Treść opublikowana przez MarcinPioneer
-
kluczyk scyzorykowy do bmw e34 inicjalizacja
Tu masz linki,co do inicjacji tłumaczyłem je translatorem z oryginalnej instrukcji, ale wszystko działa dobrze-sam testowałem na swoich kluczykach. Przyciski na kluczyku oznaczają góra dół zamykanie otwieranie, boczny załączanie alarmu i ryglowanie drzwi. viewtopic.php?t=19758&highlight=scyzoryk viewtopic.php?f=71&t=49563&p=356347&hilit=scyzoryk#p356347 viewtopic.php?f=71&t=49563&p=353560&hilit=scyzoryk#p353560 viewtopic.php?t=19758&highlight=scyzoryk
-
M50- Pasek klimatyzacji-strzelił prośba o pomoc
Jest on tylko do klimatyzacji
-
Nawiagacja. Ale jaka?
Ja testowałem różne, i powiem że najlepiej jeździ mi się na mapach NAVTEQ,NAVIGON mam BECKER 7977. Automapa wogóle mi nie podchodzi.
-
Samoczynne uruchamianie swiateł awaryjnych :|
Właśnie.
-
Samoczynne uruchamianie swiateł awaryjnych :|
Nie rozumiem Twojego stwierdzenia
-
Samoczynne uruchamianie swiateł awaryjnych :|
Możesz też mieć nadpęknięty lub nadpalony główny bezpiecznik 80A, który znajduje się w czarnej puszcze przy akumulatorze.Dokładnie takie objawy on powoduje.
-
zbieznosc ok ale minimalnie sciąga
Przecież napisał,że po zmianie opon, to raczej wątpliwe jest ze przy zakładaniu nie zostały wyważone.Zamieniając koła sprawdzi czy to jest tego wina czy nie, a na ogół tak jest.
-
czy to auto po wypadku 525 24v
Te tuleje jak przychodziły do mnie do warsztatu,to na niektórych były jeszcze logo BMW, a na innych zeszlifowane logo. Tak samo jest na zawieszeniu LEMFORDERA, ze mają usunięte znaczki.
-
zbieznosc ok ale minimalnie sciąga
Zmień koła lewe na prawe i odwrtotnie.
-
wahacze e34
TRW wykupiło LUCASA,ale w zawieszeniu to zawsze było TRW, LUCAS to hamulce- występuje teraz pod nazwą TRW
-
Problem z ładowaniem :/
U mnie tez jest 140A, ale jest to dodatkowe wyposażenie.
-
Jaki samochód dla 18 latka .
Ta E30 z linku który podałeś ze zdjęć wygląda bardzo ładnie, może dlatego,że ten kolor który mi się bardzo podoba, chyba identyczny jak mojej E34
-
obc czy dziala na gazie
Też Ci będzie pokazywał, tylko,że na gazie musiałbyś sobie w ustawieniu OBC skorygowac pojemnośc zbiornika z wartości 1000 na jakieś 1100-1200 w zależności jak Ci będzie palił na gazie.Obliczasz ile Ci na 100km spalił na gazie i potem wg tego korygujesz sobie pojemność zbiornika(chyba test nr 20).
-
tylne przeciwmgielne - dwa czy jedno?
U mnie świecą dwa. W niektórych samochodach jest tak że choć jest miejsce na dwa przeciwmgielne i dwa wsteczne, to pali się z jednej strony wsteczne a z drugiej strony przeciwmgielne.
-
Jazda na halogenach
MarcinPioneer odpowiedział(a) na ollie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyWystępują i tak i tak.
-
Jazda na halogenach
MarcinPioneer odpowiedział(a) na ollie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMnie np ciekawi jak mogą być dopuszczone do ruchu nowe samochody, w których jak się skręca są doświetlane pobocza-zakręt właśnie halogenem, jednym lub drugim w zależności w którą stronę. Przecież to sprzeczne z polskim prawem-jazda na halogenach w normalnej przejrzystości powietrza. A w terenie zabudowanym jest całkowity zakaz włączania.
-
Jazda na halogenach
MarcinPioneer odpowiedział(a) na ollie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyHalogeny w Polsce można używać we mgle i na drogach krętych oznaczonych znakiem. Mnie np jeszcze halogen nigdy nie oślepił, natomiast musze teraz co drugiemu no może co trzeciemu dać długimi, bo ma tak krótkie ustawione,że nic nie widać i tych pseudoxenonowców- ich policja powinna najpierw wytępić. Przecież jak zapali się w BMW halogen to wyraźnie widac granicę światła i cienia, świecą one nad ziemią, to jakim prawem mają oślepiać. No chyba, że ktoś ma tak ustawione,że świecą po czubkach drzew.
-
Jakie powinno być napięcie ładowania akumulatora?
U nas w firmie mamy przyrząd do testowania akumulatorów. Najważniejszym kryterium jest ilość amper na rozruchu, to decyduje o żywotności akumulatora.
-
Prosba o opinie w sprawie uzywanych opon (dwie opcje)
Może i tak, ale pakiet większościowy mają, mniejsza o większość, nie o to mi chodziło. Chodziło mi o to że robią stare bieżniki good year pod swoją nazwą.
-
Prosba o opinie w sprawie uzywanych opon (dwie opcje)
Jeśli chodzi o DEBICE zimowe, to jest to stary bieżnik GOOD YEARA, FRIGO2 to jest chyba GOOD YEAR ULTRA GRIP 5,natomiast DEBICA NAVIGATOR GOOD YEAR VECTOR 2, i gdzie tu są polskie opony??. Są to poprostu opony GOOD YEAR z wycofanym bieżnikiem i nazwą DĘBICA
-
Gdzie w okolicy Elbląga....
W Olsztynie też jest FOTA BMW
-
French style, czyli żółte lampy...
Zresztą teraz i tak nie widać czy żółte szkła czy białe, jak cały czas trzeba na światłach jeździć.
-
French style, czyli żółte lampy...
Najtańszym wyjściem i najszybszym zostanie kupienia żarówek żółtych, ale to już nie to. Ja mam u siebie 6szt osram allseson. Mi np lepiej się jeździ na żółtych niż na zwykłych, czy osram coolblue
-
używany hak holowniczy potrzebne jakieś papiery??
Możesz, hak musi mieć tylko tabliczkę z oznaczeniem homologacji i producenta, które te dane diagnosta wpisuje do zaświadczenia i potem dopiero w wydziału komunukacji
-
Jak Ustawiac swiatła Mijania BMW E34??
Jak Ci świecą na boki, to reguluje się tymi pokrętłami pod maską