Treść opublikowana przez gorik79
-
Stukot na wertepach
zdejmowałes plastikowe osłony wachaczy górnych przed sprawdzeniem?
-
F30 Nowe bmw serii 3
po Audi bedzie Jaguar
-
330i Korekta położenia zderzaka przedniego
widze ze z moich stron jesteś,a raczej ja z twoich byłem ale zawsze wracam :wink:
-
Lekki stuki z kierownicy
mozna się przyjrzec temu elemntowi http://bmwfans.info/parts/catalog/E90/Sedan/Europe/325i-N52/LHD/N/2006/april/browse/steering/steer_col_lower_joint_assembly/ ale troche za młode auto na takie akcje chyba ze wada fabryczna
-
330i Korekta położenia zderzaka przedniego
zobacz sobie jak są drzwi spasowane w niektórych f10/11 a dla mnie 3-4mm to jak 500kilometrów
-
Lekki stuki z kierownicy
to jest maglownica w BMW własnie listwa wyrabia się tylko w połozeniu srodkowym byc moze są juz dostepne listwy do e9x takze po regeneracji bys miał jak nówka za 1500-1600zł ogólnie w BMW maglownice są delikatne przekładnie slimakowe były duzo bardziej wytrzymałe A dlaczego stuka tez jak zrobie pelen obrot - wtedy maglownica jest juz w innym polozeniu? a robiles diagnoze zawieszenia?
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Odkrec zlekka nakretke mocujaca ramie wycieraczki na trzpieniu i zobaczysz, ze mozna zmieniac kat piora wzgledem szyby. :cool2: o dobrze wiedziec o takich patentach są tam jakies znaki czy na czuja?
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
poczekaj spokojnie jak przejezdzisz 10tkm i koniecznie napisz jak się sprawdzają 1tkm to moim zdaniem za mało
-
BMW 530i 2008r, nr VIN: WBANU53598CT14350
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsporo jest tych filmików oni sie chyba szczycą tymi naprawami :duh:
-
Lekki stuki z kierownicy
czyli wychodzi na to ze runflaty są zrobione z największą dokładnoscią
-
Lekki stuki z kierownicy
to jest maglownica w BMW własnie listwa wyrabia się tylko w połozeniu srodkowym byc moze są juz dostepne listwy do e9x takze po regeneracji bys miał jak nówka za 1500-1600zł ogólnie w BMW maglownice są delikatne przekładnie slimakowe były duzo bardziej wytrzymałe
-
Wrzucanie na N podczas jazdy
koledze chyba brakuje ręcznej skrzyni i nie ma co z prawą ręką zrobic ale mam pomysł bierz zawsze ze sobą kobiete w mini :mrgreen:
-
Clarkson o 535d i 1M :)
Tez robilem testy i te same wnioski mam. Ja tez koledzy to potwierdze ze A8 4.2 tdi pod wzgledem kultury pracy silnika, wyciszenia wnetrza, ergonomii przebija F01. Niestety ale nastepny samochod bedzie z pod znaku czterech pierscieni. Nie wiem co sie stalo z BMW ale seria F wyglada pieknie, ale gdzies ta jakosc uciekla... Moze to tez kwestia ze w AUDI silniki robi w ukladzie V a BMW w rzedzie? :cry: a co ma jakosc do konstrukcji silnika?
-
330i 258km vs 272km SPALANIE
no czy tylko troche lepsze osiagi 330i vs 320d po czipie to bym sie sprzeczał
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
Rozwiąże ale zeszlifuj dodatkowo te 4 zęby na żabie, aby nie powyginała nakładki /co może doprowadzić do popękania jej/. Ja zeszlifowałem i jest dobrze, dodatkowo większa powierzchnia styku na obwodzie. dzieki za rade :d ale jeszcze zaby nie kupilem :) w jakiej cenie jest dobra zaba ? na alledrogo sa od 64 zl do 190 :D taka solidna dobra zaba ile moze kosztowac ? 190 i wiecej czy moze to duzo ? pytam po prostu bo nie znam wartosci :)) jak coś to mam taki do sprzedania za 150zł http://allegro.pl/podnosnik-niskoprofilowy-zaba-yato-yt-1720-2000kg-i1964856982.html dwa razy uzywany i nie jest mi juz potrzebny pudełko paragon ja płaciłem cos ponad 200 ale to mało wazne kupiony 2 miesiące temu (cena do małej negocjacji)
-
Płyn wspomagania
wymień i obserwuj napewno nie zaszkodzi
-
Clarkson o 535d i 1M :)
bo siedziałes jako pasażer wydaje mi się ze jestes tak samo zboczony na tym punkcie jak ja czuje je u kolegi w 535d i u siebie tez ale uwierz mi ze 98% ludzi tego nie czuje czasem tez bym wolał nic nie czuc
-
528 chcę wyciąć katalizator
ja tez odradzam z autopsji a strumiennica to taki sam wynalazek jak magnetyzer i uzdrawiacze nic nie daje ale pewnie są tacy co uwazają ze cos daje
-
F11 535xd M-Sport
to ty raczej nie masz lekkiej stopy a i Warszawa robi swoje szczególnie jak się stoi :twisted:
-
330i 258km vs 272km SPALANIE
A niby dlaczego 335i ma być oszczędniejsze??????? Dlatego bo masz większą moc i moment od niższego zakresu obrotów:) Wiem że to nie treść pytania ale dla przykładu moje 335i po mieście pali od 11-14. (oczywiście, można więcej :) ) W trasie autostradowej można spokojnie osiągnąć wartość 8.5 litra (jak sobie jedziesz 130-140...) natomiast z warszawy do gdanska jak się uprzesz to możesz i niskie 7.x osiągnąć. :) jak jechałem w wakacje to tez rekord niskiego spalania na trasie warszawa-gdansk pobiłem :mrgreen: non stop remonty
-
F11 535xd M-Sport
tak wiem oczywiscie to był zart z mojej strony a ostatnio czytałem test M5 i zostało mi w głowie to 9.9l pewnie są tacy co w to wierzą
-
F11 535xd M-Sport
to dokładnie tyle ile producent podaje srednie spalanie w M5 f10 :D
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
tylko ori cena ok 50zl szt
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
pewnie o takim http://www.moto-mix.pl/produkt/podnosnik-trapezowy.htm ja nie ufam takim podnosnikom
-
E9- BMW 2800CS- Nowy nabytek i problem z VIN
sliczne autko gratulacje