Treść opublikowana przez MarcinPioneer
-
opony zimowe 225/55/16 520.i czy się sprawdzą???
Wiem dokładnie, że chodzi o 520i, dlatego napisałem, że ale od modelu 525i24V wzwyż. Co nie zmienia faktu, że taki samochód jak E34 na takich oponach dziwnie wygląda(miałem tak kiedyś na przodzie) nie podobało mi się to z wyglądu, ale niektórym to nie przeszkadza. I różnica wskazań licznika wg opony wzorcowej 205/65r15 jest na +2%
-
opony zimowe 225/55/16 520.i czy się sprawdzą???
Ale już od 525i 24V już nie ma w opisie ,że można stosować 195/65R15,
-
opony zimowe 225/55/16 520.i czy się sprawdzą???
Mam takie Latem 225/60R15 FIRESTONE Zima 205/65R15 DUNLOP WINTER SPORT 3D Takie są rozmiary oryginalne na feldze 15
-
[e34] 520i Pilne, od czego jest ten wężyk?
Zobacz czy masz szczelne wężyki od tego zaworu, głównie chodzi o ten co idzie do przepustnicy.
-
[e34] 520i Pilne, od czego jest ten wężyk?
Jak samochód masz na BOSCH, to błąd dotyczy przepływomierza Jeśli na SIEMENS MS42 to emisji oparów, zaworu sterującego tymi oparami. Błąd 68 Mass air flow (MAF) sensor/volume air flow (VAF) sensor - incorrect signal Sprawdzić: Wiring, connector(s), MAF sensorNAF sensor MS42: Evaporative emission (EVAP) canister purge valve - electrical fault Sprawdzić: Wiring, connector, EVAP canister purge valve
-
[e34] 520i Pilne, od czego jest ten wężyk?
Jak będziesz miał go zaślepionego jak teraz, to na pewno źle Ci samochód chodzi, z tego co pamiętam sonda lambda wtedy oscyluje przy górnej granicy V
-
M50 Reakcja na pedał gazu
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD51&mospid=47375&btnr=11_4803&hg=11&fg=30 Uszczelka nr 11, często z niej leci, są dwa rodzaje podstaw filtra oleju,ale uszczelka jest ta sama. Różnią się z tyłu, w jednym modelu są z tyłu jeszcze 3 oringi w tzw zaślepkach. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD61&mospid=47375&btnr=11_4861&hg=11&fg=30
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
H7 na długie D2S na któtkie
-
Gdzie jest zamontowany moduł świateł
Pod maską z lewej strony w rogu, tam gdzie bezpieczniki
-
Pytanie nie o BMW
U mnie w domu jest NEXIA jeździ na VALVOLINE DURABLEND 10W40, choć można i przy tym przebiegu MAXLIFE 10W40. Albo coś z tańszych np ORLEN, bańka 4,5 litra wyjdzie z połowe tego VALVOLINE.
-
525i 24v- amortyzaotry wybór
W oryginale szły BOGE gazowe, a to jest ta sama firma co sachs.
-
Skrzypienie w tylnym zawieszeniu E34
Za skrzypienie z tyłu w E34 odpowiadają przeważnie tuleje tylnej belki.
-
BMW E34 525i 24V automat
Z prawej strony pod maską, obok mocowania amortyzatora.Jest naklejka czarna prostokątna z nazwą lakieru i numerem.
-
BMW E34 525i 24V automat
U mnie jest calypsorot metallic 252/3, a u Ciebie?? Jest ich chyba 4 odcienie: 252, 252/1 , 252/2 ,252/3. Mam zaprawkowy oryginalny BMW z bezbarwnym 252, to jest ciemniejszy, więc myślę, że czym większy nr to jaśniejszy.
-
[E34 M50b25] przeciągnięcie obrotów do ok 11 tysięcy
Jeśli polski producent to zapewne paradowscy, bardzo dobre zawory
-
m50tub25 - spadek mocy o 50KM
Most ze szperą GL5 75W140, parę lat temu głównie CASTROL był dostępny o nazwie SAF-XJ, teraz zmienili nazwę na SYNTRAX LIMITED SLIP GL5 75W140.Teraz są i ELFY- ELF TRANSELF SYNTHESE FE 75W140, LOTOSY itp Jak półsyntetyk np VALVOLINE MAXLIFE 10W40
-
m50tub25 - spadek mocy o 50KM
Most bez szpery: GL5 75W90, może byc VALVOLINE DURABLEND Jak masz skrzynię ręczną musisz zobaczyć jaki kolor masz naklejki: pomarańczowa ATF 3 jak bez naklejki to 80W90 VALVOLINE HIGH PERFOMANCE GL5 zielona jakiś specjalny olej BMW, żółta MTF MT 1, MTF MT 2, zresztą na naklejkach powinieneś mieć napisane, są one obok korka wlewu oleju do skrzyni. Ja mam w moście VALVOLINE DURABLEND 75W90 GL5 skrzynia VALVOLINE MAXLIFE ATF3 silnik VALVOLINE MAXLIFE SYNTHETIC 5W40
-
BMW E34 525i 24V automat
Mam pytanie, czy te inne kierownice bez poduszek mają taką samą średnicę i grubość. Żona dopóki nie zaczęła jeździć ALFA 147 kolor podobny, też bordowy metalic Rosso Proteo(kupiłem jej w październiku) to BMW jej się dobrze jeździło, a teraz mówi, że kierownica za duża.Ale w BMW jej się przyspieszenie podoba. Wiem że są felgi ładniejsze, ale z takim ją kupiłem,mają fajny chromowy rant, miała wtedy półroczne opony FIRESTONE 225/60R15. Na zapasie jest jeszcze oryginalna FULDA. Na zimę mam od roku felgi styling 6, i opony DUNLOP WINTERSPORT 3D 205/65R15,wcześniej miałem oryginalne stalówki.
-
BMW E34 525i 24V automat
Tak, tamte kierownice z E39 są super.Ale już się nie będę bawił w takie przeróbki, może kupię jakąś odpowiednią do mojego sprzętu.
-
BMW E34 525i 24V automat
Byłem sprawdzać i jest tam wg mnie cienki frez, zresztą nie mam porównania jak wygląda gruby.Ale wg mnie jest tam cienki.
-
BMW E34 525i 24V automat
Wg mnie najbrzydsza jest ta kierownica z poduszką co ma znaczek zintegrowany z kierownicą, oraz zwykła z E36 Tą trójramienna można kupić, patrzyłem na zdjęciach jak wygląda w samochodzie i dopiero się można do niej przekonać, bo tak jak sama kierownica to nie miałem wyobrażenia, ale M-TECHNIC, to nie mam zamiaru wydawać na kierownicę 300zł. Frez nie pamiętam jaki teraz tam idzie, ale żaden problem przecież sprawdzić.
-
BMW E34 525i 24V automat
Z kierownic ta mi się nawet podoba co mam, jeśli już bym zmieniał to na taką ale w skórze np.http://moto.allegro.pl/kierownica-skora-bmw-5-e34-7-e32-f-vat-i2278262051.html Z poduszkami są ładniejsze, ale odpadają.
-
kręci ale nie odpala 525i '94
Próbowałeś awaryjnie na gazie, przytrzymując przycisk na przełączniku. Prawdopodobnie pompka paliwa siadła.
-
BMW E34 525i 24V automat
Kiedyś się nad tym zastanawiałem,ale jak szukałem to nic interesującego nie było. A ta nie jest taka zła.
-
BMW E34 525i 24V automat
Właśnie dlatego założyłem, żeby się tak nie brudził.Ta kombi to była chyba zwykła, jechał nią chyba jakiś facet z wąsami.Na początku z daleka myślałem, że to może Twoja, ale niestety to była kombi. BMW jest z 07.1990