Treść opublikowana przez gorik79
-
najładniejsze e34 jakie widziałem- pomoc w zakupie (Dolice)
gorik79 odpowiedział(a) na cichy77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpanowie ta ma na kołach fabryczne cięzarki :shock: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=156569978&lang=de&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=1992-01-01&maxFirstRegistrationDate=1995-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&pageNumber=3
-
najładniejsze e34 jakie widziałem- pomoc w zakupie (Dolice)
gorik79 odpowiedział(a) na cichy77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAmen :cool2:
-
Ile płynu do układu wspomagania ? JAK SPUŚcić
tak tylko zakładam ze kolega nie ma kanału
-
Ile płynu do układu wspomagania ? JAK SPUŚcić
prosze Cię ...
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
kto to wszystko kupuje
-
Ile płynu do układu wspomagania ? JAK SPUŚcić
sciągasz wąz który idzie od zbiorniczka do pompy rozpinasz go przy pompie auto na podniesinych kołach pózniej krecisz kierownicą pare razy zeby z magla tez troche zleciało
-
525i problem z xenonami
podgrzewa się się opalarką z reg.temperatury
-
Ile płynu do układu wspomagania ? JAK SPUŚcić
1litr
-
F30 Nowe bmw serii 3
to spora róznica do f10 gdzie piszą ze miasto 11-12 z tym silnikiem
-
E34 520i Piaseczno
gorik79 odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja w Oplu Astra na stukajacych popychaczach zrobiłem 120tys aktualnie ma 345tys i jezdzi bez zmian
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
Dla mnie to byłaby porażka przy 4 cylidrowym silniku. W takich warunkach co ty przeprowadziłeś, to jest spalanie mojej M54. :shock: Zent dobrym porównaniem była by moja e39 ma taki sam silnik co twoja ale pali 3l więcej masa,cx,automat robią swoje
-
F30 Nowe bmw serii 3
Mercedes robi to samo
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
no to co miałes robic przy takim przebiegu?
-
525i problem z xenonami
ja się tym zajmuje ale troche daleko masz do mnie
-
F30 Nowe bmw serii 3
jesli chodzi o wygląd deski to się zgodze
-
E34 520i Piaseczno
gorik79 odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak zdrowy spód to ja bym brał bez obawy te auta tak szybko nie gnija
-
E34 520i Piaseczno
gorik79 odpowiedział(a) na sebott temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża oglądałes auto od spodu?
-
F30 Nowe bmw serii 3
Arnold troche przesadzasz ze E90 to auto z innej epoki
-
F30 Nowe bmw serii 3
najwazniejszy dodatek super audio jest nie ma nic gorszego jak ma sie fajne auto i słabe audio ja własnie tak mam i ubolewam z tego powodu naszczescie dobre audio mam pod maską :D
-
525i problem z xenonami
regulatory do wymiany
-
Plagiat?Co sadzicie o nowym modelu marki kia?
dla Kia pracuje były człowiek Bmw nawet pedał gazu skopiowali w nowych autach
-
[Nowe] Audi A4 Avant czy BMW E91
to ile przez te 2 lata zrobiłes km?
-
[E46] Wymiana oleju w ASB fotki DIY A5S390R
imbus,dobry imbus
-
F30 Nowe bmw serii 3
nie no widomo ze nic mu nie będzie :D ciekawy jestem tego dzwięku pewnie niedługo troche tych aut pojawi się na ulicach to moze się gdzies zasłyszy jesli chodzi o osiągi to mój silnik juz blado wygląda przy takiej nowosci :wink: http://www.zeperfs.com/en/duel4176-1125.htm
-
F30 Nowe bmw serii 3
sliczna w Polsce pewnie mało osób się zdecyduje na taki kolor takze przełamujesz stereotypy fajnie ze jestes zadowolony z tego co masz a nie co mógłbys miec mi to tak troche szkoda ze taka nowa a juz wjezdza w ten snieg i sól :cry: a jak dzwięk silnika np.w porównaniu do R6?