Treść opublikowana przez MarcinPioneer
-
Dzwiny problem z wycieraczkami.. hmm jak go rozwiazac?
Przeważnie wyrabia się ten plastik na dźwigni,można sam plastik wymienić z innego samochodu tanim kosztem np Polonez, bo w oryginale występuje cała dźwignia.
-
jak wyciagnąć bagnet skrzyni biegów
Bagnet delikatnie przekręcasz i wyjmujesz bez problemu.
-
wskaznik temperartury zegary (sruba odpowietrznika)
odpowietrzniki są tez w intercarsie, jak żadnego nie masz blisko siebie, to idź do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego to Ci zamówią z intercarsu i będziesz miał tego samego dnia.
-
Myjka ciśnieniowa
I zdziwiłbyś się jak wygląda lakier na moim samochodzie. To ,że wycieraczka rysuje szybę, źle z formuowałem, chodziło mi o to, że jak by rysowała to by nie była stosowana. Dopiero teraz to zobaczyłem, że źle to napisałem.
-
Myjka ciśnieniowa
To nie jest ściągaczka tylko wycieraczka, i od tego ani razu jeszcze mi rysa nie wyszła. Tak samo można powiedzieć o szybie,żeby nie wycierać wycieraczkami bo się porysuje.
-
Myjka ciśnieniowa
Lakieru nie niszczy,już wcześniej mówiłem,że myjką sporadycznie myje-dopiero jak jest bardzo brudny. Po umyciu wycieraczką do szyb ściągam wodę z samochodu. A tak do normalnego mycia używam szamponu EAGLE ONE nadający mokry połysk,wtedy samochód myję gąbką i tak najwole, bo nie chce mi się KARCHERA rozstawiać.
-
Myjka ciśnieniowa
Ja używam DLS 125 L3, firmy ATAS. Mam jeszcze DIMER ale tego nie stosuje do samochodu.
-
Myjka ciśnieniowa
Moja spisuje się dobrze,nie narzekam na nią.W porównaniu z do tej pianownicy KARCHERA takiej małej to dzień a noc.
-
E34 czujnik położenia wału.
Ja mam taką jak ta z pierwszego linku.
-
Myjka ciśnieniowa
Ja jak myję karcherem, to później wycieraczką wodę zgarniam i jest prawie dobrze.Potem jak samochód wyschnie to delikatnie szmatką i nie nie widać.Ale karcherem za często nie myje,chyba, że jest bardzo brudny.Najwole myć wiadro z wodą z płynem i gąbka.
-
Myjka ciśnieniowa
Ja mam KARCHER K5.55 Jubilee. Używam go od roku i spisuje się dobrze, dokupiłem tylko pianownicę profesjonalną,ale nie KARCHERA tylko jakiś włoski zamiennik.Bo KARCHER za taką to się ceni jak za złoto.
-
Czujnik temperatury silnika Bmw e34
odłączasz linkę od przepustnicy,zdejmujesz przewód od przepustnicy, zdejmujesz przewody od kolektora tj paliwowe przy serwie,podciśnieniowe przy serwie i od przepustnicy i następnie odkręcasz kolektor.Chyba wszystko napisałem,ale dokładny opis jest w sam naprawiam BMW E34. Ale do pierwszego czujnika nie trzeba ściągać kolektora.
-
Czujnik temperatury silnika Bmw e34
normalnie odkręcić kluczem, czujnik znajduje się pod kolektorem ssącym zaraz za obudową filtra oleju. czujnik niebieski temp do komputera-jest on pierwszy, czujnik czarny-temp na zegar. Do czarnego jest słaby dostęp,nie wiem czy nie trzeba kolektora zwalać,ale to żaden problem.
-
bieznikowanie
u nas nacinanie (pogłębianie) około 30zł od opony. Robią to bardzo dobrze.Nie widać wcale że opona była robiona.
-
[E34 M50B20] Cieknący olej silnikowy
Może Ci cieknąć z pod podstawy filtra oleju, lub z podstawy filtra oleju z tyłu są tam 3 oringi a pod podstawą uszczelka. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD61&mospid=47375&btnr=11_4803&hg=11&fg=30
-
remont e34 pytanie
powinny być dobre, jak do tej pory jak zamawiamy LAUBERY to zawsze to jest oryginał,czy to półoś,przekładnia kierownicza czy rozrusznik-zawsze to był oryginał ładnie odmalowany, i zawsze było widać oryginalne oznaczenie części.Nawet spojrzeć na ceny LAUBER jest sporo droższy od chińskich części. Ale jak się bierze LAUBERA to jak się odda starą część, to zwracają jakąś tam sumę pieniędzy. Ale ten alternator co podałeś to nie jest do Twojego samochodu.Do Twojego to: LAU 11.539 - 80A, LAU 11.540 - 115A, LAU 11.547 - 90A.
-
remont e34 pytanie
Jeśli chodzi o ten alternator i rozrusznik a aukcji> To LAUBER jest to firma INTER CARSU która regeneruje części, regeneruje tylko oryginalne części, tak więc ten alternator powinien być BOSCH.
-
E34 DZWONIENIE Z TYŁU KLOCKÓW
Z tym się zgodzę że jak blaszki są wmontowane to ok. a takie co są wmontowane w klocek, to nowych takich nie dostanie się,ale w E34 chodzi o blaszki,które potrafią się zgubić, są to tzw. zestaw montażowy klocków ,takie blaszki,które dociskają klocki. np. DELPHI LX0136
-
E34 DZWONIENIE Z TYŁU KLOCKÓW
Nie rozumiem Twojego stwierdzenia, blaszki się nie dosztukowuje tylko idzie się do sklepu i się kupuje zestaw trzymający klocki.A dlaczego klocki do wymiany,to że zgubił blaszkę to od razu mają być klocki do wymiany? I jak się nie wymieni to druciarstwo.
-
Wymiana szkiel halogenow.
Są one wklejane na silikon, po zdjęciu starego dokładnie trzeba wyczyścić i nowe wkleić.
-
Car detailing - co i jak, porady
użyj t-cut pod kolor nadwozia.
-
Wymiana świec 525i 24v
Zamiast szczypc dobry jest magnes na takim jakby długopisie.A co do nasadki z gumką to tak jest,że wystarczy na bardzo krótko, Oryginalna czy nie.
-
Problem z ogrzewaniem w aucie
Jak nie masz pompki elektrycznej to jak samochód jest na wolnych obrotach to Ci takie ciepłe powietrze nie poleci jak z pompką. A jak jeszcze ustawisz nadmuch na 3-4 to po jakimś czasie będzie leciało zimne powietrze. Dlatego jest ta pompka.
-
problem z sekwencja
Nie wiem czy w E36 jest pompa nagrzewnicy,ale jak jest to albo Ci padła,albo w ogóle jej nie masz i tak będzie. W E34 bez pompki na wolnych obrotach też nie ma praktycznie ogrzewania,a z pompką przy elektrozaworach to już jest luks.
-
lpg w 525i
do 525i 24V zavoli zeta s jest za słaby a co mówić o zeta n. Wtryski valtek czerwone nie działają dobrze w tym samochodzie. Dobra instalacja do tego silnika to np. STAG 300PLUS (4gas 3d), reduktor MAGIC 3, wtryskiwacze magic-jet.rurka zasilająca 6mm w środku.