Treść opublikowana przez ambience
-
GAZ do BMW 528i
no tak tylko ja mam 170 a kolega 193 :D wiec może być różnica a cenowo duża różnica >?
-
Jaki olej zalac tym razem..? :/
wystarczy poszukać tutaj były konkretne rozkminy na temat oleju viewtopic.php?f=72&t=150596&hilit=+jaki+olej miłej lektury :)
-
GAZ do BMW 528i
ja mam reduktor Silver i śmiga już z 80tyś :) i nie miałem problemów (oprócz wymiany uszczelek w nim )
-
pasek alternatora postrzepiony
mi padł tylko napinacz i przez to pasek nic innego nie wymieniałem zobacz sobie na real oem co masz do wymiany :)
-
pasek alternatora postrzepiony
tak ja się z tym spotkałem a co ? :roll: :roll: :roll: wymieniłem napinacz, pasek i śmigam dalej :)
-
Zamykanie z kluczyka
viewtopic.php?f=72&t=153225&hilit=+klucz tutaj masz temat odnośnie kluczy :) pozdrawiam
-
dziwny chałąs z silnika
a jeszcze nie doszedłem do siebie po sylwestrze miało być w tytule nie temacie
-
dziwny chałąs z silnika
ja obstawiam alternator u mnie jak się kończył to było podobnie i proszę cię usuń ten błąd ortograficzny w temacie a najlepiej jakbyś zatytułował go regulaminowo pozdro
-
wyciek plynu z chlodnicy
przerabiałem ten temat i powiem Ci że próbowałem robić ta chłodnice ale nic to nie dało i kupiłem nowa oryginalna... ale może tobie się poszczęści uszczelki kosztują parę zł :P viewtopic.php?f=72&t=120860&hilit=+ch%C5%82odnica tutaj masz mój temat
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
TRW 245zł spoko ale oryginał kupisz w tej cenie... Ja jestem zdania że czujniki elektryka itp to tylko ori w bmw ;)
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
z tego co czytałem na forum to bardzo często były problemy z zamiennikami
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
na 99% że simens ale pewien nie jestem :)
-
Błąd Maty i Napinacza
u mnie też ,,wyglądała na podłączoną" a wystarczy że raz się przerwie obwód i wyskakuje błąd ja naprawiałem wtyczkę parę razy i po jakimś czasie znów błąd wiec się wkurzyłem i zlutowałem na stałe i teraz mam święty spokój
-
Czujnik Abs nie czyta prędkości
Według mnie to padł po prostu czujnik kup oryginał bo z zamiennikami są problemy
-
Błąd Maty i Napinacza
ja zlutowałem na stale i nie mam problemu :) a kostki wyrzuciłem btw nie rozumiem po co zakładasz prawie taki sam temat ?? viewtopic.php?f=72&t=172868
-
[b]WESOŁYCH ŚWIĄT[/b]
Zdrowych wesołych świąt wszystkim szczęśliwym posiadaczom bmw :) P.S I aby furki się w nowym roku nie psuły :)
-
KUPIĘ PRAWY KSENON E39 LIFT
Na pewno nie ten dział :)
-
gumowa osłona prawego drążka
jeszcze żeby były drogi do tego...
-
Aż głupio pytać....
Jasne że trzeba zdiagnozować :) ale jak nie będzie lusterko to zawsze może być to co pisałem :) Zawsze lepiej wiedzieć gdzie można jeszcze szukać :) Pozdrawiam daj znać co było :)
-
Aż głupio pytać....
No nie wiem czy jest osobne.U mnie padło to 2 razy za 1 razem kupiłem używkę, a za drugim zrobiłem tak jak napisałem wyżej
-
Aż głupio pytać....
Które lusterko ?? U mnie jak lewe nie grzało, a z czasem i elektryczna regulacja przestała działać to tez myślałem ze lusterko. A okazało się że na drzwiach kierowcy jest panel do obsługi szyb i lusterek. Rozebrałem go i on składa się z 2 płytek jedna z nich (tą górną gdzie są guziki) wsadziłem do specjalnej wanienki która służy do odzyskiwania styków (taka do zalanych telefonów komórkowych) złożyłem zamontowałem i ku mojemu zdziwieniu lusterko działa jak się patrzy :) Tej drugiej płytki nie ruszałem bo była zalana specjalną substancją która nie dopuszcza do układów scalonych wody itp Koszt takiej operacji to piwko dla kolegi z serwisu telefonów Mam nadzieję że coś pomogłem :) starałem się opisać jak najlepiej
-
bezpieczenstwo
Ja jak worze siostrzenice to zawsze daje koc pod fotelik aby nie porysować skór. Nie przeszkodzi to w bezpieczeństwie małej??
-
Emulator maty pasażera
w sumie w e39 były tylko 2 problemy z poduszkami... Mata pasażera tak, ale przeważnie rozłącza wtyczki od napinacza pasów kierowcy ;) u mnie co jakiś czas to wyskakiwało. Wiec przeciąłem wtyczkę zlutowałem kable i po problemie :) Lepiej pojedz na kompa i sprawdź czy to na pewno mata a nie co innego ;)
-
Idzie zima, bez trakcji!
Ja 2 lata temu przejeździłem zimę bez trakcji (jakoś auta nie rozbiłem) kup porządne zimówki i auto będzie się trzymać jak marzenie :) u mnie jak nie działała trakcja to linka się u strzępiła i raz działało raz nie a potem już w ogóle
-
Remont generalny mojej e39
Ja polecam obliczyć ile co mniej więcej wyjdzie i zobaczyć w ogóle czy to się opłaca robić :P. Bo może być tak, że zawias masz wywalony i np padły ci tuleje pływające z tyłu i tuleja wyrobiła zwrotnice. I dochodzą kolejne koszta z twoim niedbalstwem związane. Chyba, że tak kochasz to auto albo nie jest w mega opłakanym stanie to rób :) Ja bym wolał posprawdzać co się da i obliczyć ile mnie to finansowo wyjdzie. Może bardziej się opłaca sprzedać i kupić taka sama sztukę parę tyś droższa ale w dużo lepszym stanie Pozdro