Treść opublikowana przez gorik79
-
Poważna awaria silnika 525i po przebiegu 87 tyś/km
daj znac kiedy emisja
-
Poważna awaria silnika 525i po przebiegu 87 tyś/km
powiem Ci na pocieszenie ze np.czytałem o przypadkach VW ze pokrywali ani złotówki i to 3miesiace po gwarancji rozumiem jak by dopiero pierwszy silnik projektowali ale po udanym M54 strzelic takiego babola
-
LPG w BMW6
napisz kto Ci montował obadamy temat na forum Lpg i jak zauwazyłes piszemy małymi literami
-
Czy można bez obaw myć sinik
Faktycznie ...jednak zmieniam podejscie do zycia, zaczynam sie kapac raz na 2 dni , a w zime moze nawet raz na 3 dni :twisted: to był zart wyluzuj tez mam bzika na punkcie czystosci i jak miałem 18lat to w maluchu myłem silnik co miesiąc pózniej w innych autach po zimie ale Bmw to jak narazie moje najmniej brudzące się auto w komorze silnika a z kurzu nie będe go mył po prostu nie odczuwam takiej potrzeby ale np.mam bzika na punkcie czystosci wnęk kół ,bagaznika ,juz nie mówiąc o wnętrzu takze jak widzisz kazdy ma inne zboczenia więc myj sobie ile chce i nie zwazaj na nikogo :D
-
330i Nierówna praca silnika na wolnych obrotach.
całą Inpe masz po Polsku?
-
Czy można bez obaw myć sinik
a znasz powiedzenie częste mycie skraca zycie :wink:
-
ACTIVE STEERING Aktywny układ kierowniczy - a kwestia zimy
powiedzmy ze po odpaleniu przy -20 troszeczke czuc większy opór jak by nie było płyn gestnieje
-
BMW X6!!!
gorik79 odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw sumie ja tez ich duzo widze ale jakby w lecie więcej
-
Alternator
Myślę, że alternator jest sprawny, ale ma lekko "niedostrojony" regulator napiecia. Należało by go wymienić, ale koszt wymiany jest równy albo nawet wyższy niż koszt używanego. Jeżeli jeździsz trasy, to takie ładowanie jest wystarczające, moja 750-ka ma takie ładowanie od początku i zupełnie jej to wystarcza, problem może być przy krótkich jazdach miejskich. Wydaje mi się jednak, że duże silniki mają trochę niższe prądy ładowania, bo moja E39 też ma ładowanie 13-13,5V. Włącz sobie ukryte menu i tam pod pozycją 9 masz stały podgląd prądu ładowania... czyli rzeczywiste masz 13,9 -14,1 bo test pod poz.9 zaniza
-
BMW X6!!!
gorik79 odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtez ten komis mi się kiedys obił o ucho tak po za tym bardzo ładne zestawienie kolorystyczne
-
Prawidłowe odpalanie Diesla za pomocą guzika START - Pomocy
Jak go holowales?? Poprzez linke i inne auto?? Z tego co widzę to masz automat, a tych skrzyn nie wolno cholować( jedynie laweta) kazdy użytkownik automata powinien to wiedzieć. o czym ty piszesz :?: nie wprowadzaj ludzi w błąd bardzo Cię prosze juz chyba dosc namąciłes na tym forum w poprzednich wcielaniach jak masz pisac nie potwierdzone niczym głupoty gdzies tam zasłyszane to lepiej sobie odpusc
- Hamulce
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
to jest model e3460is Bluetandeta metalic
-
Czy można bez obaw myć sinik
co prawda w swojej nie praktykuje ale uwazam ze jak są wszystkie osłony to mycie co 2-3mies to przesada co innego raz w roku po zimie
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
zadnych
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
nie mam
-
F30 Nowe bmw serii 3
po zakupie nie zapomnie Pan zdac relacji jak wrazenia po przesiadce z VW
-
Hamulce
zapchany odpływ pod serwem
-
E39 program do diagnostyki
inpa bedzie najlepsza ale bardziej obeznani w temacie doradzą od kogo kupic bo jest inpa i są inpy
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
silniczek ori 150zł wymieniałem
-
HUD słaba jasność w ciągu dnia
sporo roboty sobie zadałes :roll:
-
F30 Nowe bmw serii 3
w ''Motorze'' z 30.01 jest taka informacja ze Bmw nr1 Audi nr2 Mercedes nr3
-
F30 Nowe bmw serii 3
MOD: Po co cytujesz całą poprzedzającą wypowiedź, żeby dopisał 5 słów, zaraz pod nią? Regulamin forum! masz racje ostatnio Bmw jest najlepiej sprzedajaca sie marka premium
-
Ladowanie aku.
mi tam w trakcie ładowania prostownikiem rosnie Co rośnie??? Prąd ??? A do jakiej wartości ??? Czym jest mierzony ??? Może napięcie ??? podłanczam prostownik pod aku po 2min mierze miernikiem jest 14v przychodze za 4 godz mierze miernikiem jest 15,7
-
Ladowanie aku.
mi tam w trakcie ładowania prostownikiem rosnie