Treść opublikowana przez gorik79
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoze nie nic ale jak rzeczoznawca się dopatrzy wspawanego dachu i cwiartki i zajrzy do carfaxu to chyba nie musze Ci tłumaczyc ?
-
WYMIANA USZCZELKI POKRYWY ZAWORÓW E60 530i
ori cos koło 100zł poz16 http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530i-M54/LHD/N/2003/february/browse/engine/cylinder_head_cover/ a ile zamiennik?
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki portal to oprócz pożytku dla wszystkich, byłby żyłą złota dla własciciela. Ale trzeba w to zapakować ok 800tys do miliona zl. i dosyć długo czekać na zwrot kosztów. Ale pózniej z górki, chociaż przy tym "przemyśle" byłoby ciężko o chętnego lub chętnych, do wyłożenia takiej kasy. skąd masz takie informacje? moze mozna liczyc na jakies dofinansowanie od panstwa?
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczy to taki problem zrobic Polski odpowiednik Carfaxu ja jeszcze rozumiem jak ktos ciągnie lekko pukniete tak ze elementy nosne nie tknięte wiadomo kazdy orze jak moze ale takie auta to na złom jak ma u nas byc poprawa bezpieczenstwa na drogach bo czasem takie X5 moze polec w zderzeniu ze starym Transitem
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli napewno dach obcięty wspawany nowy z innej X5 cwiartaka przednia tez wycięta i tak się robi bezkarnie ulepa za 180tys który w miejscach połaczen za 2-3 lata bedzie rdzewiał a w razie dachowania złamie się na spawach no ale Pan przedsiębiorca powie ze przeszedł przegląd i auto jest bezwypadkowe trzeba napiętnowac takich ludzi jak bym miał mozliwosc to na głównej stronie allegro,otomoto itp. wspólnie z Loną zamieszczał bym zdjecia takich ulepów
- 530dA trzepie kierownicą
-
problem ze skrzynią, kod błędu
a co z tym gniazdem się dzieje ze trzeba wymieniac? tak na moje oko to 2litry ci brakowało trzymam kciuki ze po wlaniu oleju i skasowaniu błedów będzie hulać
-
530dA trzepie kierownicą
ja uzywam miernika zegarowego http://moto.allegro.pl/s994-statyw-magnetyczny-czujnik-zegarowy-i2043055262.html
-
BMW e60 M5 Łaziska Górne - nr VIN: WBSNB93518CX08577
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniedługo moze ta będzie jako bezwypadek http://moto.allegro.pl/bmw-m5-e60-lift-2008-rok-uszkodzona-i2028599810.html
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpełen spontan panowie jak dla niego
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdeny01 napisał A z drugiej strony dobry szczepan nie jest zły - i wtedy wszystko może być piękne i cacy :roll: poza kawałkiem blaszki z numerkami :police:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwujek gogle mówi ze Waldemer Blicharz to dyrektor w branzy motoryzacyjnej
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja mysle ze wszystkie auta które wypłyneły na necie pózniej jak sprawa przycichnie sa wstawiane do komisów itp. tez w innych miastach w necie juz sie ich nie wystawia
-
Jakie klocki i tarcze do E39?jakie firmy wybrac?
pomyłka do skasowania
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcos Ci powiem za ładnie spasowana ta lewa strona nie wiem czy nie mamy do czynienia ze szczepanem
-
BMW 745i LPG TUNING
gorik79 odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak wam sie takie wynalazki podobaja to nie mam wiecej pytan zobaczcie w tej czarnej jak pieknie i równo deska skóra obszyta :mad2:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHeh, niech najpierw podeśle Ci te co ma, potem Ty podeślij mu te co Ty masz... :) A potem zaproś go do dyskusji na forum... :) Dobre :mrgreen: :cool2:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak by nie było cena atrakcyjna była a jak widac w Polsce mało ludzi czyta fora Atrakcyjna jak na porządny egzemplarz. Chyba nie sądzisz, ze ktoś wyda 50 , 70 tys na auto uzywane bez dokladnego sprawdzenia...Tu mowa o aucie za 180 tys zl...... :mrgreen: ...Przy uzywkach za takie pieniądze myśle, ze auto sie podda niezwykle wprost drobiazgowej wprost obsesyjnej weryfikacji...każdej śrubki :), . a ja mysle ze jeleni nie brakuje bo w koncu suma sumarum się te auta gdzies sprzedaja skoro cały czas nowe wypływają no nie tak?a jak myslisz jak chłop sprzedał ziemie to będzie dokładnie taką X5 oglądał?Często ze znajomymi jezdze auta oglądac i uwierz mi ze jak miernik pokaze dobrze to brac a wiesz dobrze ze da się tak ulepic zeby miernik pokazał własciwą grubosc lakieru mało kto zaglada od spodu na podłuznice itp
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak by nie było cena atrakcyjna była a jak widac w Polsce mało ludzi czyta fora
-
problem ze skrzynią, kod błędu
odpalasz auto temp oleju w skrzyni 40st. mieszasz biegami pare razy zostawiasz na P i odkręcasz korek i sprawdzasz czy się wylewa oczywiscie górny korek
-
530dA trzepie kierownicą
tuleje wachacza powinno się parami wymieniac bo teraz jedną masz twardszą a drugą bardziej mięką na temat drgań mógłbym wypracowanie napisac na szczęscie się ich po 1,5roku szukania pozbyłem magiel regenerowałes tylko czy wymiana listwy tez?
-
530dA trzepie kierownicą
http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/Sedan/Europe/530i-M54/LHD/A/2001/july/browse/front_axle/front_axle_support_wishbone/ sprawdzałes tuleje nr5 i który wachacz wymieniłes na zdjęciu?
-
problem ze skrzynią, kod błędu
mialem to samo...dolalem 3,5l oleju i jest ok o to spore braki miałes :shock:
-
BMW e60 M5 Łaziska Górne - nr VIN: WBSNB93518CX08577
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw ogłoszeniu napisał ze dołozy montaz gratis
-
[UWAGA] BMW M5 VIN: WBSNB93596B582522
gorik79 odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi w jakim ładnym salonie stoi pod latarnią kradnie się najlepiej