Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. gorik79 odpowiedział(a) na buma temat w E39
    najpierw do odbłysnika
  2. gorik79 odpowiedział(a) na buma temat w E39
    a rozebrałes lampe?
  3. bez Vinu :mrgreen:
  4. Wojtek chyba wiem co masz na mysli :roll:
  5. navi jeszcze zrozumiem ale bez ksenonów to porazka nawet w uzywanym 6 latku
  6. to moze będą jezdziły u jakiegos oligarchy
  7. gorik79 odpowiedział(a) na janekhwdpjsp temat w E39
    zobacz na tą ideał poza srebrnymi listwami do M5 nie pasują http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=cuiuyefgji2f z tym ze trzeba by sie z nią bylo związac na całe zycie wyobrazasz sobie wystawic ją za rok na alegro za 100tys kupujący by przyjezdzali z młotkami i wybijali cene z głowy :mrgreen:
  8. gorik79 odpowiedział(a) na janekhwdpjsp temat w E39
    ty masz juz z vanosem ? bo ja jezdziłem 540i bez vanosa i wydawało mi się ze z dołu zbierała się gorzej od mojej
  9. gorik79 odpowiedział(a) na janekhwdpjsp temat w E39
    nie chce Cię urazic ale krązy legenda ze jak V8 to 4,4 i tak samo w E60 540i 306KM praktycznie się nie sprzedawała bo 545i i 550i to było to co misie lubia najbardziej
  10. gorik79 odpowiedział(a) na janekhwdpjsp temat w E39
    o rzeczywiscie http://www.zeperfs.com/duel102-101.htm i 175 kg twoja ciezsza
  11. gorik79 odpowiedział(a) na buma temat w E39
    a po co na krótko wymieniasz regulatory podłaczasz kostki przekrecasz kluczyk i słyszysz jak działają jak nie działają to 3 małe torxy i silniczek wyjmujesz ,zeby wyjąc silniczek regulacja musi byc skrecona na maxa
  12. gorik79 odpowiedział(a) na janekhwdpjsp temat w E39
    raptem zaoszczedzisz 2l na 100km na tej trasie którą podałes warto? chyba ze celujesz w manuala to juz róznicz bedzie wieksza
  13. gorik79 odpowiedział(a) na janekhwdpjsp temat w E39
    ja tez jak bym teraz jeszcze raz kupował to troche mocniejszy silnik mocy nigdy za wiele :D
  14. gorik79 odpowiedział(a) na buma temat w E39
    pewnie będa działac bedziesz je wyjmował do wym.regulatorów
  15. gorik79 odpowiedział(a) na janekhwdpjsp temat w E39
    kurde i ja mogłem brac :mrgreen:
  16. witaj w klubie myslałem ze takie myslenie juz jest na wymarciu
  17. tez wyznaje tą regułe ale co do VW mam swoje zdanie
  18. ok silnik tak a co z łuszczącymi się wszedzie tworzywami ,odklejającymi uszczelkami ,super wytrzymałym zawieszeniem,skrzypiącymi plastikami chodzi mi o B5 przed liftem natomiast złego słowa nie powiem o blizniaczym A4 z tamtych lat
  19. czyli w F10 jest tansze i lepsze rozwiazanie
  20. co do aut które porównujesz to tak myslałem ze chodzi ci o auta podobne gabarytowo zeby nie było tak kolorowo to uwazam ze marka VW to najbardziej przereklamowana marka na swiecie
  21. a jak dzwięk? podobno tez nie ma tragedii choc nie jest to R6
  22. akutat z tobą sie zgodze ale jak dla kolegi ZKOpawlak w VW sa takie same tworzywa to nie mam wiecej pytań
  23. jak by nie było aluminium ma mniejszą sztywnosc od stali
  24. a co takiego super jest w Daci duster bo nie wiem ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.