Treść opublikowana przez pawelkra5
-
[E32] 735i M30 nierówno pracuje
w M30 luz zaworowy się zwiększa po rozgrzaniu silnika. Ja też mam na 0.25 i jest git. o.30 jest ok ale dla nowego silnika
-
M30B35- zimny ideał,ciepły muł.(NAPRAWIONY)
Nic nie moge wymyśleć. Na lpg tak samo jak na benzynie więc zasilanie paliwem jest ok. może być coś z kompem. czujnik poł przepustnicy ? do niebieskiego pola idzie jeszcze na ssaniu ,może komp podaje za mała dawke paliwa jak się nagrzeje silnik.Podmienił bym kompa i zobaczył co jest grane. Dobrze odpala ??
-
Realna cena BMW E34
Tylni napęd jest jak sex ,poco trzymać na ręcznym jak mozna dać w piz.....ę :norty: :norty: Cytat
-
LED w postojwkach i STOP
Jak wygląda sprawa z komputerem LKM . Będzie je wykrywał??
-
[E32] 735i M30 nierówno pracuje
Stawiał bym na przepływke. Jaki masz gaz ??
-
check engine ???
Nikt nie miał takiego przypadku ???
-
bmw e34 525ix problem
Co do szyb i zamka to sprawdz bezpiecznik płytkowy na przewodze czerwonym przy akumulatorze.
-
check engine ???
Podepne się pod temat. Załozyłem żaróweczke do check engine i numer jest taki że po odpaleniu silnika kontrolka miga. Wiem że powinna zgasnąć lub świecić się podczas awarji ale migać ?? Czy ktoś miał taki przypadek ?? :shock: Czy walnięta sonda może dać taki efekt?
-
cuda z chłodnicą
Sprawdz pompe paliwa czy daje odpowiednie ciśnienie.Może być też filtr paliwa zapchany. Przez sonde napewno nie będzie zmulony na zimnym.
-
E34 520i '96 coś stuka w silniku, brak mocy...
U mnie jak zrobili w Mazdzie 626 to było lux. Znają się na żeczy :cool2:
-
Co tam trzeszczy :-)
Mam rozumieć że przed ruszeniem elektrozawory są zamknięte ?? Po zapaleniu silnika ogrzewanie działa zanim rusze.
-
Spalanie nie chce spadać [FILMIK]
Podczas czyszczenia przepustnicy odkręciłem czujnik połozenia i zle go założyłem a mianowicie stycznik sygnału zamknięcia nie działał . Ekonomizer zachowywał się tak jak u ciebie . Zobacz na zgaszonym silniku czy przy dodaniu delikatnie gazu słychać ten stuk w czujniku.
-
filtr paliwa 520 24v
W takim razie pozostaje kwestie benzyny . Może filter być zapchany albo pompa paliwowa siada. No ale wtedy by nie chodził na wysokich obrotach. Może czyjnik połozenia przepustnicy.Niech się wypowie ktoś z twom silnikiem.
-
Co tam trzeszczy :-)
No własnie słuchałem przy otwartej masce i wydaje mi się ze dzwięk dochodzi gdzieś z podszybia.
-
Spalanie nie chce spadać [FILMIK]
Jadąc na biegu przy puszczonym pedale gazu ekonomizer powinien pokazywać zero spalania . :shock:
-
730 i jak długo jechać na będzynie ? przed gazem ?
U mnie nie da się ustawić mniej jak 35st.Myslałem że kazda sekwencja tak ma.Nawet jak przełącze ręcznie to na zimnym silniku nie chce chodzić na gazie -dławi go jakby gazu nie było.
-
filtr paliwa 520 24v
Jaki masz gaz?? Jak mieszalnik to przy uszkodzonej przepływce będzie chodził lepiej niz na benzynie.
-
Co tam trzeszczy :-)
Po odpaleniu silnika i ruszeniu z lewej strony pod wycieraczkami słychać trzeszczenie przez pare sekund. Po zgaszeniu tak samo. Co to jest?? Nie elektrozawory !!!
-
nie mogę otworzyć auta, pomocy!
Kluczykiem nie otworzysz ?? Powinno się dać. Ten sam kluczyk jest do otwierania auta
-
730 i jak długo jechać na będzynie ? przed gazem ?
35 st jest przy końcu niebieskiego pola . Według wykresu z forum na końcu pola jest ok 50 st. Ciężko jest powiedzieć jak jest z ekonomiką bo paliwa tez pali wiecej na zimnym. Ale lepiej dla silnika jak pochodzi na bęzynie. Ja swoją trzymam na wolnych ok 2min potem ruszam i po ok 1km przełącza mi na gaz.
-
730 i jak długo jechać na będzynie ? przed gazem ?
Sekwencja nie przełączy szybciej jak 35st. Natomiast napewno lepiej jest troche podgrzac silnik na benzynie .
-
auto nie chce zapalić kręci rozrusznik silnik chce zaskoczyć
Jak zalewa go paliwo to może nie być iskry,ale wtedy nie było by strzału. Może być w innym momencie ??Oile się nie myle to za to odpowiada czujnik poł wału.
-
auto nie chce zapalić kręci rozrusznik silnik chce zaskoczyć
Jest wiele mozliwości. Pompa paliwa , iskra, czujnik połorzenia wału.Zacznij od paliwa czy pompa podaje.Jakie masz LPG??
-
E34 520i '96 coś stuka w silniku, brak mocy...
Bez sciagania głowicy to robią na Kocmyrzowskiej . Płaciłem 150 zł 2 lata temu Teraz nie wiem jakie są ceny.
-
Ogrzewanie na tył tylko zimnie powietrze, dlaczego??
U mnie z tyłu leci ciepłe a jak klima chodzi to zimne.