Treść opublikowana przez gorik79
-
523i 2000r problem z silnikiem
Po pierwsze to zmień mechanika i powiedz żeby zajął się czym innym, a nie "serwisowaniem" samochodów. Tacy mechanicy wykończą nowe silniki. mam nadzieje ze nie zalałeś półsyntetyka? Jak zmieniał ten pseudo mechanik świece bez fajek to może być stąd ten objaw jeśli wcześniej tego nie było. Jak fajki były nieruszane było ok ale jak się je ruszyło to mogły zacząć się problemy. Chodzi na wszystkie gary? popieram zmiana mechanika dobrze ze mineralnego nie wlał
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tak samo jak w e60 za 60,9tys na innej jego aukcji pisze ze sa ksenony
-
530dA trzepie kierownicą
na diagnostyce mało kto umie sprawdzic tuleje nr5 http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/Sedan/Europe/530i-M54/LHD/A/2001/july/browse/front_axle/front_axle_support_wishbone/ i to je podejrzewam jak chcesz miec na długo spokuj z tarczami to tylko ori polecam
-
Nowy szuka porady...
gorik79 odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie 10tys to min. jakie trzeba miec w zanadrzu
-
BMW E39 540i
gorik79 odpowiedział(a) na lucasb186 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażobejrzałem fotki i cos mi sie zdaje ze ta z forum bedzie twoja z uwagi na to ze krajowa dobrze posprawadzaj pod kątem korozji
-
e92 e93 330i 335i
gorik79 odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto które wkleiłeś to zakamuflowana opcja amerykańska! Nie pytaj po czym tak twierdzę , po prosto to widzę! pamiętajcie tylko że to nie moja (bo tak można wnioskować z treśći;p) ja mam euro;p od amerykanCkich z daleka...:) a poznac mozna bo tym durnym drewnie ktore w usa z niewiadomych mi powodow robi szal;p ale moze ktos w euro sobie takie zrobil;p trzeba bylo by Vin rozkodowac;p i po naklejkach na oslonach słonecznych
-
Nowy szuka porady...
gorik79 odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniektórzy myslą ze alkantara to skóra
-
[E61] Skrzynia AUTOMAT - problem
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=604 mozna sobie poczytac
-
E60 Świdnica (woj. dolnośląskie)WBANR71090CR06663
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI bardzo dobrze ze odpusciłes
-
F11 535xd M-Sport
jak to górole mówią tys prowda
-
BMW 750i 2006r - Lublin - nr VIN: WBAHL83567DT08001
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chce się czepiać, BMW Polska wiadomo za co przeprasza, ale dlaczego w imieniu Best auto. Jak napisali, wszystkie sprzedawane samochody przez dilerów są dokładnie sprawdzane. W tym przypadku to trochę niezręczne tłumaczenie, i nie chodzi tu o wycofanie auta ze sprzedaży, bo może ktoś by chciał kupić tego gniota, gdyby od początku nie było nic ukrywane. Brakuje tu standardowej formułki o wyciągnięciu konsekwencji w stosunku do osób, które dopuściły do takiej sytuacji. Ja myślę,że to jakiś baran jeden z drugim, chcieli w ten sposób przytulić parę groszy. i ja tez tak mysle chciwosc zwycięzyła a kradnie sie najlepiej pod latarnią
-
BMW 750i 2006r - Lublin - nr VIN: WBAHL83567DT08001
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja spróbuje jutro podzwonic bo to juz jest przesada
-
530i naprawa skrzyni automatycznej
FYI: skrzynia juz przelatala ponad 20 tys km po regneracji konwertera. Wszystko smiga idealnie :D no to super oby tak dalej :cool2:
-
Pytanie do stałych bywalców serwisu BMW
za kilka tysiecy to oni ci moga hamulce wymienic a tutaj moga Cie dziubnac i kilkanascie na twoim miejscu udał bym sie do Pana Seweryna z Warszawy
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i w dwóch wersjach silnikowych :mrgreen:
-
E39 jakie polecacie wycieraczki
Bosch juz od około 8 lat produkuje masuwe w Chinach czy to bedzie agd czy narzedzia typu wiertarka itp czy czesci do aut podejrzewam ze tylko na pierwszy montaz jest jeszcze jakosc
-
Dziwny dym wydobywający się około 2min po odpaleniu
zacznij sie cieszyc autem chłopie chyba nie wiesz co to znaczy trafic na mine a zakładam ze nie wiesz dlatego zobacz http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/2386-BMW-e60-M5-2006r-Gliwice-nr-rej-WX-54205-nr-VIN-WBSNB93596B582522 i to nie było 26tys a 5 razy tyle
-
BMW 320ci 2007r - Poznań - WBAWA71060JT25208
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi bardzo dobrze zrobiłes czesto jezdze na ogledziny samochodów i raz znajoma szukała astry3 2006r znalezlismy nie najtansza ale bezwypadek ori lakier bdb stan a ona ze szyba przednia wypiaskowana myslałem ze wyjde z siebie ostatnio mnie przepraszała za swoje zachowanie
-
Dziwny dym wydobywający się około 2min po odpaleniu
Ja mimo wszystko obstawiam turbo napisz w opisie skąd jestes zeby Ci ktos dobrego specjaliste polecił jak naprawisz daj znac :wink:
-
BMW 320ci 2007r - Poznań - WBAWA71060JT25208
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidac jak pięknie maska z błotnikem z lewej strony spasowana
-
535d czy warto?
o własnie , fajny masz opis Moje BMW :cool2:
-
535d czy warto?
przy tym przebiegu jak jest prawdziwy a jeszcze jak by był w Niemczech jezdzony to raczej nie wierz w cuda jedynie konwerter musisz sprawdzic jak cos to podpytam kolegi jak sie sprawdza bo zapomniałem napewno objawia sie falowaniem obrotów a pózniej szarpaniem po lifcie podobno poprawiony ale nie do konca z hamulcami tez nie tragedi fakt sa drogie i najlepiej sprawdzaja sie oryginały ale np.klocki przód na 50tkm wystarczaja po za tym podobnie jak u Ciebie chyba ze trafisz z dodatkami typu active stering itd.
-
Udalo sie! Mam 325xi
a sorry chyba juz pora spać :D
-
Udalo sie! Mam 325xi
dokładnie dobrze rozgrzany silnik 5-8min po zgaszenu
-
jaki miernik lakieru?
ten drugi mam osobiscie i polecam jest to juz mój drugi miernik z tej firmy bo pierwszy nie mierzył aluminium i go sprzedałem nowszy model wydaje mi sie ze jest dokładniejszy szkoda ze w tej cenie nie ma niczego co zmierzy tworzywa