Treść opublikowana przez pawelkra5
-
bmw e34 535i i sprawa paliw
po prawej stronie przy kielichu jest skrzynka . srodkowy przekaznik jest od pompy .
-
[E34] Zmiana dwumasy na sztywne koło
tlucze mi sie przy gaszeniu silnika wiec czas na zmiane
-
[E34] Zmiana dwumasy na sztywne koło
Sa dostepne jednomasy do 535 czy trzeba kombinowac i innego modelu??
-
Ciężki rozruch. silnik m30b35
zeby zdiagnozowac ktory wtrysk to musisz odkrecic listwe i zobaczyc ktory puszcza oczywiscie ze nie wiadomo czy to jest to ja wymienilem czujnik temp ecu , czuj pol walu siln krokowy itd ale nic nie dalo zobacz jak odpala przy wcisnietym prawie do konca pedale gazu , wcisnac i zakrecic silnikiem az odpali
-
Ciężki rozruch. silnik m30b35
Mam ten sam problem z odpalaniem ale u mnie wine ponosi wtryskiwacz na drugim tloku raz jest szczelny i wtedy pali od kopa ale przewaznie to przecieka z niego paliwo do kolektora po zgaszeniu silnika i wtedy ciezko pali bo jest zalany , musze wciskac pedal gazu do oporu zobaczysz ze w zimie bedzie palil od kopa bo mieszanka bedzie bogata zauwazylem to dopiero jak wymienialem uszczelke pod glowica mozliwe ze masz to samo sprawdz czujnik pol walu -nie wiem czemu ale u mnie lubi sie odkrecic mocowanie czujnika
-
sprezyny zawieszenia tyl e34 535
z tylu mam kyaby , rozbiore i zobacze czy da sie tak zrobic , sprezyny siadly napewno -szajs z neta , mialy byc wzmacniane , Dzieki za porade
-
sprezyny zawieszenia tyl e34 535
tzn ze gniazdo sprezyny na amorze jest sciagane??
-
sprezyny zawieszenia tyl e34 535
Witam . Potrzebuje porady jakie sprezyny zamontowac z tylu . Kupilem niby wzmacniane i siadly w ciagu 2 miesiecy mam butle w kole zapasowym , Moze ktos juz przerabial temat Od kombi raczej beda za twarde a od e32 ??
-
535i m30b35 - problem z obrotami
podczas jazdy na biegu np na 3 pusc pedal gazu i chamuj silnikiem , wtedy zobacz czy wskazowka idzie na zero, jak nie to mozesz miec przestawiony lub uszkodzony czujnik pol przepustnicy
-
535i m30b35 - problem z obrotami
sprawdz czy po puszczeniu gazu podczas jazdy wsazowka spalania idzie na zero
-
przód pływa po wymianie opon
Jest taka mozliwosc ze to sie dzieje przez wymiane tulei na drazkach reakcyjnych , gumy sa tak miekie ze podczas lekkiego hamowania kolo sie cofa ok 3 cm , moze to jest przyczyna ze auto plywa , moze ktos podpowie jakiej firmy tuleje kupic najlepiej jakies twarde -wzmacniane , albo cale drazki wlasnie przeczytalem ze sa dwa rodzaje , ja mam niebieskie ktore nie sa do modelu 535 :duh:
-
przód pływa po wymianie opon
sam wywazylem bo mam wulkanizacje :mrgreen: opony takie same 235/45/17 zbieznosc ustawiona na zimowych jest ok , na chinkich jest ok, wiem ze na koleinach rzuca i nie w tym rzecz czuje sie jak bym łódka płyna , na w miare rownej drodze musze korygowac kierą o prawie 1/4 obrotu bo auto ucieka dlaczego na chinskich tego nie ma ? czy dlatego ze one sa bardziej walcowate? kanciaste? załorzylem kola z zimówkami 205/65/15 na przod i zostawilem tył lato 255/40/17 i tez równo idzie :mad2:
-
przód pływa po wymianie opon
na tych samych , zalorzylem na przod zimowe kola i jedzie równo , moze to wina opon ale juz trzecie opony byłyby zle??
-
przód pływa po wymianie opon
Mialem opony ling long 235/45/17 z przodu ( z takimi kupilem ) wymienilem na michelin primasy i auto zaczeło byc jakies nie stabilne, plywa na nierównosciach , zawieszenie wymienione w całosci , zalorzylem z powrotem chinskie i jak reka odjął Kupiłem teraz conti sport z 2009 roku i dalej to samo , czyli moja beta lubi tylko chinszczyzne?/ nawet fajnie sie chula na nich tylko bije kierownica przy 80 km Moze ktos miał juz taki problem?? co kupic??
-
BMW 535 czujnik ruchu
Albo nie trzyma wtryskiwacz i na zgaszonym zalewa silnik wtedy przy odpalaniu trzeba dodac gazu
-
[34] M50B20 Postojówki w kierunkowzkazach
samochód musi miec biale swiatla pozycyjne z przodu !!! ale nie pisze ze tylko i wyłacznie ,mozna miec pomaranczowe tylko nie zespolone razem z kierunkami , żaroweczka do pomaranczowych kierunków musi byc oddzielnie np zamontowac mała oprawke z żaroweczką kierunku wtedy sie nie moze pezyczepic , zabrali mi dowód i na drugi dzien go oddali odobiscie na parkingu pod blokiem :norty: :norty:
-
[e34][535] wskaznik spalania
na zgaszonym silniku rusz przepustnicą ,powinno byc slychach klikniecie jak nie to rusz czujnikiem w prawo (tak jak otwiera sie przepustnica) do oporu i wtedy sprawdz czy jest ok
-
klima kraków
Wiem ze w krakowie maja z pod lady r12 lub r 409 . ma ktos moze namiar ?? oczywiscie na pw.
-
[E 34] Jaki olej do tylego mostu??
Witam . Czy ten olej nadaje sie do mostu ze szperą ??
-
SWAP m50b20 na m30b35
Nawet sprezyny w zawieszeniu od 535 lub z e32 , ale nie wiem czy sa takie same.
-
Kupno BMW E34
Silniki m30 to napewno stara konstrukcja ale w dobrych rekach nie do zajechania, Mam 535 lekko dlubniety i daje mi sporo frajdy, spalanie nawet do 20 lpg w miescie .
-
m30 ciezko Pali na zimnym silniku
podczas mrozów tez tak ciezko paliła ??
-
rdza przy wlewie paliwa
Tylko jak dostac sie od srodka , czy da sie to jakos zakonserwowac np fosolem??
-
rdza przy wlewie paliwa
Witam . Czy ktos juz przerabiał ten temat?? W lewym dolnym rogu wlewu jest dziurka na wylot i rdza na dolnej krawedzi wlewu. Jaki jest dobry sposób na naprawe i czy sa jakies srodki na zabezpieczenie tego :mad2:
-
listwa drzwi
Szukam listew na ranty dzwi do wersji przed liftem . Moze ma ktos wiedze gdzie to dorwac??