Treść opublikowana przez gorik79
-
E39 530D nie słychać radia mimo tego że działa
Czyli wynika, że odpowiedzialny za usterkę radia jest tuner tylko czy za dźwięk z magnetofonu też? Ja mam taki sam przypadek czyli radio działa wszytko jest ok nagle cisza i tak samo jest kiedy przełączę na magnetofon czy na zmieniarkę nic nie słychać najczęściej jest tak, że wyłączę radio i włączę z powrotem i jest ok ale nie zawsze czasem dopiero po jakimś czasie zaczyna grać, po kilku próbach włączenia i wyłącznie, co dziwne mimo, że nie ma dźwięku z żadnego ze źródeł w momencie kiedy chcesz zadzwonić lub ktoś dzwoni dźwięk normalnie płynie przez głośniki. Czy w takim wypadku też będzie to wszytko wina tunera? dokładnie tak tuner
-
bmw e60 seria 5 2005r
gorik79 odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtroche malowana to co druga jest
-
F30 Nowe bmw serii 3
podobno w tamtym roku rabaty były większe
-
Rozbite BMW X6
przeciez to jest banan co widac po tylnej klapie
-
BMW E39 528i nowe sprzęgło i dwumasa
nie sprzdawaj niedrogo bo to nie zbiornik paliwa ze bedziesz sprzedawał 10lat pół roku i trafi sie kupiec w dobrych pieniadzach
-
Ladowanie aku.
panowie nie sprzeczac się tylko proponuje wizyte w Inchcape na Prymasa Tysiąclecia i schylenie sie pod spód auta z właczonymi ringami np.650i zobaczycie jakimi tam drogimi prostownikami ładują byłem w szoku bo sam mam lepszy raczej nie sądze zeby swiadomie narazali elektronike w aucie za 600tys
-
bmw e60 seria 5 2005r
gorik79 odpowiedział(a) na dennis1920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak tak troche musisz zaczerpnac wiedzy zanim zaczniesz szukac bo ta która pokazałes to jedna wielka tragedia
-
E39 530D nie słychać radia mimo tego że działa
tu masz kolego lekarstwo viewtopic.php?f=75&t=160281 250-300zł i próbuj naprawiac domowymi sposobami bo wzmacniacza juz nie kupisz chyba ze uzywke w nie wiadomo jakim stanie bm54.pl
-
E46 330d touring - korozja / odświeżenie lakieru
dokładnie w tym linku jest zbiór najbardziej wrazliwych miejsc
-
F30 Nowe bmw serii 3
MOD: Po co cytujesz całą poprzedzającą wypowiedź, żeby dopisał 5 słów, zaraz pod nią? Regulamin forum! euro spada powinni cos zjezdzac z ceny
-
e60 2,0 177
gorik79 odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpanowie to troll bankowo
-
Rozbite BMW X6
w tym sensie rozumiem
-
e60 2,0 177
gorik79 odpowiedział(a) na G.R temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłasnie w przekładce chodzi o jakosc tej usługi a bardziej o to ze tej jakosci brak byle jak przedłuzane wiązki stare kołki itp. brak odpowiedniego zabezp.antykorozyjnego a przede wszystkim robione na szybko dlatego przekładka dla mnie odpada chyba ze robie ją sam i nie załuje ale jak znam siebie nie załuje =nie zyskam nic
-
Rozbite BMW X6
czyli wymiana dachu to nie ma tragedii?
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcena netto ale kombinuje :duh:
-
MAGLOWICA
tylko i wyłacznie http://www.hydrosystem.pl z wymianą listwy w razie potrzeby chyba ze lubisz dwa razy wydawac kase jak np.ja zrobiłem czego załuje ta firma o która pytasz zadzwon do nich i zapytaj czy dadzą Ci gwarancje na stukanie
-
530ia pedal gazu
sory ale on dzialal kiedys normalnie,byl czuly juz przy lekkim dotkniu obroty szly w gore,wiem ze jest elektroniczny,ale liczylem ze cos tam jakis czarodziej podciagnie ,podkreci i bedzie lepiej,niechce sie przyzwyczajac ,bo mnie to najkrocej mowiac wnerwia,czy wiesz ile taka naprawa kosztuje,i czy ma ten potencjometr wplyw na cos jeszcze oprocz moich nerwow? :mad2:generalnie u mnie raz jest czuły raz nie ale to raczej zalezy od tego na jekim biegu jest skrzynia w dieslu tego tak nie czuc bo jest duzy moment obrotowy musisz podpiąc pod inpe i zobaczyc jakie są błedy pedału czy przepustnicy czy moze jeszcze co innego sam pedał moze byc ok ale daje takie objawy jesli chodzi o pedał cos koło 500zł tylko ori
-
530ia pedal gazu
pedał gazu w twoim aucie jest elektroniczny czyli jest to potencjometr trzeba podpiac pod kompa i zobaczyc generalnie taki pedał działa troche inaczej niz tradycyjny kwestia przyzwyczjenia
-
BMW 330CD (e46) PROSZĘ O OPINIE
gorik79 odpowiedział(a) na tomsonx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfelgi nie oryginalne za tą kase to mucha nie powinna siadac
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
nie problemu producent dodaje Pudziana w zestawie :mrgreen:
-
problem ze skrzynią, kod błędu
mały przebieg jak na takie przygody :roll:
-
myjnia cisnieniowa zima
ja jesienia tez ylem na bezdotykowych bralem wiadro z domu z szamponem i gabka jechalem,opukalem auto woda zwykla ,umylem ponownie opukalem ,wytarlem recznikiem z mikrofibry i polozylem QD i auto czysciutkie :cool2: gabke mam taka http://showcarshine.pl/mycie/28-chemical-guys-gabka-z-mikrofibry-gratis-mikrofibra.html ale bede teraz carpro kupowal fajna gabka tez bede musiał troche gadzetów pokupowac :D co to jest carpro?
-
Poważna awaria silnika 525i po przebiegu 87 tyś/km
starsze miały przykręcany
-
F30 Nowe bmw serii 3
nie oszukujmy sie R6 jest tez sporo drozsze w produkcji
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpewnie chodziło mu ile wydał w aso przez 20lat swojej działalnosci :mrgreen: