Treść opublikowana przez pawelkra5
-
Gdzie mój akumulator?:)
Odpalałem gościowi auto na kable z plusa w komorze :norty:
-
Gdzie mój akumulator?:)
Plus jest obok skrzynki bezpieczników zaraz przy elektrozaworach ogrzewania
-
2.5tds znaki na cyferblacie gasną wraz z rozgrzaniem silnika
Wiem-czytałem że trzeba wymienić kość pamięci. Nawet bym go cofnął tylko nie wiem gdzie to robią
-
2.5tds znaki na cyferblacie gasną wraz z rozgrzaniem silnika
U mnie jest 470450 i nie płaczę :D Nie w płaczu sprawa tylko chciałbym żeby dalej nabijał kilometry :norty:
-
2.5tds znaki na cyferblacie gasną wraz z rozgrzaniem silnika
Witam. Ja bede zaczynał walke z tym nieszczęsnym przebiegiem 299960 :mad2:
-
Brak Sprzęgła 520 129 KM
Spróbuj odpowietrzyć i dolać płyn . Jak nie pomoże ,to szukaj przyczyny. Skoro ubywa płyn to musi być gdzies wyciek.
-
Wycieraczki wolno pracują
Na traecim biegu działa ciągły -szybki .Na drugim-mam ciągły wolniejszy podczas jazdy, po zatrzymaniu samochodu przechodzi w tryb czasowy. Problem w tym że czasami po ruszeniu np ze świateł ,nie przechodzi z powrotem w tryb ciągły i cały czas jest czasowy tak jakby auto stało. Chętnie przerobił bym drugi bieg tak żeby cały czas pracował ciągle , niezaleznie czy auto stoi czy jedzie.
-
Wycieraczki wolno pracują
Gdzie mam szukać usterki w wycieraczkach? Podczas jazdy nie przechodzą w tryb ciagły na drugim biegu. Czujnik ruchu?? :mad2:
-
katalizator czy tlumik srodkowy pomocy!!!
Patrzyłem teraz na allegro i na innej aukcji jest kat ale inny mimo że tez do 520
-
katalizator czy tlumik srodkowy pomocy!!!
Ogladałem i zgłupiałem :shock: Niech się wypowie ktoś z takim silnikiem.
-
katalizator czy tlumik srodkowy pomocy!!!
Wygląda na tłumik :shock: Ja mam m30 b35 i srodkowy wygląda podobnie tylko po dwie rury ma. Raczej jestem pewny że to tłumik Zobacz na realoem tam jest rysunek.
-
Nie grzeje w zimie
Elektrozawory albo sterowanie. Jest opisane na forum jak sprawdzić i jak zregenerować.A i czy dochodzi napięcie na zaworki.
-
Aktywne radio.
12-14 l to chyba w trasie ??
-
Aktywne radio.
Jak masz finanse na zmiane instalacji to tylko sekwencja -poczujesz róznice
-
Komunikaty na wyświetlaczu.
BREMSLICHT - przepalona żarówka światła hamowania ABBLENDLICHT - światło mijania (przepalona żarówka, uszkodzony bezpiecznik lub obwód) ANHANGERLICHT - światła przyczepy (uszkodzony bezpiecznik lub obwód) BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi BREMSBELAGE - zużycie okładziny hamulców BREMSFLUSSIGKEIT - poziom płynu hamulcowego osiągnął MIN BREMSLI. ELEKTRIK - brak świateł hamowania (stopiony bezpiecznik lub obwód) CHECK CONTROL - usterka w układzie elektronicznym GETRIEBEPROGRAMM - usterka w elektronicznym sterowaniu automatycznej skrzyni HANDBREMSE LOSEN - zwolnić hamulec ręczny KEIN BREMSLICHT - brak świateł hamowania (przepalone żarówki lub bezpiecznik) KENNZEICHENLICHT - oświetlenie tablicy rejestracyjnej (jak wyżej) KOFFERRAUM OFFEN – bagażnik otwarty KUEHLWASSERSTAND - niski poziom płynu chłodzącego KUHLWASSERTEMP - za wysoka temperatura płynu chłodzącego LICHT AN? - włączone światła NEBELLICHT HONT. - światła przeciwmgielne tył NIVEAUREGELUNG - samochód przeciążony OEIST. LENKHILFE – płyn wspomagania kierownicy OELDRUCK MOTOR - za niskie ciśnienie oleju w silniku. Natychmiast wyłączyć silnik OELDRUCK SENSOR - czujnik oleju nie działa nie podłączony OELSTAND MOTOR - poziom oleju w silniku osiągnął MIN RUCKLICHT – światło cofania (jak wyżej) NEBELLICHT VON - światła przeciwmgielne przód SENSOR OELSTAND - uszkodzony czujnik poziomu oleju SPEED LIMIT - informacja o przekroczeniu zaprogramowanej prędkości STANDLICHT – przepalona żarówka światło postojowe (jak wyżej) TANDLIHT – przepalone żarówki świateł pozycyjnych TUR OFFEN – drzwi otwarte WASCHWASSERSTAND - niski poziom płynu do spryskiwaczy Jest taka opcja SZUKAJ tam jest wszystko :duh: prawie
-
Nie grzeje w zimie
Zobacz czy przewód do elektrozaworów jest goracy i czy wychodzace do nagrzewnicy też sa .
-
katalizator czy tlumik srodkowy pomocy!!!
Tłumik środkowy
-
Wentylator chłodnicy chodzi na okrągło BMW 730 i
Witam.Napisz czy silnik masz niedogrzany,jak stoi wskazówka od temperatury.
-
Przestała odpalać po po odłączeniu aku
Kilka razy spawałem wydech u siebie zawsze na odpiętym aku. W kazdym razie problem z odpaleniem napewno nie wynika z odpiecia aku do spawania jak i z samego spawania.
-
Co wybrać?
Jutro podłączą mi to ustrojstwo do badania spalin . Ciekawe co jest grane. Co do tematu to jestem bardzo zadowolony z tego silnika,mam zrobione 300 tys a oleju nic nie bierze. Moge spokojnie polecić ten silnik w e34.
-
Co wybrać?
LPG sekwencja dwuletnia. Mistral bez parownika. Na gazie chodzi pięknie , Wtryski montowane przy kazdym kolektorze oddzielnie. Może zależy od korków . Na trasie więcej jak 11 nie spali . Natomiast cały czas miga lampka silnika check engine i kod 1221 -prawdopodobnie sonda , tylko czy w trasie palił by tak mało ??
-
Co wybrać?
Jak osiągnąć taki wynik???? Moja w mieście nie zejdzie poniżej 18 gazu. Na trasie 11 l
-
Pomocy Wyskakuje mi taki błąd "OELDRUCK MOTOR
Czy w obudowie filtra oleju są jakieś zaworki ? Chciałbym się dowiedzieć jak bym miał taki przypadek :norty:
-
LKM-B i komunikaty na zestawie wskaznikow
Nie znam się na elektronice ale przerabiełem to u siebie . wywalało mi takie same komunikaty a światła świeciły. Polutowałem wszystko i jak ręką odjął.Jak nie pomoże to zamień z kimś LKM bo może faktycznie głupieje. Możliwe że masz LKM z innej wersji ale może wypowie się ktoś kto ogarnia temat .
-
LKM-B i komunikaty na zestawie wskaznikow
Lutowałeś czy oglądałeś bo to jest róznica.Zimnych lutuw często nie widać.