Treść opublikowana przez gorik79
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
trzeba by ją było pomierzyc najlepiej do 200km/h
-
Kamera cofania w połączeniu z Mk1
a jaką kamere polecacie do duzej navi
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
to ja nie wiem jaką ty 535d jechałes bo ja jezdziłem i 535d i 320d e90 lci i jest przepasc w odczuciach więc? a juz wiem jaką jezdziłes to tam tak moze byc :wink:
-
530i uszkodzony przepływomierz, awaria DSC Hak Oris, TV
a to ciekawe :roll:
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
Jak jest DKG to w E92-3 jest drążek zblizony do takiego jak F10 - sterowanie elektroniczne. DKG jest dostepne tylko z silnikiem 335i i tylko w wersji nadwozia E92 i E93. No i zostaje jeszcze M3
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
smg to nie jest skrzynia dwusprzęgłowa
-
BMW E92 330d by klagosz
tutaj się nie zgodze dlaczego za 2 lata E60 m5 ma byc autem nie do sprzedania za normalne pieniądze co prawda przykład E39 ale jednak http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ma3ayof14i2p i powiem Ci ze sledze rynek niemiecki juz długo i odziwo najdrozsze e39 M5 najszybciej się sprzedają a te do 15 tys euro stoją bardzo długo
-
F30 Nowe bmw serii 3
i jeszcze zeby była europejska a nie Usa
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
tez o tym słyszałem ale to chyba bardziej sprawa softu
-
530d Rozpórka kielichów ;/
To nie chodzi o to ze się złamie tylko jak ma byc to niech będzie bez nie bez powodu one są a skoro stukają jak są nie dokręcone to chyba swiadczy to o sztywnosci
-
BMW E60 530i niemcy
gorik79 odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie ma zdjecia licznika wiec pewnie USA
-
F30 Nowe bmw serii 3
popieram Arnold tak jak teraz szukają E60 ponizej 40tys a te 40tys to cały ich budzet i pózniej się szuka częsci Max Gear :mrgreen:
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
wnioskuje ze człowiek jest dobry w tym co robi i stąd tyle roboty co nie znaczy ze automaty są takie awaryjne
-
E60, 535d 2009 na wypasie z WAW
gorik79 odpowiedział(a) na moreti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz takim wyposarzeniem to oczywiste ze jak wszystko ok to góra 2 tyg i sprzedana ja bym się osobiscie zdenerwował jakby mnie ktos uprzedził
-
flex 330Ci
w takie rece to ja rozumiem oddac samochód :cool2:
-
535 ile pali manual
o range 8 to juz spora odwaga i mocna psychika najmniej miałem 25 i juz się bałem ze nie dojade :D
-
mój pierwszy samochód BMW e39
no i super dozbieraj sobie jeszcze troche ,za jakis czas powrzucaj linki słuzymy pomocą :wink: obserwój mobile.de rzadko bo zadko ale czasem i w tych pieniądzach mozna znalezc dobre auto np.od prywatnego sprzedawcy
-
mój pierwszy samochód BMW e39
nie wiem ile masz lat ale ja jak zaczynałem z maluchem to cieszyłem się ogólnie ze mam auto i ze jezdzi a na pierwsze auto taki Peugot to super sprawa przygode z Bmw zacznij od dobrego auta zebys potem całe zycie nie opowiadał miałem kiedys Bmw i juz nigdy więcej :evil: :D
-
mój pierwszy samochód BMW e39
szukaj dalej mała podpowiedz nie szukaj z przebiegiem do 300tys bo w tych pieniądzach kazda ma więcej grunt znalezc z duzym przebiegiem w dobrym stanie to są wytrzymałe auta pod warunkiem robienia napraw na czas
-
mój pierwszy samochód BMW e39
o kolego dobrze ze trafiłes na forum to auto ma co najmniej 0,5mln km jak nie więcej szukaj dalej i wklejaj do oceny spójrz na kierownice i pedał hamulca w tej http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=157661534&pageNumber=3&__lp=276&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C65%2C23%2C66%2C24%2C25%2C26%2C67%2C70&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2 tamta moze miec nawet ponad 600tyś tu kolejny przykład http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=153781132&pageNumber=9&__lp=276&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C65%2C23%2C66%2C24%2C25%2C26%2C67%2C70&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2 szczerze mówiąc to najstarsi górale nie wiedzą ile ma przejechane która dałes do oceny :D
-
NIE MOGE RUSZYC PO ZMIANIE KÓŁ
archiwum X ciekawa sprawa
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaha ale tu niema takiego dopisku
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtam za wpisanie bezwypadkowy juz chyba są jakies konsekwencje?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
od 240km/h leci na oparach a powyzej od pędu powietrza zaczyna przybywac benzyny w zbiorniku :duh:
-
F30 Nowe bmw serii 3
ja nie mam problemów ale zawsze chciałem miec ten magiczny dodatek niestety w autach których był nie były mi pisane :D