Treść opublikowana przez gorik79
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjuz się rzezbi pomalutku :mrgreen:
-
BMW e60 M5 Łaziska Górne - nr VIN: WBSNB93518CX08577
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwypada dodac panowie ze inst.gazowa i 12-miesieczna gwarancja jest do auta :mrgreen:
-
Drift - kto chętny do pomocy w nauce?
jak spadnie snieg a podobno ma to byc nie długo to odezwij się znowu oczywiscie z pełnym bakiem :mrgreen:
-
problem ze skrzynią, kod błędu
napisz skąd jestes to Ci polecimy jakis dobry zakład w aso wydasz 420zł za tą kaske bedziesz juz miał filr oleju z miską a jak dobrze pójdzie diagnoza bedzie w cenie naprawy
-
F30 Nowe bmw serii 3
zgadzam sie szczególnie srodkowy tunel w A6
-
Jakie klocki i tarcze do E39?jakie firmy wybrac?
jurid 187
-
F30 Nowe bmw serii 3
ale umówmy się ze Audi tez obnizyło loty
-
320d trzeszczące uszczelki szyb - jest na to sposób ?
panowie jak cos to naklejam specjalna tasme i spokój jest raz na zawsze koszt całkowity 150zl
-
Po co jest przepływomierz w 3.0d?
długi termin ale to najlepszy szpec w okolicy dzisiaj sprawdzałem przy okazji to kosztuje 1233zł w Inchcape jak bedziesz miał przepływke to wpadaj mam narzedzia to wymienimy co do damiana hiszpana to daj spokój chłopie pomogłes komus realnie z tego forum? bo pisac to ty sobie mozesz
-
DRGANIA KIEROWNICY BMW 530d E60 masakra...
tuleje numer 12 sprawdzone? http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N2/LHD/N/2005/february/browse/front_axle/frnt_axle_support_wishbone_tension_strut/
-
Po co jest przepływomierz w 3.0d?
Aż cięzko mi się pisze w 2008 w aso kosztowała 1,200zł. Teraz zobacze ile bedzie kosztowała na Narbutta, hej jak cos to daj znac sprawdze Ci na swoja znizke w Inchcape bo wiele razy wyszło taniej niz na Narbutta chyba ze znasz włascicielki :wink:
-
Po co jest przepływomierz w 3.0d?
pewnie masz racje bo mi ostatnio tez podniesli grupe rabatową do 18% ale i oni ceny podniesli takze chwyt marketingowy
-
Po co jest przepływomierz w 3.0d?
tora brałes pod uwage to viewtopic.php?f=31&t=173993 ?
-
Po co jest przepływomierz w 3.0d?
z tego co wiem to np.przy uszkodzonym przepływomierzu tempomat nie działa sprawdz to u siebie i powiem Ci ze ładną znizke na hamulce dostałes a co ori to ori
-
Automatyczna gałka zmiany biegów nowego stylu
trzeba przyznac ze damiam hiszpan czy to polako czy capaz itp.z ortografią zawsze miał problem można by powiedziec ze od czasu gdy miał M5 e60 :mrgreen:
-
Automatyczna gałka zmiany biegów nowego stylu
damian a co się stało z twoją 545i M5 przerobiłes ją na 530d po czipie? :mrgreen:
-
E60 550i Bielsko Biała
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdobra to trzymamy Cię za słowo i powodzenia w zakupie 550i byłbys drugi na forum po weberze z e60 z tym zacnym silnikiem
-
Problem z DSC , kto posiada DSC niech pomoże
a moze spróbuj na podmianke ten czujnik sprawdzic
-
316i Luz na wale w dyfrze i skrzyni biegów
:?: :?: :?:
-
DRGANIA KIEROWNICY BMW 530d E60 masakra...
ad.1 ori będą najlepsze pomimo tego co miałes w x5 ad.2 co w tym dziwnego? a czy wiesz ze jak Bmw zamówi u jakiegokolwiek producenta renomowanego towar który ma spełniac ich wymagania to tak będzie kwestia ceny i renomy producenta auta natomiast Textar na aftermarket to juz inna para kaloszy
-
X5 E70 mokre dywaniki tyl
jak zdejmiesz boczek to jest taka osłona styropianowa fabrycznie przyklejona kitem moze to ona odchodzi ale troche za młode auto na takie numery
-
530dA trzepie kierownicą
z innymi firmami to wygląda tak ze np.zimermany mi leza w garazu i mają się dobrze :mrgreen:
-
530dA trzepie kierownicą
a tu bys się pomylił bo pierwszy zestaw z aso był krzywy ale bez zająkniecia wymienili i teraz jest bardzo ok mozna nawet kilka razy pod rząd z 180 hamowac i nic nie zatelepie
-
E60 550i Bielsko Biała
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto są jedyne alternatywy dla niej takze nie piszcie ze drogo http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=153194286&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=153190130&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=2 bo brakuje im troche wyposazenia oczywiscie o alegro i imporcie z USA nie wspominam
-
E60 550i Bielsko Biała
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpiękne monstrum