-
Nightsabes777 obserwuje zawartość 2zerozero7
-
2zerozero7 obserwuje zawartość Kruk
-
2zerozero7 obserwuje zawartość webber
-
2zerozero7 obserwuje zawartość czerwony330d
-
2zerozero7 obserwuje zawartość jakub
-
2zerozero7 obserwuje zawartość Loona Thic
-
2zerozero7 obserwuje zawartość voshon
-
2zerozero7 obserwuje zawartość klagosz
-
2zerozero7 obserwuje zawartość luko32
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
$üper to poskaladales ;) Ile czasu trwało " zrobienie " M od przyjazdu auta z za granicy ?? Pochwał się jakie masz spalanie proszę . Nikt w to i tak nie uwierzy oprócz mnie i paru osób ;) . Widzę, że sieknoles już większą trasę pokaż proszę spalanie ;) Jak się teraz mieścisz w M? Wcześniej jeździłeś touringiem więc miałeś dużo dużo więcej miejsca .
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Czy twoja nowa tablica to nie jest czasem SZO GUN ?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Kiedyś widziałem takie podłogi w g klasie na specjalne zamówienie chyba w brabusie . Dziś widzę , że można takie dywaniki mieć do BMW i każdego innego auta i chyba są nie najgorsze :) Mariusz może ci się spodobają : https://lushwhips.com/products/cm Tu film
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
O co tu się dzieje .;) Odezwę się jak przeczytam całość .;) gratuluję ///M@4IU$5. Odrazu wejdę na temat apetytu na paliwo ,. Ile to pali ? Ale z drugiej strony , Znając Mariusza i jego niewyjaśnione techniki jazdy - obstawiam :; przy codziennej jeździe spalanie w tym aucie będzie oscylować na poziomie 9.6 l..
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Sorry temat widziałem , zdjęć auta nie widziałem ;) wszytko już jasne .
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
No nieźle jeszce nie znalazłem tematu nowej trójki Mariusza a już widzę czwórka ;) Są gdzieś foty następcy E91 ? Ale nie M4 ? Gratuluję Mariuszu - ja nie wiem skąd ty znajdujesz na to wszytko czas
-
Nowa 6er GT
Porównywał ktoś z was 6gt z x5 f15 ? Chodzi o miejsce w środku plus bagażnik
-
Nowa 6er GT
Najsłabszych masz dostępne 630i oraz 620d
- Nowa 6er GT
-
Nowa 6er GT
Ale co na końcu produkcji mogą popsuć ? Bo początek to rozumiem ale koniec serii i co niedoróbki ?
- Zakup BMW 750LD
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Mariusz jaki zasięg na baku 600km? Tylko mieszana jazda /trasa/miasto jakbyś opisał - pamietam że poprzedniczka ponad 1000 wykreciles na ekonomiku:)
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
404 na pierwszy strzał Idę jutro zagrać w totolotka ;)
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
399 koników ? Czy ponad 400 Chociaż z proporcji wynika mi że będzie to dywizjon 404 ;)
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Mariusz Będzie powiększanie mocy?