Treść opublikowana przez pawelkra5
-
Wycieraczki 2 bieg
Witam . Czy ktoś przerabiał temat z drugim biegiem wycieraczek ? Podczas jazdy przestają przechodzić w tryb ciągły . Może ktoś próbował przerobic z czasówki na bieg ciągły wolniejszy. Pozdrawiam. :modlitwa:
-
Błąd . Bremsli. elektrik
Czarny z napisem LKM .
-
Modyfikacje BMW 535 E-34
Dorwac silnik z E 23 745i miał montowana turbine . Oczywiście graniczy to z cudem . :D
-
[E34 M50B20] Uszczelka?
Jak się wychyli 1mm to nic się nie dzieje. W korku zanim wisko zaskoczy to mija troche czasu. Pozdro
-
pomocy! e34 wersja amerykańska!
Reflektory przód mogą być do wymiany (mijania) ale niekoniecznie . Zobacz jakie są szkła. Światełka obrysowe mogą być .Pomarańczowe w kierunkach przód niedozwolone w Polsce. Deska normal tylko że też w milach , wskażnik spalania w galonach. Pozatym wygląda ekstra. Pozdrawiam
-
pomocy! e34 wersja amerykańska!
Nie będzie żadnych problemów z częściami i z serwisem. Pozdrawiam
-
Błąd . Bremsli. elektrik
Pod maską z lewej strony przy podszybiu masz bezpieczniki tam znajduje się komputer od świateł LKM. Wyjąć , delikatnie wysunąć z obudowy i polutować . U mnie było widać miejsca gdzie były zimne luty. Pozdrawiam
-
Błąd . Bremsli. elektrik
LKM komputer zimne luty
-
BMW 730 Turbo możliwe?? POMOCY
Na forum 5 masz dokładny opis kompresora Co do turbo to całkowicie możliwe.
-
Złamana dzwignia zaworu.!!
Po dokręceniu glowicy okazalo sie ze mechanik zapomniał dać podkładkę pod srubę nr 4. Głowica została dokręcona z siłą taką jak podaje instrukcja czyli 60Nm i po 20 minutach 80Nm. silnik jeszcze nie został odpalony. Czy brak tej podkładki bedzie miał jakis negatywny wplyw na prace silnika? pozdrawiam.
-
Złamana dzwignia zaworu.!!
Też mi się tak wydaje że było żle wyregulowane. Czy to prawda że w silnikach M30 luz zaworowy zwiększa się po rozgrzaniu silnika ?
-
Złamana dzwignia zaworu.!!
Zgadza się , głowica prawie wyjęta . Zostały tylko śruby od głowicy. Konstruktorzy BMW nie pomyśleli o samej wymianie dzwigienek tylko o rozbiórce połowy silnika .Dramat.
-
Złamana dzwignia zaworu.!!
Dzwigienki kupiłem nowe. W pracy mam serwis samochodowy tylko nigdy nie wymieniałem w takim silniku gdzie klawiatura nie wychodzi do góry. Prosze o porady.Pozdro
-
Złamana dzwignia zaworu.!!
Po regulacji ok 10 000 km. Jak ośki wysuną się w strone kabiny to wystarczy pare centów . Tylko czy to jest możliwe i jak się zabrać za to.
-
Złamana dzwignia zaworowa
Jak przesunąć tą ośke żeby zdjąć szwignie. Od strony kabiny są śruby mocujące ale czy po odkręceniu uda się przesónąć? Pare centów by wystarczyło.Pozdro
-
Złamana dzwignia zaworu.!!
Witam. Dzisiaj złamały się dzwignie zaworowe na pierwszym tłoku . Czy możliwa jest ich wymiana bez ściągania głowicy. M30B35. Proszę o pomoc.
-
Złamana dzwignia zaworowa
Witam. Dzisiaj złamały się dzwignie zaworowe na pierwszym tłoku . Czy możliwa jest ich wymiana bez ściągania głowicy. M30B35. Proszę o pomoc.
-
M30B35 nierówno pracuje
Gaz sekwencja .Trase robie w dzień przeważnie w niedziele . Jak wracam to ruch jest jeszcze większy. Co do stylu jazdy to normalnie , kiedy trzeba dać ogień na tłoki to daje do odcięcia a z górki eko. Trasa mieszana ,troche Kraków ,trasa i po Tarnowie. Napisz czy masz problem z odpalaniem jak postoi ze dwie godziny. Pozdro.
-
M30B35 nierówno pracuje
Duże spalanie , Miasto mam 20l lpg, trasa Kraków - Tarnów 11l lpg. A wmieście robie 5 km rano i 5 wieczorem na uwalonej sondzie.Pozdro.
-
jaki gaz do e32 v12????
Tylko sekwencja. Osobiście latam na Mistralu bez parownika . 80 000 km przejechane bez problemów. Dobry montaż i zestrojenie bezcenne.Pozdrawiam.
-
swiatla mijania e34
Wyczyść gniazdo żarówki.
-
problem z gazem
Witam . Gdzie się znajduje ten sterownik?
-
problemy z benzyna
Przekaznik pompy jest pomarańczowy. zobacz czy nie wyleciał z gniazda .U mnie tak było I sprawdz czy dochodzi napięcie na cewke przekażnika.Pozdrawiam
-
Falowanie.. Co jest pomocy!!!!!!!!!
Witam. Dziwne że akurat po regulacji gazu.Sonda ma wpływ na spalanie ale czy na wolne obroty to nie sądze . U mnie sonda walnięta a obroty mam ok. Podobno może być tak że komp silnika pobiera złe dane z kopa gazu i przez to są problemy.
-
e34,.. nie jezdzi na benzynie
Witam. Sprawdz czy prąd dochodzi do pompy. U mnie przekaznik dawał w kość.