Treść opublikowana przez silbergrau
-
320d - awaryjność na tle opla??
Ja tam przejeździłem 60tys.km Astrą II 2.0DTL (82km) - i chociaż ten silnik to zabytek to nigdy nie sprawiał problemów i palił około 5,5L w trasie...wymieniłem tylko termostat... :)
-
320d - awaryjność na tle opla??
Ten silnik jest zarówno w Oplu, Fiacie jak i Saabie - co w tym złego że jest od Fiata skoro to naprawdę udana konstrukcja?
-
320d Problem z Climatronic
wygląda to na rozlany wyświetlacz, a więc tylko wymiana pomoże...
-
320d podgrzewane fotele
Bez jaj dojeżdżasz 1km (1000m) do pracy samochodem?... :mrgreen:
-
330d Piszczy nawiew
To może lepiej się za to nie zabieraj... :wink:
-
330d Piszczy nawiew
Twoja radość zakończy się zapewne gdy WD-40 wyparuje... :)
-
320d 2002 rok 150km z weza od turbiny leci olej pomocy
Żeby tylko tak nie wyrzucało... :)
-
320d śnieżne zabawy
Dlaczego? ja próbowałem tego, ALE plac musi być spory bez jakichkolwiek krawężników itp. :wink:
-
320d niska temperatura silnika
zapewne niedokładnie odpowietrzyłeś układ.
-
320d śnieżne zabawy
wszystko da się zrobić, pozostaje tylko kwestia jak bardzo tego chcesz. :)
-
320d śnieżne zabawy
DSC jest na tyle fajne, że działa z pewnym opóźnieniem i nawet gdy jest aktywne auto nieco się wychyla na zakrętach.
-
330d Problem z ogrzewaniem
Akumulator mam jeszcze fabryczny 19 tydzień 2004r. (wybite na klemie) Sam aku daje jeszcze radę - choć w duże mrozy nie trzyma już idealnie parametrów...napięcie potrafi spaść do 12,2V
-
330d Problem z ogrzewaniem
Dzisiaj sprawdziłem to u siebie - przy wyłączonych odbiornikach prądu mam 14,4V-14,5V...natomiast gdy odpalę grzanie foteli, nawiew, światła oraz radio jest 14,3V (pomiar na biegu jałowym)
-
320d klekot zaworów a ciśnienie
Używam 0W40 (tak jak poprzedni właściciel) i nigdy nie słyszałem zaworów przy zimnym starcie...
-
320d Akumulator dziwna sprawa
wg. opisu na aku: oczko czarne "aku wymaga doładowania" Natomiast barwa żółta - aku do wymiany.
-
320D przed liftem akumulator
varta i bosch są niższe o 20mm od ORI - podkładasz deseczkę pod docisk i będzie git.
-
320D przed liftem akumulator
Ta pojemność raczej będzie zbędna w 320d...
-
320D przed liftem akumulator
Ja rok temu miałem taki przypadek że auto stało 2 tyg. w mrozy w garażu nie palone...i gdy chciałem odpalić silnik kręcił, ale jakoś tak "ciężej" po 3 próbach aku padł...okazało się że ropa zamarzła - po wymianie filtra paliwa silnik odpalił z dotyku. Na problem paliwa naprowadziło mnie "bulgotanie" cieczy (jak się okazało ON) z okolic filtra...
-
330d Piszczy nawiew
Jeśli psikałeś WD-40 to problem za jakiś czas wróci, gdyż WD-40 paruje - preparat ten nie jest środkiem smarującym samym w sobie, a jedynie służy do "wstępnego" rozruszania itp...
-
320D przed liftem akumulator
Aku u mnie także jest z fabryki - 19 tydzień 2004r. :) Ale już pomału umiera, szczególnie jak są mrozy - kupiłem już na zapas VARTA Sliver 85Ah
-
320D przed liftem akumulator
Ma ktoś wiedzę jaki producent robi akumulatory OEM dla BMW?
-
320D przed liftem akumulator
DYNAMIX... :norty: :norty: :norty:
-
[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER
Ten Pan już ją założył...:) http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1406748
-
Wymiana szyby [cena] Może inne wyjście?
Jeśli szyba jest faktycznie źle założona to może Ci w końcu pęknąć...
-
323i salon,po odkreceniu korka oleju silnik gwizdze??
Najpewniej odma do wymiany.