Treść opublikowana przez jceel
-
320d uszkodzony wał przez dwumas
może dlatego że 520d M47 jest niewiele, miażdżąca większość E39 to albo M51 TDS albo M57.
-
330d - asb zimą i nie tylko
nie powinno się rozgrzewać auta na postoju - zimą wystarczy odpalić, odczekać 10-20 sekund i jazda. czekanie kilka minut przed jazdą to bzdura.
-
320d Niedogrzany silnik na trasie 320d 136KM.
u mnie właśnie tak się dzieje... tyle że ja nie mam temostatu EGR :D
-
320d 150KM Praca wtrysków
No jeśli odchyły na poziomie 2.80 są wg Ciebie w porządku to ok:) Ja miałem na jednym wtryskiwaczu odchyl 1.1 i wtryskiwacz lał...:) Ja tylko podpowiedziałem co ja sądzę, założyciel tematu zrobi i tak po swojemu test korekcji wtryskiwaczy wykonujemy tylko na rozgrzanym silniku i tylko na biegu jałowym. nie podczas jazdy! zobaczyłem tylko początek tego filmiku i mi wystarczyło, dalej nie ma co patrzeć bo to bez sensu.
-
320d 150KM Praca wtrysków
coś sie dzieje? co niby? wszystkie wtryskiwacze w dobrym stanie, nie ma co wyciągać.
-
330d Czy powienien trzymać idealny pion?
u mnie pion jest o tyle, że wskazówka stoi w miejscu i to zawsze w tym samym. kiedy zaczął mi się powoli sypać temostat i leciutko niedogrzewał się silnik to zaraz było widać że coś krzywo leży - o 1mm za bardzo w lewo.
-
320D Navi 16:9.
pod panel klimy jest specjalna ramka, kosztuje grosze, wkłada się w nią ten panel wyjęty z góry. monitor jest 2-częściowy - ta część wysuwana i ta część którą się montuje na stałe. ale zakładam że kupisz już komplet.
-
328i płynie buja strach jechać..
jakie masz opony dokładnie i w jakim rozmiarze?
-
320d M47 Elektryczny podgrzewacz płynu chłod. - naprawa
nie ma termostatu, steruje nim komputer w oparciu o czujnik temperatury cieczy chłodzącej i czujnik temperatury na zewnątrz. możesz podłączyć go na krótko ale będzie go trzeba ręcznie wyłączyć.
-
320d Wymiana lamp z xenonów (ZKW) na zwykłe
były: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=ED91&mospid=47643&btnr=63_0914&hg=63&fg=95
-
320d Wymiana lamp z xenonów (ZKW) na zwykłe
może chodzi o te skrętne właśnie...
-
320d Wymiana lamp z xenonów (ZKW) na zwykłe
nie że wycofali, ale nie wiadomo co ci się trafi... podejrzewam że mogą ci dać to co będą mieli na stanie, bo montowali AL i ZKW jednocześnie. PS. ja mam ZKW i jakoś nie mam problemu z wypalonym odbłyśnikiem... ale być może po prostu jeszcze za wcześnie na to i pojawi się w końcu.
-
320d Wymiana lamp z xenonów (ZKW) na zwykłe
a jesteś pewien że dostaniesz nowe AL a nie ZKW?
-
320d Wymiana lamp z xenonów (ZKW) na zwykłe
wadliwa była kiedyś... podejrzewam, że jak kupisz (dostaniesz) nowy to raczej na pewno będzie pozbawiony już tej wady.
-
320D Zaślepka halogenowa
no to je podłącz po prostu. ten model ma halogeny, brakoło ich tylko w najbiedniejszych opcjach wyposażenia.
-
330i Reflektory ksenonowe po FL
oryginalny to AL albo ZKW. te z ASO to jest to samo co "markowy zamiennik".
-
320i Dokładne określenie silnika po lifcie
na 100% masz M54 2.2 170KM.
-
320i Jakie ciśnienie w kołach
panowie, jakie ciśnienie do 330d z oponami 205/50/R17 (zimowymi)? jeżdżę głównie sam, czasem 2 osoby. chciałbym żeby było dość miękko i komfortowo, ale nie flak :mrgreen:
-
325ci, pomysły na tuning silnika i lepsze prowadzenie.
no błagam...
-
325ci, pomysły na tuning silnika i lepsze prowadzenie.
jeśli się na tym nie znasz, kup gotowy zestaw kompresora. z małym kółkiem powinieneś mieć ok. 300KM a koszta się zamkną w 10-15 tys zł. i będzie działało stabilnie.
-
320d wymiana nawigacji
na pewno mniejszy koszt niż montaż od zera. czytnik dvd może zostać, ale musisz na pewno kupić monitor i stelaż pod panel klimatyzacji (grosze) oraz prawdopodobnie położyć nową wiązkę.
-
325ci, pomysły na tuning silnika i lepsze prowadzenie.
kompresor wyjdzie taniej, są gotowe zestawy plug&play do M54 w cenie ok. 10 tys zł.
-
320D Zaślepka halogenowa
ja bym zamiast zaślepek zainwestował w halogeny...
-
330d ciężko wbić 2. bieg z rana
ja może nie mam porównania za bardzo, ale w poprzednim Oplu Vectrze wszystkie biegi wchodziły zupełnie inaczej niż w BMW - zupełnie bez oporu, nie "wskakiwały", praktycznie zmieniało się je tak jakby to był sam luźny lewarek bez żadnej skrzyni podłączonej.
-
320d Wymiana lamp z xenonów (ZKW) na zwykłe
w E46 były tylko xenony soczewkowe.