Treść opublikowana przez pawelkra5
-
LKM-B i komunikaty na zestawie wskaznikow
Często są zimne luty. Nawet ich nie zobaczysz więc lutownica w dłoń i kolejno lutuj. Jak nie pomoże to pomyślimy dalej.Miałem to samo i pomogło.
-
e34 m30b30 inspekcja nie moge skasowac
Nie wiem czy to pomoże ale u mnie skasowało się dopiero przy zamkniętych dzwiach :shock: :shock:
-
jaki olej ?
Nie tyle co uparłem jak to że silnik ma przejechane 300 tys a oleju nie bierze nic więc nie chce mu krzywdy zrobić.
-
jaki olej ?
Czyli przy kolejnej wymianie spokojnie mogę zalać 5W40 ??
-
jaki olej ?
Witam. Poprzedni właściciel zalał Mbil 5w50 .pięć lat na tym jezdził . Może być taki olej?? Nie za gęsty w górnych granicach ??
-
Wycieraczki 2 bieg
Witam.Dalej to samo ,raz pracują a raz nie . Pomyślałem o czujniku ruchu przy moście ale wtedy licznik by nie pracował. Jest możliwość że w module komf są zimne luty?? Można go rozebrać ??
-
Kilka pytań od nowicjusza z bmw
Witam . Kasowanie inspekcji masz opisane w Gotowe Recepty na głownej stronie. Napis Bremsbelage powinien zgasnąć po wymianie klocków hamulcowych chyba że walnięty jest czujnik. Elementy zaznaczone na zdjęciu są podświetlane . Korek spustu oleju jest na misce olejowej więc poszukaj dobrze . Ja mam M30B35 i u mnie korek jest po prawej stronie miski . To tyle co wiem .
-
jaka opona ??? na borbet pomocy
235 x 40 może mieć za mały obwód . Ja mam przód 235 x 45 ale felga 17 cali. Natomiast 225x40 to raczej odpada. Da się jeżdzić tylko jak licznik będzie pokazywał > Mały obwód koła mniejsza prędkość żeczywista.
-
jaka opona ??? na borbet pomocy
Z przodu mam 8.5 cala i opone 235 . Po przemyśleniu tematu na 8 cali opona 235 może być OK. Natomiast profil 40 to za mało na 16 calową felge . Powinno być 225x55 lub 235x 50 . Chodzi o to żeby obwód koła był taki jak powinno być.
-
jaka opona ??? na borbet pomocy
Szerokość 8 cali więc opona 225 max . Opona 235 może być za szeroka
-
jaka opona ??? na borbet pomocy
Jaka szerokość felgi ?
-
jaka opona ??? na borbet pomocy
Założe i zobaczę :D Czy trzeba ją naciągać ?
-
jaka opona ??? na borbet pomocy
Możesz założyć 235 i zobaczyć jak leży a 225 będzie w sam raz . Ja mam 235 ale felga 8.5 przód i 255 tył. Sam chciałbym zobaczyć oponę 225 na 8.5 calowej feldze , jak to leży :D
-
Swiatła mijania nagle gasną
Sprawdz LKM . Mogą być zimne luty które często się tam pojawiają.
-
Nie równa praca silnika, niekiedy dławi się 3.5i
Witam. Luz zaworowy na 0.3 . Ja u siebie ustawiłem na 0.25 za namową fachowca i jest super.
-
e34 535i - kilka pytań natury technicznej.
U mnie wyszło na kompie że sonda jest padnięta .
-
e34 535i - kilka pytań natury technicznej.
Co do sondy to na zimnym zalewało go po wymianie sondy przestało stukać na zimnym. Może zbieg okoliczności :roll: W każdym razie dzwięk był taki jakby stukał zawór. Natomiast na ciepłym cisza.
-
e34 535i - kilka pytań natury technicznej.
Zawory trzeba regulować bo lubią dzwigienki pękać a wtedy glowica do wyjęcia . Luz na 0.35 ja ustawiłem na 0.25 bo napewno są wyklepane. W silnikach M30 po nagrzaniu silnika luz się zwiększa !! Co do stukania to może lać wtrysk , sonda walnięta też może zalewać silnik na zimnym.
-
Piasta przednia
OK Dzięki Wymieniam piastę
-
Wesołych Świąt drodzy BeeMWole
Wesołych Świąt , taniej wachy i dróg bez soli :mrgreen: :mrgreen:
-
Piasta przednia
Witam . Jak wygląda sprawa z przednią piastą. Jeden mechanik mówi że trzeba wymienić całą piaste, a drugi że można samo łożysko. Patrzyłem na allegro ale niema samych łożysk. :duh:
-
Wentylator chłodnicy
Kupiona używka orginalna i śmiga aż miło. Dziękuje za porady
-
POMOCY
Wymieniałem u siebie termostat i po odpowietrzeniu też nie miałem ogrzewania , grzało dopiero na obrotach więc znowu odpowietrzanie i kontrola węży do i za elektrozaworami . Przeczytałes instrukcję odpowietrzania na stronie e34 ?
- POMOCY
-
pomocy! e34 wersja amerykańska!
Super a wnętrze chciałbym mieć takie :cool2: