w tej cenie,bo e60 za 40tys to nie bedzie nic dobrego tylko skad wziac ładna e39 540i ?
-
Łańcuch rozrządu N47
ładna wpadka z tymi łancuchami
-
540i e39 czy 530d e 60?
wrzuc linki obu aut
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
niezawodny to on był w wersji 90 i 110 KM
-
F20 - 116i - Kamazzi
ale jak na tą moc to i tak ładne spalanie
-
Wyważanie felg = porysowanie ich od środka
uparty góral :D
-
F20 - 116i - Kamazzi
ładne spalanie ,niezła srednia jak na te warunki ,jaka jest moc tego silnika?
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto były czasy gdzie miernik lakieru był egzotyką aczkolwiek nie wydawał sie bity ale wydaje mi się ze miał skrecony przebieg bynajmniej kolega jakis czas był zadowolony z niego ,oczywiscie nie ma co wspominac wybitego zawieszenia z przodu jesli ktos przerabiał temat Passata
-
Wyważanie felg = porysowanie ich od środka
według mnie to jak nie ma bicia to jest dobry fachowiec ja jak by mi ktos za pierwszym razem dobrze wywazył zgodził bym się nawet na uszkodzenie felgi jak sobie policzyłem ile zostawiłem kasy u wulkanizatorów to :shock: nie wiem jak w e46 ale w e39 mało kto umie dobrze wywazyc, a nastepnym razem mozesz przypilnowac goscia :D
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak gosc jest z Elbląga i ma zaprzyjaznioną stacje obsługi kolega od niego kupował auto 4lata temu i na przegladzie w tej stacji nic nigdy nie widzą na oględziny umawia się pod sklepami
-
Wyważanie felg = porysowanie ich od środka
Śmiało, możesz rozwinąć? Wiem , wiem jestem pedantem, ale przy robocie nawet bez wykształcenia wyższego, ba, średniego, trzeba myśleć. A ściąganie odważników długim nożem, jak czyszczenie komina jest partactwem :mad2: tez mnie krew zalewa jak ktos partaczy robote np.nie czysci pozostałosci po starych cięzarkach nawet aso nie czysci ale na szczescie trafiłem po 10 róznych zakładach (przez rok miałem problem z drganiami) na zakład który tani nie jest 40zł za koło wywazanie z optymalizacją opony ale niesamowicie dokładny 1 koło robi od10-20 minut umyte na błysk i wszystkie pozostałosci zerwane,maszyna ustawiona z dokładnoscią do 2gram :cool2:
-
BMW e92 335i 2007r - Łódź - VIN: WBAWB73507P024026
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzeciez widac muł pod zegarami apropo zalania
-
Prosze o ocene e60 545i
gorik79 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtą pierwszą widziałem w okolicach Sokołowa Podlaskiego własnie jak mnie wyprzedzała to otworzyłem szybe i zorientowałem się ze to nie M5 a jakas rzezba, oczywiscie chłopaki ostro testowali auto
-
530i problemy z wypadającymi zapłonami
przewody odmy z 2001 nie mogą byc ok chyba ze ktos je od nowosci nawilzał kremem :mrgreen:
-
Zużycie oleju w 530i
wymien odme, olej na jakis lepszy i bedzie 100ml na tysiąc
-
F30 Nowe bmw serii 3
co prawda Auto-Swiat to niezbyt rzetelna gazeta ale F30 miazdzy C-klase
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
tak czysto informacyjnie w F30 tez napisy są po rosyjsku
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
dokładnie my Polacy lubimy napis Made in Germany a ja od jakiegos czasu na róznych przedmiotach lubie tez Made in Poland choc jest ich jak na lekarstwo
-
Prosze o ocene e60 545i
gorik79 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża ja bardziej myslałem ze cos z nią nie tak za dobre M5 e39 po lifcie trzeba dac własnie minimum 65tys
-
[E-39] 530d 2001 Józefosław (mazowieckie)
gorik79 odpowiedział(a) na lukas88lag temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażodpusc to auto szkoda czasu i nerwów do naprawy zamka nie zdejmuje sie klapy,niechlujnie poskładana i z przodu i z tyłu oczywiscie najwazniejsza fotka ze sr.spalaniem a to co komputer szeroki ma do powiedzenia przełaczone na zegarek,rezerwa w baku tez wiele mówi o włascicielu tak samo jak kraj pochodzenia
-
530i problemy z wypadającymi zapłonami
stawiam na odme
-
Prosze o ocene e60 545i
gorik79 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtez się na nią slinie ciekawe czy ją ktos oglądał długo stoi od wakacji. A co powiesz na tą ? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=156031637&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=2009-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&tabNumber=2 komforty zawsze mozna dołozyc