Treść opublikowana przez MarcinPioneer
-
lepiej shadow czy chrom?
A wg mnie tylko chrom.
-
Jak Ustawiac swiatła Mijania BMW E34??
Pod maską w samym rogu masz pokrętło białe, do regulacji lewo prawo lampy. Wkłada się w nie śrubokręt i kręci, często tak jest,że trzeba je będzie obruszać. Wtedy najlepiej wyjąc dwie spinki trzymające atrapę, te nad reflektorem i trochę odgiąć, wtdy dobrze widać tą śrube regulacyjną, trzeba ją wziąć w kombinerki(tylko tak żeby nie zniszczyć gwintu i pokręcić)przyda się jakiś penetrant na pewno też
-
Olej Valvoline 0w30 lub 5w30 do 545?
http://sorient.pl/moje520ie34/img/olejbmw.jpg Ten olej ma identyczne opakowanie jak oryginalny olej FORD MOTORCRAFT
-
skrzypienie w tylnym zawieszeniu
Mogą być tuleje tylnej belki.
-
zmiana drazka srodkowego i zbieznosc...
Zbieżność możesz mieć dobrą, a kierownice krzywą.Pewnie masz jedną końcówke zabardzo w jedną stronę przekręconą. Po prostu dalej musisz końcówkami drążków kręcić, żeby wyszło Ci dobrze.
-
Stosujecie dodatki do diesla np. MIXOL
Znajomy ma AUDI A6 2.5 TDI, AUDI 100 2.5TDI,VW SHARANA 1.9TDI i dolewa mixolu już parę lat do tych samochodów.
-
jak przyciemnić tylne światła???
W E34 fabrycznie z tyłu pozycja powinna być R10W czyli 10wat
-
olej wspomagania
Te płyny mają podobne kolory,a nazywane są tak: zielony, żólty, że zastępują CHF 7.1 który jest zielony i CHF 11S który jest żółty.
-
olej wspomagania
pierwszy i trzeci jest to ten sam FEBI 6162 jest zielony zastępuje chf 7.1 FEBI 6161 jest żółty i zastępuje chf 11s
-
abs dziwny problem po raz XX
Często jest tak,że abs głupieje, jeśli są różne profile opon. Wtedy koło inaczej się obraca, tzn z inną prędkością.Była u nas ostatnio w zakładzie ASTRA G z przodu miała opony oryginalne, natomiast z tyłu o profilu 80, wymiarów pełnych nie pamiętam. Klient jak przekroczył 40km/h to właśnie abs dostawał błedu.
-
jaki olej?
Napisz dokładnie jaki olej był bo jeśli: MOBIL1 to albo 0w40,5w50, MOBIL Super S, Formula S 10W40 Mobil Super M 15W40. Bo z tego co napisałeś, nie można nic rozszyfrować jaki tam olej jest zalany.
-
[E34/E39/E60] wrażenia z wakacji a raczej z jazdy BMW
Ja jak jeżdże to zawsze dziękuje jak ktoś się odsunie,i dziękuje awaryjnymi tak samo nigdy nie robię problemu jak ktoś jedzie szybciej to się odsuwam. Rok temu jak jechałem nad morze, jechał jakiś gościu z przyczepą campingową,z prędkością 60-70km/h a za nim rząd samochodów, nie zjechał nawet delikatnie na bok,żeby można było go wyprzedzić.
-
Jakie radio do BMW?Ciężki wybór
Tak samo myśle
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
Może i inne tego nie wiem, ale widać co jest napisane w dokumentacji VALVOLINE http://img374.imageshack.us/img374/9734/skanuj0003hk7.th.jpg
-
Jaki olej do mojej skrzyni AUTOMATYCZNEJ? [tu pytać]
VALVOLINE MAX LIFE ATF też spełnia normę LT71141, jak i DEXRON 3 i wiele innych specyfikacji
-
[E34/E39/E60] wrażenia z wakacji a raczej z jazdy BMW
Ja wróciłem w sobotę z Władysławowa-Chłapowa, podróż zajęła mi 8,5 godziny, był masakryczny korek przez wypadek pod Ostródą, od Miłomłyna do Ostródy jechałem, a raczej toczyłem się chyba z 45minut,tak samo korek w Redzie, przy wjeździe do Gdyni, z dwóch pasów zrobił się jeden przez remonty. Do tego wszystkiego cały czas padał deszcz. Wyjeżdżałem 16.30 a w domu byłem 1.00.
-
Lampka oświetlenia komory silnika
czesc miałem instalacje w masce, przewód z kostką do lampki doprowadzony i przewód z wsówką do wyłącznika. Nr lampki: 6331 8 350 554 Nr wyłącznika:6131 1 379 572
-
Lampka oświetlenia komory silnika
Wczoraj dostałem wyłącznik. w garażu przykręciłem w oryginalne miejsce, podłączyłem i wszystko pięknie działa. Po zapalenie świateł i otwarciu maski zapala się lampka. Wchodziłem specjalnie do kanału żeby zobaczyć, czy aby cały czas się nie będzie świeciła. Zapala się po pociągnięciu dźwigni otwierającej maskę, więc wszystko w porządku.
-
Lampka oświetlenia komory silnika
Faktycznie instalacja jest do wyłącznika, podłączyłem na krótko i wszystko pięknie działa, lampka się świeci. Teraz tylko oczekiwanie na oryginalny wyłącznik.
-
Lampka oświetlenia komory silnika
Dobra dzięki, wcześniej już to ustaliłem, zamawiając 61318351140, 61311379572, 61311370695 Ale dzięki Tobie przynajmniej wiem gdzie to się ma znajdować. Widzę, że do tego wyłącznik idzie jakaś instalacja, u mnie tego chyba nie ma, ale idę popatrzeć może jest gdzieś ukryta. Jeszcze raz dzieki Byłem teraz w garażu i faktycznie jest jakaś instalacja na samym dole maski, wcześniej jej nie widziałem, pewnie do tego wyłącznika
-
Lampka oświetlenia komory silnika
Też tak myślałem, że jak się nie dowiem, to trzeba będzie po swojemu robić. Tylko to mnie dziwi, instalacja jest fabryczna więc powinno działać, może faktycznie jest jakiś włącznik,jak z lampkami wychodziły z fabryki. Dobra będę jeszcze kombinował i szukał jak jest fabrycznie.
-
Lampka oświetlenia komory silnika
Kupiłem oryginalną lampkę, bo zobaczyłem,że mam podciągniętą instalację, ale po podłączeniu nie świeci się. Może ktoś ma takie coś lub ktoś wie, czy jest jakiś włącznik tej lampki tak samo jak w bagażniku.Lub jak jest jak lampka jest oryginalnie zamontowana fabrycznie żeby świeciła. Po włączeniu świateł też nie działa.
-
katalizator
Ty podałeś system wydechowy TESH ,ale wersje bez katalizatora. Katalizatory trochę się różnią, prawdopodobnie będzie inna średnica rur wylotowych z katalizatora, ponieważ pierścienie uszczelniające między katalizatorem a tłumkiem mają inne wymiary. 520 45mm i 42mm 525 47mm i 50mm Róznią się też rury wpadające do katalizatora w 520 wygląda to tak jak by się łączyły w jedno, natomiast w 525 wpadają dwie osobno do katalizatora.
-
Poszukuje małej części :)
Masz rację ja mam to jeszcze taniej niż te 8zł, ale jest brak zdjęcia i nie pokazuje zamienników, więc to może być jedna sztuka na jedne koło,nie wiem bo nie widziałem tego ATE zestawu. Po wewnętrznej stronie nie ma tych blaszek, idzie jedna blaszka na jedne koło montowana po zewnętrznej stronie. Jak Ci klocek dzwoni, to możesz mieć już zacisk wyrobiony, tzn mocowanie klocka.
-
Poszukuje małej części :)
np DELPHI na tył LX136 cena do 15zł za kpl na dwa koła, lub QUICK BRAKE do 10zł kpl na dwa koła LX 135 przód kpl do 18zł QUICK BRAKE do 15zł kpl