Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. panowie ta ma na kołach fabryczne cięzarki :shock: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=156569978&lang=de&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=1992-01-01&maxFirstRegistrationDate=1995-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&pageNumber=3
  2. tak tylko zakładam ze kolega nie ma kanału
  3. prosze Cię ...
  4. kto to wszystko kupuje
  5. sciągasz wąz który idzie od zbiorniczka do pompy rozpinasz go przy pompie auto na podniesinych kołach pózniej krecisz kierownicą pare razy zeby z magla tez troche zleciało
  6. gorik79 odpowiedział(a) na buma temat w E39
    podgrzewa się się opalarką z reg.temperatury
  7. to spora róznica do f10 gdzie piszą ze miasto 11-12 z tym silnikiem
  8. ja w Oplu Astra na stukajacych popychaczach zrobiłem 120tys aktualnie ma 345tys i jezdzi bez zmian
  9. Dla mnie to byłaby porażka przy 4 cylidrowym silniku. W takich warunkach co ty przeprowadziłeś, to jest spalanie mojej M54. :shock: Zent dobrym porównaniem była by moja e39 ma taki sam silnik co twoja ale pali 3l więcej masa,cx,automat robią swoje
  10. Mercedes robi to samo
  11. no to co miałes robic przy takim przebiegu?
  12. gorik79 odpowiedział(a) na buma temat w E39
    ja się tym zajmuje ale troche daleko masz do mnie
  13. jesli chodzi o wygląd deski to się zgodze
  14. jak zdrowy spód to ja bym brał bez obawy te auta tak szybko nie gnija
  15. Arnold troche przesadzasz ze E90 to auto z innej epoki
  16. najwazniejszy dodatek super audio jest nie ma nic gorszego jak ma sie fajne auto i słabe audio ja własnie tak mam i ubolewam z tego powodu naszczescie dobre audio mam pod maską :D
  17. gorik79 odpowiedział(a) na buma temat w E39
    regulatory do wymiany
  18. dla Kia pracuje były człowiek Bmw nawet pedał gazu skopiowali w nowych autach
  19. to ile przez te 2 lata zrobiłes km?
  20. nie no widomo ze nic mu nie będzie :D ciekawy jestem tego dzwięku pewnie niedługo troche tych aut pojawi się na ulicach to moze się gdzies zasłyszy jesli chodzi o osiągi to mój silnik juz blado wygląda przy takiej nowosci :wink: http://www.zeperfs.com/en/duel4176-1125.htm
  21. sliczna w Polsce pewnie mało osób się zdecyduje na taki kolor takze przełamujesz stereotypy fajnie ze jestes zadowolony z tego co masz a nie co mógłbys miec mi to tak troche szkoda ze taka nowa a juz wjezdza w ten snieg i sól :cry: a jak dzwięk silnika np.w porównaniu do R6?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.