Skocz do zawartości

palermos

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez palermos

  1. Tak
  2. A po czym to poznałeś ?
  3. palermos odpowiedział(a) na vadertattoo temat w E46
    No to super że udało się znaleźć winowajcę bo sam byłem ciekawy co to za cuda u Ciebie się dzieją.
  4. No to może sprawdź czy pompa działa ...
  5. palermos odpowiedział(a) na dsk temat w E46
    U mnie też brzęczy lub jak kto woli buczy :) i strasznie mnie to irytuje, nie jest to słyszalne przy uruchomionym silniku ale jak jest stacyjka na pozycji 2 i maska otwarta to słychać :)
  6. palermos odpowiedział(a) na vadertattoo temat w E46
    Zobacz czy ktoś nie kombinował przy tej rurze prowadzącej bagnetu, sprawdz jaki ma numer i czy jest dobrze osadzona (sprawdz dokladnie przy samym bloku silnika)
  7. palermos odpowiedział(a) na kameleon3000 temat w E46
    Za to kocham BMW :)
  8. palermos odpowiedział(a) na vadertattoo temat w E46
    A tak z ciekawości spytam, czy ten bagnet który pożyczyłeś miał taki sam numer i inną długość ?
  9. palermos odpowiedział(a) na vadertattoo temat w E46
    No to faktycznie bardzo dziwne :) A jak wcześniej sprawdzałeś olej ? :D
  10. palermos odpowiedział(a) na vadertattoo temat w E46
    Podaj numer z tego "złego" bagnetu.
  11. palermos odpowiedział(a) na grzechusk temat w E46
    Sprawdz kompem, tak to ciężko zgadywać. Być może czujnik wału. Jak nie masz gdzie to możesz podjechać do mnie to sprawdzimy kompem.
  12. Wygląda że tylko BOSCH robił w tych latach, u mnie już BOSCH i DENSO.
  13. OBDII jest standardem jednak wielu producentów stosuje niestandardowe protokoły lub klucze sprzętowe które uniemożliwiają zamienną pracę tych interfejsów w samochodach różnych marek. Najlepiej spytaj sprzedawcy tego interfejsu lub na forum Opla :)
  14. Musisz mieć interfejs pod PA Soft. No chyba że wkładasz nowy moduł to wtedy wystarczy DIS :)
  15. Znacząca o niezgodności numeru VIN.
  16. palermos odpowiedział(a) na SUPREME temat w E46
    Pod warunkiem że pasażer zawsze zapina pasy :)
  17. palermos odpowiedział(a) na maysee temat w E46
    BMW stosuje standard ISOFIX
  18. Jakieś dziwne dźwięki ?
  19. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=150937
  20. Problem z kontrolą trakcji, przyczyn może być kilka, podjedź na kompa.
  21. Ta rurka to siłownik nastawnika vanosa IFAIK. U mnie jest dokładnie tak jak u Ciebie, harmonijka praktycznie leży na tej rurce ale nic się jej nie dzieje :)
  22. szm, Middle console center switch,
  23. Nie jest to wina modułu komfortu, sprawdź wtyczki jak pisał Krzychu, diagnozę możesz zrobić disem/inpa ten moduł jest diagnozowalny.
  24. No to tak jak pisałem, jak nie masz automatu to 3,38
  25. Wrzuć ostatnie 7 znaków z vin wtedy będzie jasne. Jak nie masz automatu to pewnie 3,38

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.