Treść opublikowana przez ambience
-
zaniakjaca moc podczas dawania gazu
może katalizator się rozsypał i ma mniejszy przelot. u mnie kat zapchany był i tez nic nie wykrył komputer dopiero po czasie doszedłem, że to on
-
[e39] Nie odpaliła rano
u mnie jak była do wymiany uszczelka pod klawiatura to bardzo śmierdziało olejem w kabie Wymień uszczelkę powinno być git :)
-
[e39] Nie odpaliła rano
Jak bendiks pada to jest taki dziwny odgłos jakby kręcił bez oporu. Mi padł z 2tyg temu. Ale przez pierwsze 10 opaleń czasem jakby odłączało rozrusznik i ten metaliczny dźwięk.
-
[528i]uszkodzony czujnik polozenia walka rozrzadu
inpa polska ? wrzucił byś na jakiś serwer z chęcią bym pobrał :) :modlitwa:
-
Dodatki do ON
o kurde temat był 2005 roku :roll:
-
e39 525 98r BŁĄD AIRBAG
a może na łączeniu drzwi przy wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu kabel się złamał ?
-
[520d]Wał korbowy pękł
Nawet nie trzeba ręcznie spisz numer swojego wału po nr Vin tak jak pisze kolega wcześniej. A następnie w realoem jest też wyszukiwarka po numerze części i będziesz miał tam podane w jakich modelach występuje dana część. Wiem bo szukałem tak ostatnio czujnika wałka. Jest to dziecinnie proste zajmie ci to max 5 minut Pozdrawiam :)
-
e39 525 98r BŁĄD AIRBAG
według mnie padłą mata pasażera tutaj masz ładny opis jak temu zaradzić ( po taniości) :) viewtopic.php?f=15&t=48167
-
E39 523i -- EWS ? nie kręci rozrusznik
a może gdzieś pod autem szczur czy coś innego podjadło kabel ? mi tak opierdzieliły kabelki z instalacji gazowej :/
-
e39 523i dziwny metaliczny głos po wymianie bendiksa
witam mam taki problem padł mi bendiks na rozruszniku po jego wymianie przy odpalaniu auta, jak już odpala to z rozrusznika wychodzi metaliczny odgłos. Gdy odpalam auto cofając wcześniej kluczyk bo wiem kiedy odpala to nie ma tego problemu. Co to może być P.S mam nadzieje ze jasno wytłumaczyłem mój problem i z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
-
airbag
Najczęstszą przyczyna świecenia ,,Airbab" (airbag) jest mata pasażera (wystarczy wlutować diodę ) lub nie łączenie kostki napinacza pasów pod fotelem kierowcy P.S hyhy panowie po pijaku to go zrozumiałem :D ( na kacu po weekendzie). Pozdrawiam
-
Ile wytrzymują szczotjki na alternatorze??
mi padł przy 200tyś wiec nie wiem od czego to zależy
-
falowanie temperaturom silnika
pewnie masz zapowietrzony układ chłodzący, bo gdzieś wyciek się zrobił i nie przegrzewaj tak silnika bo nie wróży mu to długiej przyszłości. Ewentualnie może termostat się zawieszać P.S napisz regulaminowo temat bo admin nie śpi :D
-
Brak elektryki w drzwiach od kierowcy
u mnie też tak było, ale wszystko padało poklei, pierw sterowanie lusterek, potem szyba, a na końcu rygiel od zamka w drzwiach. Przyczyną był moduł co steruje szybami i lusterkami który się znajduje właśnie w drzwiach kierowcy. Po jego wymianie wszystko ok. ( dla pewności podmień z innego auta czy to na pewno to ) Ja swój wykąpałem w wanience ultradźwiękowej (takiej do zalanych telefonów) i zaczął znów działać :D
-
[520d]Zamek drzwi-rygielek nie opada na dół?
kurde to nie mógł tak od razu :D przyznaj cichy, że zawile pisze
-
[520d]Zamek drzwi-rygielek nie opada na dół?
ja czytam 5 raz i nie rozumiem twoje bmw ma 5 drzwi? że 4 działają, a od kierowcy nie ? O jaki guzik chodzi w pilocie, w drzwiach, czy może na panelu ? Naprawdę piszesz nie jasno
-
[528i]Elektryczne szyby-działają bez kluczyka?
U mnie działają szyby cały czas po wyjęciu kluczyka, dopiero jak ktoś zamknie któreś drzwi to wtedy przestają działać szybki
-
[530d] tapicerka tylnych drzwi-jak zdjąć?
nie wiem jak z tylu ale z przodu trzeba było podnieść cały boczek do góry i lekko pod kątem, ale nie jestem pewien czy tak jest z tyłu
-
Bmw e39 523i - gaśnie
A jak gaśnie to odpala? Czy zgasł i już nie pali? Dzieje Ci się tak tylko na gazie czy może też na benzynie? A może jak się przełącza z benzyny na gaz to gaśnie?
-
Brak mocy w E39 520i
a odpala silnik tak samo ? czy dłużej musisz go kręcić
-
Bmw e39 523i - gaśnie
a można jaśniej ? Może pada ci pompa paliwa bo masz cały czas rezerwę w baku i pompa pracuje na sucho ?> Ja mam zawsze 15-30litrów i pompa nigdy mi nie padła
-
[525i]czujnik wału korbowego-gdzie jest?
Wydaje mi się ze kolega ma racje
-
e39 523i pompa wody i problem z odpalaniem, brak mocy
Już nie pamiętam gdzie kupowałem ale gdzieś z allegro gwarancji paragonu też nie mam. Trudno trzeba będzie kupić kolejny teraz wezmę w sklepie i znów tylko ori mam nadzieje że teraz podziała dłużnej : ) Wymontowałem i wyglądał czujnik idealnie wiec nie wiem co może być nie tak? A może coś nie stykać bo miałem tak że przestał mi działać jakby padł pojeździłem 2h i auto odżyło a na kompie był i tak pokazany jego błąd. Wiec może to nie sam czujnik? Dzięki dyzio za pomoc :)
-
E39 523i wspomaganie, układ kierowniczy ciężko pracuje
W bmw zawsze chodzi ciężej wspomaganie może dlatego Ci się wydaje że ciężko
-
e39 523i pompa wody i problem z odpalaniem, brak mocy
tak czujnik wału ja go w ogolę wykluczyłem bo niedawno był wymieniany dziwne że tak szybko padł