Skocz do zawartości

jceel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jceel

  1. jceel odpowiedział(a) na Daniel320d temat w E46
    dla mnie absolutna dolna granica na 6 bieg to 80km/h. tyle, że w 330d które ma znacznie lepszy dół i pracuje równiej niż 320d.
  2. jceel odpowiedział(a) na Daniel320d temat w E46
    nie? coś dziwnego w tym jest?
  3. jceel odpowiedział(a) na Daniel320d temat w E46
    wrzucaj 6 przy 90km/h :mrgreen:
  4. 1700 euro za E46 328 coupe? to szykuj sie na niezłe wydatki... zasada jest taka, że każde E46 kosztuje przynajmniej 20 tys. zł. jeśli nie zapłacisz tej kwoty podczas zakupu, to dopłacisz w naprawach.
  5. jceel odpowiedział(a) na zent temat w E46
    trzeba. budowa tych zatrzasków jest bardziej skomplikowana by udało ci się trafić na ślepo ciągnąc do przodu... ogólnie odczepienie jej i wyjęcie ze zderzaka to spore wyzwanie :shock:
  6. jceel odpowiedział(a) na Zizi temat w Felgi i opony
    znawco, oczywiście że nie można. załóż mi felge 15 do mojego 330d albo do 320d po lifcie. powodzenia. :D A widzisz zeby ktoś tu pisał o 330d , wiec sie nie udzielaj pajacu :D no to załóż felgę 15" do 320d 2002r pajacu. dasz radę? dostaniesz nobla za złamanie praw fizyki.
  7. jceel odpowiedział(a) na Zizi temat w Felgi i opony
    No pewnie ze tak , niewiem dlaczego niektórzy "znawcy" twierdzą ze nie :duh: znawco, oczywiście że nie można. załóż mi felge 15 do mojego 330d albo do 320d po lifcie. powodzenia. :D
  8. jceel odpowiedział(a) na janek459 temat w E46
    normalne, obciązenie skrzyni biegów
  9. polecam dokupić naklejkę, koszt co prawda spory jak na kawałek papieru bo z 40zł, ale przynajmniej oszczędzisz sobie kiedyś gderających oglądaczy podczas sprzedaży.
  10. to nie odwrotnie, tylko normalnie.
  11. no na pewno jest wyjątkowa, bo nie było 320i z silnikiem N46, były tylko z M52 i M54. może masz na myśli 318i N46.
  12. jceel odpowiedział(a) na Zizi temat w E46
    obraz płyty z mapami do nawigacji można znaleźć w internecie...
  13. jceel odpowiedział(a) na marcin78uk temat w E46
    z tym prowadzeniem na koleinach to jest ciekawe. u mnie to było tak: 330d 184KM kupiłem na oponach 225/45/R17 (wszystkich 4, nie pamiętam marki), w koleinach prowadziło się źle tak jak mówicie. zmieniłem opony z przodu na 205/50/R17. od razu ulga i znaczna poprawa. 330d 204KM również kupiłem na 4 oponach 225/45/R17 (i też nie pamiętam jakiej marki, ale jak przestanie padać to pójdę, sprawdzę i napiszę). prowadzi się całkiem nieźle, dużo lepiej niż tamto, może nie jakoś cudownie, ale nie przeszkadza mi to i nie zmieniałem opon z przodu na węższe. przyczyną takiej różnicy mogą być albo inne opony w obecnym aucie albo zawieszenie albo ten słynny krzyżak w kolumnie kierowniczej. w każdym razie problem nie zawsze występuje i nie należy generalizować!
  14. jceel odpowiedział(a) na marcin78uk temat w E46
    Skoro maja byc już mniejsze i komfortowe to 195/65/15 po co kombinować z jakimis wynalazkami . bo te co podałeś nie wejdą do 320d po lifcie :D
  15. nie da sie. da sie zrobić światła dzienne na długich. tyle.
  16. jceel odpowiedział(a) na marcin78uk temat w E46
    w rozmiarze 16" do E46 będą pasować: 195/60 R16. tyle, że to jest dość niepopularny rozmiar, nie wiem czy się opłaca szukać takich.
  17. jceel odpowiedział(a) na marcin78uk temat w E46
    330d i 330i mają trochę inną zawiechę seryjnie, nie wiem dokładnie o ile ale auto troszkę niżej stoi. może zainteresuj się sprężynami od 330d, powinno wszystko pasować bez problemu.
  18. jceel odpowiedział(a) na marcin78uk temat w E46
    Tzn ze co lepiej ci na 16 niz 17 czy chcesz wieksze zalozyc. wolałbym 16 gdybym mógł.
  19. jceel odpowiedział(a) na marcin78uk temat w E46
    ja jeżdżę cały rok na 17" bo muszę i zimą mam dość tego rozmiaru, mam porównanie jak się jeździ 320d na 16" i jak dla mnie to różnica jest.
  20. jceel odpowiedział(a) na marcin78uk temat w E46
    twoje 136KM musi się ładnie namęczyć z takimi szerokimi kapciami...
  21. jceel odpowiedział(a) na karambol temat w E46
    wymienić olej. jak ma stać się coś złego to i tak się stanie. a na 99% tylko się poprawi.
  22. ale się uparłeś kolego, zalecany rozmiar opon zimowych do 330d to 205/50/R17. te 225 są za szerokie na zimę do twojego auta.
  23. a obrotomierz co pokazuje? i czy sprawdzałeś poziom oleju na bagnecie?
  24. jceel odpowiedział(a) na TNR temat w E46
    nie rozumiem sensu twojego postu - kolega ma 328, które zostało stworzone do tego by dostawać wycisk, a nie jakieś 320d z którym trzeba obchodzić się jak z jajkiem (ale co ja mówię, nawet sprawny, rozgrzany silnik 320d spokojnie nadaje się do tego by mu czasem dać po garach pod czerwone). o ile tylko kolega TNR dba o wymiany eksploatacyjne i nie katuje swojego silnika na zimno - a zakładamy, że tak jest, bo czemu nibyby mielibyśmy podejrzewać go o jakieś zaniedbania, to ja nie mam nic przeciwko temu by zdzierał opony swoim M52. nie ma w tym nic złego i poza tym to nie o tym ten post...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.