Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. gorik79 odpowiedział(a) na albis79 temat w E65, E66, E67
    zrozum ze to auto bez katów nie bedzie jezdzic napisz skad jestes ktos ci poleci dobry warszat w twojej okolicy w przeciwnym wypadku twoje auto czeka eutanazja :mrgreen:
  2. to ktoś sobie sporo trudu zadał tym bardziej ze to musi byc automat od 540i e39 albo od e60 np.530d nie prawda zdarzały sie silniki w e39 i w e38 z skrzynia automatyczna ZF, wiec kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd. :P e39 w dieslu ze skrzynią zf??? a to ciekawe
  3. a gdzie zakładałes instalacje?
  4. gorik79 odpowiedział(a) na albis79 temat w E65, E66, E67
    juz astra1 srednio jezdzi bez kata a co dopiero e65 czym predzej zmien mechanika mam nadzieje ze nie sprzedał ci katalizatora i Ci go oddał po wycicieciu bo z tym wycinaniem to juz rózne historie słyszałem ostatnio kumplowi wycieli wysłałem go po odbiór to powwiedzieli ze na złom go wywiezli bo był zapchany :duh:
  5. gorik79 odpowiedział(a) na jari147 temat w E39
    a moze tak w opisie silnik bys podał czy mamy zgadywac?
  6. to ktoś sobie sporo trudu zadał tym bardziej ze to musi byc automat od 540i e39 albo od e60 np.530d
  7. automat ZF?
  8. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    czyli to samo co ja przyklejam za 1/3 tej ceny ale i tak u nich ta tasma staniała bo jak ja się pytałem to było 750zl
  9. podejrzewam ze całego zawieszenia napewno do wymiany nie masz w wachaczach wymienia się same tuleje z cenami nie ma jakiejs tragedi skąd wogule jesteś?
  10. po czym to wnioskujesz? :?: najlepiej to cala skrzynie wymienic :mrgreen: W jakim stanie jest twoj akumulator? nic nie pisałem o wymianie skrzyni :?: a konwerter moze dawac takie objawy ale zawsze zaczyna sie od najprostszych rzeczy czyli np.pozom oleju
  11. Dawid S jestes chyba pierwszy który jest 10/10 zadowolony z f10/11 i zeby tak zostało :D
  12. gorik79 odpowiedział(a) na rosiur temat w F10, F11
    dokładnie o mikronach wspomniałem dla scisłosci
  13. gorik79 odpowiedział(a) na rosiur temat w F10, F11
    jemu chodziło o mikrony ale jak na 3warstwy to i tak za duzo moze jeszcze szpachel poszedł pod lakier
  14. gorik79 odpowiedział(a) na rosiur temat w F10, F11
    makabra kolego współczuje Ci makabra normalnie
  15. skrzynia wygląda na konwerter co do palenia musisz podłączyc pod kompa
  16. gorik79 odpowiedział(a) na jola16104 temat w E60, E61
    ciekawe jak głowice załozył :roll:
  17. mi się podoba ale tylko tyle moge sie wypowiedziec w temacie
  18. bardzo szczery opis :cool2: :cool2: :cool2:
  19. O :shock: 21400 wyszło na tej wycenie :duh:
  20. pierwsze słysze o taki wynalazku drogi gażet?
  21. podejrzewam ze w skrzyni olej troche wolniej się nagrzewa dlatego ja dotykam miski oleju skrzyni jak nie wiesz jak poczuc 40st to dotknij w pralce szyby gdy pierze na 40 st. :D
  22. w tescie zegarów pod poz.nr7 jest tylko temp. silnika
  23. skomplikowana sprawa z tymi pływakami

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.