Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. układ odpowietrza się na podniesinym samochodzie krecisz kilka razy w prawo i lewo kierownicą pozniej to samo ale po odpaleniu dobrze zeby druga osoba kontrolowała poziom płynu to taka standardowa procedura chyba ze w e65 jest inaczej
  2. mam sciagniety (prawdopodobnie),nigdy nie jechalem wiecej jak 250,nie z powodu odcinki ale z powodu docinki ;) ze strony kobiety ktora byla na pokladzie i ktora panicznie boi sie predkosci :mrgreen: . skąd ja to znam :D
  3. one zawsze marudzą :D
  4. a czemu od razu takim tonem do mnie jak bys poczytał moje posty to bys wiedział jakie mam spalanie i po czym wnosisz ze do 13 chce zejsc :?:
  5. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    podłącze Się do tematu, w jaki sposób naprawa odmy może wpływać na pracę sondy i wypadanie zapłonów :?: skąd te powiązanie :?: ano kolego nieszczelne przewody zasysają lewe powietrze a to wpływa na takie odczyty z inpy po wymianie odmy te błedy juz się nie pojawiają
  6. No widzisz kolego a u mnie wychodzi 13.5 LPG przy motorze 3,5i w co pewnie nie uwierzysz :wink: przyjedz do Wawy jak uzyskasz ten to jestes wielki
  7. ja tez stawiam na konwerter a jak długo tak będziesz jezdził to i skrzynia będzie do roboty
  8. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    a to ja Ci powiem odma rozumiem ze na ciepłym ok? jakies błedy pokazuje inpa np.sondy lambda? Nie doczytałem wcześniej Twojego posta, tak mam błędy sondy i wypadanie zapłonów. Czyli stawiasz na to że to odma ? jak zrobisz odme znikną błedy sondy i wypadania zapłonów
  9. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    nie da się a szczególnie ze starych wezy juz nowych nie zrobisz
  10. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    na razie stawiam na odme a co do czujnika wałka to pisałes ze był klejony czy cos jak myslisz dlaczego? chyba nie z nowosci
  11. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    na ssaniu tak ma byc bo pompa powietrza pracuje ale buczenie nie koniecznie musi byc zeby odma była do wymiany u mnie nie buczało a była zapchana i popękane węze i tez drgał na zimnym i wypadały zapłony jeszcze po wymianie odmny przestał drgac ale co auto to inna diagnoza z tego piszesz to czujnik wałka tez mozesz miec do wymiany pewnie go handlarze podsztukowali :mrgreen:
  12. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    na zapalonym silniku odkrecasz korek wlewu oleju jak słychac buczenie to odma tak czy siak podejrzewam ze od nowosci nie była wymieniana tu masz pierwsza czesc wymiany całosc roboty ok 4godz
  13. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    Co trzecią wymiane oleju wymieniasz ją? Jeśli nie to bez sprawdzania wymień bo i tak musisz. co 3 wymiane to w dieslu sie wymienia
  14. gorik79 odpowiedział(a) na Krzysiek1105 temat w E39
    a to ja Ci powiem odma rozumiem ze na ciepłym ok? jakies błedy pokazuje inpa np.sondy lambda?
  15. Piękna super kolor i wszystko w oryginale według mnie najładniejsza e34 na forum i pamiętaj ze jutro dzien babci :D
  16. odliczamy :D
  17. czyli w najtrudniejszych awariach są zawsze najmniejsze pierdoły
  18. jak juz zakodujesz moduł swiateł to wchodzisz do kanału zdejmujesz łacznik z silniczka przekrecasz kluczyk i ruszasz ciegenkiem jak swiatła ani drgną to moze byc silniczek
  19. tez przyłaczam sie do pytania
  20. jednak Bmw to zywotne samochody ten przebieg to ona miała rok temu takze mogła dojsc do 500tys a to juz sporo
  21. :shock: :shock: :shock:
  22. złą marke wybrał na zarobek zapomniał ze naszej marki strzeze Lonna :D
  23. a jak to to co to jest?
  24. gorik79 odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (F15, F85)
    idealne porównanie przyp.http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:2008_Renault_Koleos_%28H45%29_Dynamique_01.jpg&filetimestamp=20081019030843
  25. gorik79 odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (F15, F85)
    dokładnie nowy Ml jest tragiczny

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.