Treść opublikowana przez palermos
- 320d - Ksenony i ich działanie
-
328Ci Stuki w okolicach dolotu (film)
A po czym to poznałeś ?
-
320i poziom oleju
No to super że udało się znaleźć winowajcę bo sam byłem ciekawy co to za cuda u Ciebie się dzieją.
-
320Ci 2.2 problem z uruchomieniem
No to może sprawdź czy pompa działa ...
-
320i falujące obroty, gaśnie
U mnie też brzęczy lub jak kto woli buczy :) i strasznie mnie to irytuje, nie jest to słyszalne przy uruchomionym silniku ale jak jest stacyjka na pozycji 2 i maska otwarta to słychać :)
-
320i poziom oleju
Zobacz czy ktoś nie kombinował przy tej rurze prowadzącej bagnetu, sprawdz jaki ma numer i czy jest dobrze osadzona (sprawdz dokladnie przy samym bloku silnika)
-
3XX rurka nad tunelem ?
Za to kocham BMW :)
-
320i poziom oleju
A tak z ciekawości spytam, czy ten bagnet który pożyczyłeś miał taki sam numer i inną długość ?
-
320i poziom oleju
No to faktycznie bardzo dziwne :) A jak wcześniej sprawdzałeś olej ? :D
-
320i poziom oleju
Podaj numer z tego "złego" bagnetu.
-
316i nie chciał odpalić
Sprawdz kompem, tak to ciężko zgadywać. Być może czujnik wału. Jak nie masz gdzie to możesz podjechać do mnie to sprawdzimy kompem.
-
328ci jakiej marki rozrusznik??
Wygląda że tylko BOSCH robił w tych latach, u mnie już BOSCH i DENSO.
-
Interfejs BMW a Opel
OBDII jest standardem jednak wielu producentów stosuje niestandardowe protokoły lub klucze sprzętowe które uniemożliwiają zamienną pracę tych interfejsów w samochodach różnych marek. Najlepiej spytaj sprzedawcy tego interfejsu lub na forum Opla :)
-
[E46 przed liftingiem] Światła do jazdy dziennej
Musisz mieć interfejs pod PA Soft. No chyba że wkładasz nowy moduł to wtedy wystarczy DIS :)
-
[E46 przed liftingiem] Światła do jazdy dziennej
Znacząca o niezgodności numeru VIN.
-
320i kontrolka poduszki
Pod warunkiem że pasażer zawsze zapina pasy :)
-
Mocowanie fotelika a zaczepy tt
BMW stosuje standard ISOFIX
-
330d automat Falujące obroty podczas jazdy
Jakieś dziwne dźwięki ?
-
320i m54-padła pompa wspomagania
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=150937
-
[E46] Dwie kontrolki DSC i żółta od hamulca Co to może być?
Problem z kontrolą trakcji, przyczyn może być kilka, podjedź na kompa.
-
[E46] odległość rurki odmy od silnika?
Ta rurka to siłownik nastawnika vanosa IFAIK. U mnie jest dokładnie tak jak u Ciebie, harmonijka praktycznie leży na tej rurce ale nic się jej nie dzieje :)
-
320i – przyciski od grzania foteli i ASC nie działają
szm, Middle console center switch,
-
320i – przyciski od grzania foteli i ASC nie działają
Nie jest to wina modułu komfortu, sprawdź wtyczki jak pisał Krzychu, diagnozę możesz zrobić disem/inpa ten moduł jest diagnozowalny.
-
[E46] Jak określić przełożenie tylnego mostu
No to tak jak pisałem, jak nie masz automatu to 3,38
-
[E46] Jak określić przełożenie tylnego mostu
Wrzuć ostatnie 7 znaków z vin wtedy będzie jasne. Jak nie masz automatu to pewnie 3,38