Treść opublikowana przez gorik79
-
[530] Wibracje samochodu.
bys sie zdecydował ile zapłaciłes :?: viewtopic.php?f=71&t=5993&start=75
-
Drganie kierownicy przy 80 km/h
i bys sie zdecydował ile zapłaciłes chyba ze to reklama :?: viewtopic.php?f=72&t=116457&p=819601#p819601
-
Drganie kierownicy przy 80 km/h
to daj znac jak u Rawskiego
-
Drganie kierownicy przy 80 km/h
napisz tutaj który serwis tak dobrze wywaza bedzie dla potomnych
-
Nie zawsze świeci prawy xenon
to samo z czujnikami wałka rozrzadu
-
E46 330 2004 r.
gorik79 odpowiedział(a) na Afro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale z tą czerwona to przegiołes jak widze w Polsce takie koła i jeszcze obnizone zawieszenie to kojarzy mi się z jednym auto wytłuczone na maxa
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
kiedys BMW to były modele 3, 5, 7,8 było ich mało a duzo czasu na dopracowanie teraz czasu jest mniej a modeli więcej
-
BMW 330xi 2006r - Rzeszów - nr VIN: WBAVD13566KV09270
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale znaczek został :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
najlepsze jest 150koni kozak :mrgreen: i przebieg 199000tys km
-
320i M54 źle chodzi na wolnych obrotach, błędy 227 i 228
trzeba jeszcze sprubowac z czujnikami wałka są 2 i czujnikiem wału
-
Wymiana uszczelki misy olejowej E39 530i
moze bez silikonu powinno to się składac
-
BMW 325i 2002r - Oleśnica - nr VIN WBAEV32090AC90299
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakbys umiał to zrobic i robił dla siebie czyli długo (wymiana wiązek itp.) to czemu nie a na handel to chyba się domyslasz
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
sory za laickie pytanie co to jest pozycja nr1 APC i jak by mozna prosic o linki do sklepów gdzie mozna podobny zestaw złozyc nie moge znalezc tego vp citrus a widze ze fajny produkt http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=202538
-
E60 zawieszenie i zabezpieczenie
Ja mam u siebie ten pierwszy zestaw i jest solidny i bezproblemowy, natomiast taki jak ten drugi miałem w Audi (oryginał) i nie polecam - nasadka na te śruby ma taki wieniec o kształcie jak ten kształt wyżłobiony w śrubie, który raz zerwał mi się gdy osobiście odkręcałem koło, dokupiłem nowy, który po drugim czy trzecim odkręcaniu też się zerwał, tym razem w serwisie - musieli przyspawywać do śruby jakąś nakrętkę żeby je powykręcać. Oczywiście ten do BMW może jest lepszej jakości, no ale tak ku przestrodze opisałem moją historię. Co do stuków... też mam coś podobnego tzn jak wjeżdżam ze skręconymi kołami na jakiś niski krawężnik to (nie zawsze) słyszę stuk, któy jakby przenosi się na kierownicę (czuję po rękach). Zawieszenie przejrzane - nic nie widać niepokojącego. No i właśnie obawiam się też że to maglownica. Nowa z AS to około 10.000.... Na szczęście gdzieś pod Toruniem jest firma która regeneruje wymieniając listwę, za około 1500zł - gdzieś na forum jest wątek w którym jest adres i dobre opinie. pierwszy zestaw jest produkcji bmw ten nowy robi podwykonawca i jest szajsowaty info od pracownika aso co do maglownicy ja np.robiłem pod Toruniem z wymianą listwy była to moja druga regeneracja bo po pierwszej nadal stukało i jestem bardzo zadowolony http://www.hydrosystem.pl/pl/?gclid=CPzTorv76KwCFVBTfAodvz0lNA
-
Podnoszenie auta - lewarek / podnośnik
najlepiej do zaby sprawdza sie krązek do gry w hokeja lepszy od deseczek itp.
-
E60 zawieszenie i zabezpieczenie
co do zabezpieczeń to damian hiszpan do M5 niech sobie kupuje pierwsze lepsze :mrgreen: ja natomiast polecam Ci starszy zestaw srub który wygląda tak http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-do-felg-bmw-nowe-oryginalne-i1927428740.html natomiast zupełnie nie polecam Ci nowszego zestawu http://www.bmw-sklep.com.pl/pl/sruby-zabezpieczajace-kol-bmw-e36-e46-e39-e38-z3.html miałem ten zestaw i zgubiłem nasadke pojechałem do aso odkrecili mi sruby i powiedzieli ze te nowsze to niewypał (wyrabiaja sie) a po drugie nie mozna kupic samego adaptera do starszego typu mozna kupic i w ten sposób zostały mi sruby na pamiatke :wink: ja by cos to mam spore znizki w Inchcape na Prymasa co do stuków nie chce Cie martwic ale wygląda to na magiel trzeba by było posłuchac
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
taki patent z tymi dwoma wiadrami :D jesli chodzi o białe kropki opowiem historie tylko prosze się ze mnie nie smiać :P jakies 1,5roku temu umyłem auto na słoncu(przed wyjazdem nad morze chciałem zeby było czyste) po myciu zostały kropki nie zeszły po 2 myciu było juz po 19-nastej zdesperowany postanowiłem uzyc TEMPO skonczyłem około 22-drugiej wydawało mi się ze kawał dobrej roboty odwaliłem nad ranem dojezdzam nad morze wysiadam z auta i myslałem ze padne jak mozna sobie tak s...lic lakier cały pobyt zepsuty nawet nie chciałem na nią patrzec cała w hologramach po powrocie oddałem do Diamentowej Ochrony Lakieru na Woli wyjechała jak nowa ale 2 dni sie męczyli od tej pory staram sie dbac ale nie do konca mi się to udaje :twisted:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
a jak sobie poradzic z wodą czyli płukam auto z weża i czasem nie zdąze wytrzec do sucha i np .zaswieci słonce i gdzies zachnie woda i pojawią się białe kropki
-
tylni most - zapomnieli o korku
jak wychodzą takie kwiatki uzywam takiego sprzętu http://moto.allegro.pl/pompa-pompka-oleju-paliwa-ropy-wysysarka-zasysarka-i1961449167.html
-
tylni most - zapomnieli o korku
jesli jest to pocenie mozesz jechac ja takie pocenie miałem i ustapiło jesli kapie to troche ryzyko zalezy jak długa trasa jak chcesz moge dowiedziec sie konkretnie jutro jaki olej aso do e60 sprzedaje do mojej to był castrol namiar do mnie przesłałem Ci na pw
-
tylni most - zapomnieli o korku
olei jest od pyty :). Chciałbym wiedzieć jaki zalewa fabryka... Nie znam się na olejach tylnych mostów to moje pierwsze RWD i mam pierwszy raz kontakt z tego typu substancją. Nie chcę zalać chłamem, chcę mieć najlepsiejszy jaki się da ;) ot co taki kaprys! :) Przy okazji zapytam ile oleju tam wchodzi? ja kupowałem w aso 50zł litr i tyle wchodzi olej ori to castrol
-
530 d z 2001 r. co myślicie o przebiegu 210 tys.
ktos wogule zauwazył ze temat jest z 2007r
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
aha rozumiem musze zakupic :D ja bym chetnie skorzystał z konfiguracji zestawu dla młodego scauta mozecie zacząc od gabki i wiaderka....
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
gdzie mozna kupic taki odkurzacz?
-
Stukanie przy ruszaniu kierownica
Dzis bylem w Inchcape. Jezdzili, macali. Wg nich kazda e90 ma taki luz i stuka. :!: Pokazuje typowi szarpiac za felge na boki ze stuka a on mowi, ze na postoju zawsze stuka bo jest wspomaganie hydraliczne. Mowie no to Pan podniesie ja usiade w srodku, uruchomimy i zobaczymy. Mowi, ze tak ma byc, ten luz to nie luz, ze jest tyle elementow: magiel, tzw jablko, drazek i na tych wszystkich suma luzow daje wlasnie takie cos. Nie mam do nich sily :mad2: Stracilem poltorej godziny na wizyte, lacznie z dojazdem razem trzy. Oczywiscie sprawdzali to 20 minut a reszte auto stalo na hali :norty: W ASO to chyba kolo sie musi urwac, zeby cos wymienili :cry2: Chyba zaloze jakies 16tki runflaty zeby felg nie uszkodzic i bede latal po kocich lbach, w ta i z powrotem zeby zaczelo lomotac...moze wtedy cos zrobia. :?: nawet jak z luzem pojedziesz to Ci powiedza ze nie ma według nich a maglownice ogólnie w bmw to lipa straszna a teraz jeszcze w nowych stukaja niby ZF dla nich robi ale nie wiem o co chodzi z jakoscią