Skocz do zawartości

pawelkra5

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelkra5

  1. pawelkra5 odpowiedział(a) na marcin7888 temat w E34
    po prawej stronie przy kielichu jest skrzynka . srodkowy przekaznik jest od pompy .
  2. tlucze mi sie przy gaszeniu silnika wiec czas na zmiane
  3. Sa dostepne jednomasy do 535 czy trzeba kombinowac i innego modelu??
  4. zeby zdiagnozowac ktory wtrysk to musisz odkrecic listwe i zobaczyc ktory puszcza oczywiscie ze nie wiadomo czy to jest to ja wymienilem czujnik temp ecu , czuj pol walu siln krokowy itd ale nic nie dalo zobacz jak odpala przy wcisnietym prawie do konca pedale gazu , wcisnac i zakrecic silnikiem az odpali
  5. Mam ten sam problem z odpalaniem ale u mnie wine ponosi wtryskiwacz na drugim tloku raz jest szczelny i wtedy pali od kopa ale przewaznie to przecieka z niego paliwo do kolektora po zgaszeniu silnika i wtedy ciezko pali bo jest zalany , musze wciskac pedal gazu do oporu zobaczysz ze w zimie bedzie palil od kopa bo mieszanka bedzie bogata zauwazylem to dopiero jak wymienialem uszczelke pod glowica mozliwe ze masz to samo sprawdz czujnik pol walu -nie wiem czemu ale u mnie lubi sie odkrecic mocowanie czujnika
  6. z tylu mam kyaby , rozbiore i zobacze czy da sie tak zrobic , sprezyny siadly napewno -szajs z neta , mialy byc wzmacniane , Dzieki za porade
  7. tzn ze gniazdo sprezyny na amorze jest sciagane??
  8. Witam . Potrzebuje porady jakie sprezyny zamontowac z tylu . Kupilem niby wzmacniane i siadly w ciagu 2 miesiecy mam butle w kole zapasowym , Moze ktos juz przerabial temat Od kombi raczej beda za twarde a od e32 ??
  9. podczas jazdy na biegu np na 3 pusc pedal gazu i chamuj silnikiem , wtedy zobacz czy wskazowka idzie na zero, jak nie to mozesz miec przestawiony lub uszkodzony czujnik pol przepustnicy
  10. sprawdz czy po puszczeniu gazu podczas jazdy wsazowka spalania idzie na zero
  11. Jest taka mozliwosc ze to sie dzieje przez wymiane tulei na drazkach reakcyjnych , gumy sa tak miekie ze podczas lekkiego hamowania kolo sie cofa ok 3 cm , moze to jest przyczyna ze auto plywa , moze ktos podpowie jakiej firmy tuleje kupic najlepiej jakies twarde -wzmacniane , albo cale drazki wlasnie przeczytalem ze sa dwa rodzaje , ja mam niebieskie ktore nie sa do modelu 535 :duh:
  12. sam wywazylem bo mam wulkanizacje :mrgreen: opony takie same 235/45/17 zbieznosc ustawiona na zimowych jest ok , na chinkich jest ok, wiem ze na koleinach rzuca i nie w tym rzecz czuje sie jak bym łódka płyna , na w miare rownej drodze musze korygowac kierą o prawie 1/4 obrotu bo auto ucieka dlaczego na chinskich tego nie ma ? czy dlatego ze one sa bardziej walcowate? kanciaste? załorzylem kola z zimówkami 205/65/15 na przod i zostawilem tył lato 255/40/17 i tez równo idzie :mad2:
  13. na tych samych , zalorzylem na przod zimowe kola i jedzie równo , moze to wina opon ale juz trzecie opony byłyby zle??
  14. pawelkra5 opublikował(a) temat w E34
    Mialem opony ling long 235/45/17 z przodu ( z takimi kupilem ) wymienilem na michelin primasy i auto zaczeło byc jakies nie stabilne, plywa na nierównosciach , zawieszenie wymienione w całosci , zalorzylem z powrotem chinskie i jak reka odjął Kupiłem teraz conti sport z 2009 roku i dalej to samo , czyli moja beta lubi tylko chinszczyzne?/ nawet fajnie sie chula na nich tylko bije kierownica przy 80 km Moze ktos miał juz taki problem?? co kupic??
  15. pawelkra5 odpowiedział(a) na Sebo535 temat w E34
    Albo nie trzyma wtryskiwacz i na zgaszonym zalewa silnik wtedy przy odpalaniu trzeba dodac gazu
  16. samochód musi miec biale swiatla pozycyjne z przodu !!! ale nie pisze ze tylko i wyłacznie ,mozna miec pomaranczowe tylko nie zespolone razem z kierunkami , żaroweczka do pomaranczowych kierunków musi byc oddzielnie np zamontowac mała oprawke z żaroweczką kierunku wtedy sie nie moze pezyczepic , zabrali mi dowód i na drugi dzien go oddali odobiscie na parkingu pod blokiem :norty: :norty:
  17. pawelkra5 odpowiedział(a) na Boss6c temat w E34
    na zgaszonym silniku rusz przepustnicą ,powinno byc slychach klikniecie jak nie to rusz czujnikiem w prawo (tak jak otwiera sie przepustnica) do oporu i wtedy sprawdz czy jest ok
  18. pawelkra5 odpowiedział(a) na pawelkra5 temat w E34
    Wiem ze w krakowie maja z pod lady r12 lub r 409 . ma ktos moze namiar ?? oczywiscie na pw.
  19. Witam . Czy ten olej nadaje sie do mostu ze szperą ??
  20. pawelkra5 odpowiedział(a) na michal2828 temat w E34
    Nawet sprezyny w zawieszeniu od 535 lub z e32 , ale nie wiem czy sa takie same.
  21. pawelkra5 odpowiedział(a) na Lukasz_432 temat w E34
    Silniki m30 to napewno stara konstrukcja ale w dobrych rekach nie do zajechania, Mam 535 lekko dlubniety i daje mi sporo frajdy, spalanie nawet do 20 lpg w miescie .
  22. podczas mrozów tez tak ciezko paliła ??
  23. pawelkra5 odpowiedział(a) na pawelkra5 temat w E34
    Tylko jak dostac sie od srodka , czy da sie to jakos zakonserwowac np fosolem??
  24. pawelkra5 opublikował(a) temat w E34
    Witam . Czy ktos juz przerabiał ten temat?? W lewym dolnym rogu wlewu jest dziurka na wylot i rdza na dolnej krawedzi wlewu. Jaki jest dobry sposób na naprawe i czy sa jakies srodki na zabezpieczenie tego :mad2:
  25. pawelkra5 odpowiedział(a) na wryl temat w E34
    Szukam listew na ranty dzwi do wersji przed liftem . Moze ma ktos wiedze gdzie to dorwac??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.