Treść opublikowana przez ambience
-
Komputer nie wyświetla komunikatów (spalona żarówka) BMW e39
a jednak były i są do dzisiaj, tak samo jak kolega Cichy525 posiadam takiego golasa, ale jakoś wcale nie czuję Się gorzej z tego powodu :lol: to samo napisałem już mu kilka postów wcześniej - ponad miesiąc temu Bo w bmw nie liczy się wyposażenie, a dźwięk silnika i to jak się to auto prowadzi :lol: :lol: Ja na miejscu kolegi rozkodował bym VIN i wszystko będzie wiedział na ten temat :)
-
Uszkodzenie zbiornicza płynu chłodniczego e39 525TDS
zrobił bym tak samo jak kolega. Niech coś się popsuje na trasie i będziesz pluł sobie w brodę za parę zł
-
falujace obroty na biegu jalowym[gaz]-e39/520i/96r
dużo masz na gazie zrobione? u mnie jak zapchały się wtryskiwacze od gazu to tak chodził na jałowym ale i też miał mniej mocy (tylko ja braku mocy tak nie odczułem dopiero po ich czyszczeniu ) i czy wymieniasz regularnie filtr od gazu ? Może wtryskiwacze są zabrudzone wystarczy, że zatankujesz raz na jakiejś lipnej stacji (tak było w moim przypadku)
-
[e39 5201] Temperatura silnika a lpg
hehe też tak mam jak się zaczytam na forum :) pozdrawiam i tak dzięki za pomoc ;)
-
[e39 5201] Temperatura silnika a lpg
kurde kolego ten temat był 2 lata temu :D od tego czasu moja betka zrobiła już z 70-80tyś :d a w tym czasie wymieniłem reduktor od gazu chłodnice trójniki od gazu termostat pompę wody. I teraz mam parzący reduktor i przełącza się jak książka podaję nawet przy -20. A wtedy u mnie winą był trójnik od gazu plastykowy pękł i stracił szczelność
-
e39 kombi- niski tyl
podepnę się do tematu. U mnie też nisko siedzi tył (albo tak mi się wydaje) jak według was sprawdzić czy na pewno siedzi. I czy ma coś do rzeczy, że mam butle w kole zapasowym
-
podejrzany kolor korka oleju
jazda na krótkich trasach przebujaj auto w dłuższa traskę, a na pewno zejdzie masełko ale pisał już ktoś o tym parę postów wyżej :D
-
nie osiąga temperatury 90^ jak osiagnie to spada
wymontuj zagotuj je w wodzie i sprowadź czy się otwierają :)
-
kopci na bialo
hahaha i wszystko jasne :)
-
520 woda w chłodnicy a temperatura -18 i lód
ale kolega pił te warki 1,5 litra :D I wyczytałem na forum że porządny kac jest :roll: :lol:
- kopci na bialo
-
523i płyn chłodniczy.
może zmień obudowę termostatu na metalowa ? tutaj masz linka na szybko znalazłem http://allegro.pl/obudowa-termostatu-bmw-e39-e38-m52-520-523-528-728-i2079941032.html
- termostat
-
Spryskiwacze szyby
u mnie też nie działały, ale po jakiejś godzinie jazdy odmarzły może u Cb tez tak będzie :)
- termostat
-
kopci na bialo
ja mam odmę wymieniona jakieś 5-10tyś km temu :) ale wydaje mi się to normalne jak minus 20 na dworze
-
kopci na bialo
mój tez kopci jakby jakiegoś dobrego bucha złapał :D ale na emisji spalin nic nie wykazało :)
-
Problemy z układem chłodniczym 520i 96r. Prosze o pomoc
odpowiedz jest prosta odpowietrz porządnie układ chłodniczy a problem zniknie :)
-
523i płyn chłodniczy.
sprawdź te wycieki :) bo samo się nie załata, a szkoda jakbyś stanął przez to gdzieś daleko od domu
-
E39 Mruga Oświetlenie
jak znajdziesz daj znać co to było pewnie komuś się przyda :)
-
E39 Mruga Oświetlenie
tak ale regulator napięcia jest na alternatorze czyli przy wyłączonym silniku raczej odpada możne moduł lcm? u mnie migało jak lcm padł ale nie w całym aucie tylko zewnętrzne
-
523i płyn chłodniczy.
Zlokalizuj wyciek i go napraw :) myślę że wąż któryś sparciał i przecieka :) Ale też może opaski zaciskowe popuściły posprawdzaj to :) masz kolego gaz?? ja sam się borykałem z ciągle ubywającym płynem chłodniczym i wiele razy szukałem długo wycieku i u mnie były przyczyny takie -przeciekała obudowa termostatu -przeciekała uszczelka przy zbiorniczku od chłodnicy -nieszczelny korek na chłodnicy -trójniki od wpięcia do gazu popękały i lekko puszczały płyn -wejście płynu chłodniczego do reduktora (od razu odparowywał i bardzo ciężko było znaleźć) -sparciałe węże od chłodnicy wymieniłem już wszystkie gdyż z 2 zaczęło cieknąc to wymieniłem już cały komplet -sprawdź czy masz wszystkie opaski zaciskowe dobrze dokręcone u mnie były za słabo dokręcone i delikatnie wyciekał z pod nich płyn chłodniczy i od razu odparowywał ale płyn trzeba było dolewać takie były przyczyny u mnie ubywającego płynu chłodniczego :) Mam nadzieje, że pomogłem :) Pozdrawiam
-
wymiana żarówek na ledy
hyhy byłem 1 :norty: :norty:
-
wymiana żarówek na ledy
Możesz podrzucić linka ? :)
-
nagle problemy z rozruchem na zimnym
a może świece żarowe nie grzeją jak powinny ?