Treść opublikowana przez silbergrau
-
320d niska temperatura silnika
Mam pytanie: Żeby uzyskać dostęp do śruby spustowej płynu chłodniczego w bloku, wystarczy zdjąć dolną osłonę silnika - czy trzeba jeszcze coś demontować :?:
-
320d 2002 rok, glosna praca turbiny?
Najlepiej nagraj w wrzuć filmik...
-
320d rozrzad
jaki miałeś przybieg przy tym zdarzeniu? - tylko nie pisz że 189tys.km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
M54B30 330i - Zużycie oleju
Ciekawe jak taki olej zachowuje się w ujemnych temperaturach otoczenia :roll:
-
320d tylna wycieraczka
Miałem to samo - wymianiłem ośkę wycieraczki na nową z ASO... Trzeba uważać, bo w ten sposób można spalić silnik wycieraczki (gdy jest zapieczona ośka są duże opory).
-
320d 150km Dziury w obudowie filtra powietrza
Powinny być tutaj gumowe zaślepki - kosztują zapewne grosze w ASO BMW...
-
320d niska temperatura silnika
...stestuj temperaturę na teście nr. 7.0 - ponieważ "pion" analogowej wskazówki to 15 st. +/-
-
320d - problem z rozruchem, słabe ciśnienie w układzie paliw
Bardzo prawdopodobne że pompka paliwa - ta obok filtra umiera... Jeśli na zapłonie pracuje nierówno, dusi się - to może być to.
-
320d - problem z rozruchem, słabe ciśnienie w układzie paliw
Filtr paliwa jest w najniższym punkcie układu paliwowego /pod podłogą/ - ma to znaczny wpływ za "brudzenie się" :)
-
320d niska temperatura silnika
Żaluzja ma być zamknięta - otwiera się powyżej 105 st. lub po wyłączeniu silnika.
-
320d- kopcenie i ubytek płynu chłodniczego.
Korek spustowy w bloku jest pod kolektorem wydechowym.
-
320d- kopcenie i ubytek płynu chłodniczego.
Łącznie są 3 korki spustowe płynu chłodniczego: - korek w chłodnicy - korek w zbiorniczku wyrównawczym - korek w bloku silnka
-
330d 204km Urwane sanki, wózek
seed1981 - z jakiego rocznika jest Twoje auto :?: ...
-
320d światła do jazdy dziennej
Ciekawi mnie taka sprawa: Czy jest możliwość takiego zaprogramowania świateł, aby zapalały się (np. same światła przeciwmgielne) w momencie otwierania auta z pilota? Widziałem takie coś w Mercedesach - fajna sprawa. :)
-
330d E46 184KM i 204KM FL wady, zalety, różnice, opinie itd
To jest tak jak z paleniem papierosów - niby nic się nie dzieje złego, ale kiedyś coś padnie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
330CiA Cabrio nie odpala, rozrusznik nie kręci, aku OK
Poczytaj - być może to JEŻ jest winny
-
[320d] Ubytek płynu chłodniczego.
Skoro jak dajesz gazu rośnie ciśnienie płynu - to oznacza że pompa jest OK. Mechanik oszust :mad2:
-
320D 136km - Jaki filtr ODMY??
Czyli jak rozumiem kupiłeś odmę z separatorem plastikowym?... :norty:
-
[E46]Wymiana gumy na wale, Trzęsie autem przy przyspieszaniu
No no, taka robota bez kanału... :cool2:
-
320d Parowanie szyb
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Filtr kabinowy trzeba sprawdzić pierwszorzędnie...
-
320d wycierzczki zatrzymują się w pionie
Proponuję przy okazji nasmarować przeguby mechanizmu np. białym smarem półstałym w sprayu
-
320d czy moge wlac ten olej?
Każdy samochód trzeba rozpatrywać indywidualnie - najprościej mówiąc rodzaj oleju zależy od kondycji silnika...jaki olej masz w tej chwili zalany?
-
320d Czerwona plama na śniegu i brak wspomagania
Odgrzewam temat... Zaobserwowałem że poci się u mnie przewód od wspomagania (foto) - wyciek następuje prawdopodobnie na łączeniu guma - stalowa obejma...czy da radę coś z tym zrobić? czy też konieczna będzie wymiana przewodu? Czy cała operacja wymiany przewodu jest skomplikowana? No i jak wygląda procedura zalewania/odpowietrzania układu wspomagania?... http://img86.imageshack.us/img86/4443/przewd.th.jpg Jest to element numer 2 na schemacie... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AP71&mospid=47665&btnr=32_1026&hg=32&fg=20
-
320d głośnna praca turbosprężarki
Na zimno zawsze będzie głośniej turbo pracować - gęstszy olej itp.
-
320d problem z klima
Podepnę się pod temat - czy odkręcenie plastikowych kapsli na wentylach klimy może samo w sobie spowodować wyciek czynnika :?: ...