Treść opublikowana przez gorik79
-
katalizator
zrozum ze to auto bez katów nie bedzie jezdzic napisz skad jestes ktos ci poleci dobry warszat w twojej okolicy w przeciwnym wypadku twoje auto czeka eutanazja :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
to ktoś sobie sporo trudu zadał tym bardziej ze to musi byc automat od 540i e39 albo od e60 np.530d nie prawda zdarzały sie silniki w e39 i w e38 z skrzynia automatyczna ZF, wiec kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd. :P e39 w dieslu ze skrzynią zf??? a to ciekawe
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
a gdzie zakładałes instalacje?
-
katalizator
juz astra1 srednio jezdzi bez kata a co dopiero e65 czym predzej zmien mechanika mam nadzieje ze nie sprzedał ci katalizatora i Ci go oddał po wycicieciu bo z tym wycinaniem to juz rózne historie słyszałem ostatnio kumplowi wycieli wysłałem go po odbiór to powwiedzieli ze na złom go wywiezli bo był zapchany :duh:
-
Moj nabytek czekam na szczera ocene !!!
brewki do zdjecia
-
Ogrzewaie BMW E39
a moze tak w opisie silnik bys podał czy mamy zgadywac?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
to ktoś sobie sporo trudu zadał tym bardziej ze to musi byc automat od 540i e39 albo od e60 np.530d
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
automat ZF?
-
Pukanie na dołkach
czyli to samo co ja przyklejam za 1/3 tej ceny ale i tak u nich ta tasma staniała bo jak ja się pytałem to było 750zl
-
523i E39 wymiana wahacza dolnego lewego przedniego
podejrzewam ze całego zawieszenia napewno do wymiany nie masz w wachaczach wymienia się same tuleje z cenami nie ma jakiejs tragedi skąd wogule jesteś?
-
BMW 535 d problem ze skrzynią i paleniem
po czym to wnioskujesz? :?: najlepiej to cala skrzynie wymienic :mrgreen: W jakim stanie jest twoj akumulator? nic nie pisałem o wymianie skrzyni :?: a konwerter moze dawac takie objawy ale zawsze zaczyna sie od najprostszych rzeczy czyli np.pozom oleju
-
F11 535xd M-Sport
Dawid S jestes chyba pierwszy który jest 10/10 zadowolony z f10/11 i zeby tak zostało :D
-
Nowy ,czy testówka ?
dokładnie o mikronach wspomniałem dla scisłosci
-
Nowy ,czy testówka ?
jemu chodziło o mikrony ale jak na 3warstwy to i tak za duzo moze jeszcze szpachel poszedł pod lakier
-
Nowy ,czy testówka ?
makabra kolego współczuje Ci makabra normalnie
-
BMW 535 d problem ze skrzynią i paleniem
skrzynia wygląda na konwerter co do palenia musisz podłączyc pod kompa
-
Pomocy!! BMW E60 530D
ciekawe jak głowice załozył :roll:
-
NOWOŚĆ DYNAVIN DVN-E39A A Dokładnie D99
mi się podoba ale tylko tyle moge sie wypowiedziec w temacie
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
bardzo szczery opis :cool2: :cool2: :cool2:
-
ubezpieczenie AC - wycena
O :shock: 21400 wyszło na tej wycenie :duh:
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
:mrgreen:
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
pierwsze słysze o taki wynalazku drogi gażet?
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
podejrzewam ze w skrzyni olej troche wolniej się nagrzewa dlatego ja dotykam miski oleju skrzyni jak nie wiesz jak poczuc 40st to dotknij w pralce szyby gdy pierze na 40 st. :D
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
w tescie zegarów pod poz.nr7 jest tylko temp. silnika
-
uszkodzony plywak - jak sprawdzic ktory?
skomplikowana sprawa z tymi pływakami