Treść opublikowana przez ambience
-
Świecąca kontrolka ASC
kolega godzill na forum ma jakieś części do e39 może akurat się dogadacie :P
-
Delikatne drzenie - gdzie do cholery???
drży na wolnych obrotach jak stoisz?
-
opada temperatura 3.0d
To wyciągnij termostat z auta zagotuj garnek wody wsadz do niego termostat i sprawdź czy się otwiera i zamyka(chyba tak można zrobić test termostatu). Ja jak w miesiącu nie wydam minimum 100-200zł na jakaś cześć do auta to jest święto :shock:
- opada temperatura 3.0d
-
e39 Wyciągnięce fotela a błąd poduszki
O tym wiem że sam nie zniknie kompa mam w garażu tylko teraz trochę gratów tam wrzuciłem, i myślałem że obejdzie się jeszcze trochę bez porządków :) A jakby wyciągnąć bezpiecznik od srs?
-
e39 Wyciągnięce fotela a błąd poduszki
A to trudno będzie trzeba skasować błąd :P dziękuję za rady :)
-
e39 Wyciągnięce fotela a błąd poduszki
Witam potrzebuje wyciągnąć fotel pasażera (aby przewieść coś większego ) i chciałem zapytać czy wyskoczy mi błąd poduszki. A jak tak czy da rade jakoś zrobić aby nie wyskoczył dodam, że mam wlutowaną diodę zamiast maty :) z góry dziękuje za odpowiedzi :) Pozdrawiam
-
e39 523i wymiana map sensora diego3
aha dzięki programować nic nie trzeba ?
-
e39 523i wymiana map sensora diego3
Witam mam instalacje gazowa diego3 wtryski valtec. Od pewnego czasu zaczął mi się wypinać gaz na benzynę. Gazownik powiedział że to mapsensor i ma racje, bo gdy w niego uderzę działa wiec myślałem, że to wtyczka wymieniłem wtyczkę całą wiązkę i dalej tak się dzieje. Wiec pozostaje mi wymiana mapsensora posiadam mapsensor pcc3 na allegro znalazłem pcc4 chciałem zapytać jakie są różnice miedzy nimi. Czy przy wymianie muszę coś grzebać w kompie instalacji gazowej Z góry dziękuję za pomoc :)
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
Oj dziś piątek a ja nie wielbłąd pić muszę :) (wypiję twoje zdrowie Cichy i kolegów za pomoc :P )
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
nie zdążyłem podpiąć się pod kompa po 2-3 dniach po wymianie klocków kontrolka sama zgasła :mad2:
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
No nic widzę że bez kompa nie dojdę :) podepnę się i dam znać co to
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
Ja mam automata i tak właśnie jest na weekend podepnę się pod kompa i się zobaczy na razie przeglądnąłem cały układ hamulcowy i wydaje się ok sam jestem Ciekaw co to może być jak ktoś ma jakieś sugestie chętnie bym posłuchał Dziękuje za pomoc w ogóle :)
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
od hamulca ręcznego wygląda inaczej jest P w środku a nie wykrzyknik. Ręczy działa bo sprawdzałem a po za tym hamuje auto na tarczach. A ręczny działa na bębnach więc nie widzę tutaj związku
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
klocki wymienione czujnik też. A błąd pozostał. Sprawdziłem jeszcze raz dla pewności płyn hamulcowy macie jakies pomysły co to może być ? bo nie mam na razie możliwości wpięcia pod komputer
-
E39 523i nie odpala
Jak wyskoczył jego błąd to na pewno trafna diagnoza :)
-
[e39] coś z akumulatorem
u mnie po 10-15stu minutach przestaje świecić
-
[e39] coś z akumulatorem
Ja bym sprawdził pierw ładowanie, a potem podmienił z innego auta akumulator i sprawdził :) Pozdrawiam
-
[e39] coś z akumulatorem
nie wierze że ktoś zrobi coś za darmo
-
[e39] coś z akumulatorem
http://allegro.pl/miernik-uniwersalny-z-lcd-hontek-multimetr-i1910275881.html np coś takiego :P
-
[e39] coś z akumulatorem
Sprawdź czy coś nie pobiera prądu. Częstym problemem jest rezystor napięcia tzw jeż on lubi podkradać prąd
-
Cwilowo gaśnie radio i brak jest wycieraczek po odpaleniu si
może słaby akumulator?
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
Już kupiłem nowe klocki i czujnik zdecydowałem się na textar gdyż jeździłem na nich wcześniej :) a płyn hamulcowy jest równo między minimum a maximum.
-
Problem z check engine
a może gaz źle ustawiony? Albo któryś z wtryskiwaczów się zatkał i przez to wyskakuje błąd bo za małą dawka paliwa u mnie tak było na benzynie też są takie problemy ?
-
e39 523i Dzwonienie przy przyspieszaniu i bład po hamowaniu
nie wytrzymałem :) ciepło się ubrałem i sprawdziłem :) płyn ok :) ale klocki z przodu się kończą :) z 2-3mm zostały :) czyli pora kupić jakieś dobre klocki i czujnik :) myślę że textar będą dobre klocki :) Dziękuję wszystkim za pomoc i zainteresowanie moim problemem