Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. wypada dodac panowie ze inst.gazowa i 12-miesieczna gwarancja jest do auta :mrgreen:
  2. jak spadnie snieg a podobno ma to byc nie długo to odezwij się znowu oczywiscie z pełnym bakiem :mrgreen:
  3. napisz skąd jestes to Ci polecimy jakis dobry zakład w aso wydasz 420zł za tą kaske bedziesz juz miał filr oleju z miską a jak dobrze pójdzie diagnoza bedzie w cenie naprawy
  4. zgadzam sie szczególnie srodkowy tunel w A6
  5. ale umówmy się ze Audi tez obnizyło loty
  6. panowie jak cos to naklejam specjalna tasme i spokój jest raz na zawsze koszt całkowity 150zl
  7. długi termin ale to najlepszy szpec w okolicy dzisiaj sprawdzałem przy okazji to kosztuje 1233zł w Inchcape jak bedziesz miał przepływke to wpadaj mam narzedzia to wymienimy co do damiana hiszpana to daj spokój chłopie pomogłes komus realnie z tego forum? bo pisac to ty sobie mozesz
  8. tuleje numer 12 sprawdzone? http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N2/LHD/N/2005/february/browse/front_axle/frnt_axle_support_wishbone_tension_strut/
  9. Aż cięzko mi się pisze w 2008 w aso kosztowała 1,200zł. Teraz zobacze ile bedzie kosztowała na Narbutta, hej jak cos to daj znac sprawdze Ci na swoja znizke w Inchcape bo wiele razy wyszło taniej niz na Narbutta chyba ze znasz włascicielki :wink:
  10. pewnie masz racje bo mi ostatnio tez podniesli grupe rabatową do 18% ale i oni ceny podniesli takze chwyt marketingowy
  11. tora brałes pod uwage to viewtopic.php?f=31&t=173993 ?
  12. z tego co wiem to np.przy uszkodzonym przepływomierzu tempomat nie działa sprawdz to u siebie i powiem Ci ze ładną znizke na hamulce dostałes a co ori to ori
  13. trzeba przyznac ze damiam hiszpan czy to polako czy capaz itp.z ortografią zawsze miał problem można by powiedziec ze od czasu gdy miał M5 e60 :mrgreen:
  14. damian a co się stało z twoją 545i M5 przerobiłes ją na 530d po czipie? :mrgreen:
  15. dobra to trzymamy Cię za słowo i powodzenia w zakupie 550i byłbys drugi na forum po weberze z e60 z tym zacnym silnikiem
  16. a moze spróbuj na podmianke ten czujnik sprawdzic
  17. :?: :?: :?:
  18. ad.1 ori będą najlepsze pomimo tego co miałes w x5 ad.2 co w tym dziwnego? a czy wiesz ze jak Bmw zamówi u jakiegokolwiek producenta renomowanego towar który ma spełniac ich wymagania to tak będzie kwestia ceny i renomy producenta auta natomiast Textar na aftermarket to juz inna para kaloszy
  19. gorik79 odpowiedział(a) na mokry temat w X5 (E70)
    jak zdejmiesz boczek to jest taka osłona styropianowa fabrycznie przyklejona kitem moze to ona odchodzi ale troche za młode auto na takie numery
  20. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    z innymi firmami to wygląda tak ze np.zimermany mi leza w garazu i mają się dobrze :mrgreen:
  21. gorik79 odpowiedział(a) na opa_pl temat w E39
    a tu bys się pomylił bo pierwszy zestaw z aso był krzywy ale bez zająkniecia wymienili i teraz jest bardzo ok mozna nawet kilka razy pod rząd z 180 hamowac i nic nie zatelepie
  22. to są jedyne alternatywy dla niej takze nie piszcie ze drogo http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=153194286&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=153190130&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=26&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2007-12-31&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=2 bo brakuje im troche wyposazenia oczywiscie o alegro i imporcie z USA nie wspominam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.