Treść opublikowana przez guzior2
-
wyświetlacz
taka http://img847.imageshack.us/img847/5383/36853793.jpg :?: Lampka ostrzegawcza zapala się a na monitorze centralnym pojawia się komunikat. Zakłócenie w układzie skrzyni biegów. Unikać wysokich obciążeń. Dźwignię sterującą można nadal ustawiać w każdym położeniu, ale do przodu samochód poruszał się będzie z ograniczoną liczbą biegów. Należy jak najszybciej zlecić kontrolę układu.
-
wyświetlacz
To może napisz o jaki symbol ci chodzi lub wklej fotke.
-
E60 530i gasnący xenon i długie
Koledzy a gdzie w E60 jest moduł świateł ?
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
To daj namiary żeby każdy mógł skorzystać.
-
zmiana zwykłych lusterek na fuul opcję w E60
Jest jeszcze lusterko wewnętrzne z pilotem do e60 z trzema przyciskami i można je zakodować aby jeden był do otwierania bramy wjazdowej, drugi do otwierania garażu a trzeci do czegokolwiek. http://moto.allegro.pl/bmw-e60-e61-lusterko-z-pilotem-do-bramy-i1575035844.html
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
http://moto.allegro.pl/led-bmw-e60-e61-e66-e39-e64-e87-e65-e53-ringi-fv-i1595498777.html
-
E60 530d - dobór alufelg
Ten wzór z linka też mi się najbardziej podoba ale te są akurat chińskie i lepiej kupić takie tylko oryginalne.
-
Gałka biegów
Na 90 % będzie pasować ale chyba nie chcesz zakładać gałki od starej serii 3 do E60 ?
-
E60 530d - dobór alufelg
Lepiej kup oryginalne niż takie podróbki jak z linka.
-
PRBLEM Z KLAMKĄ...
Czyli musisz się dostać do tej blokady przeciwko dzieciom i ją odblokować i wtedy będziesz mógł otworzyć od środka.
-
Ogromna prośba a rozkodowanie numeru VIN -Pilne
Lepiej poproś o rozkodowanie VIN w odpowiednim teamacie bo tu mogą nie zaglądać ci co rozkodowują. viewtopic.php?f=19&t=127871&hilit=vin&start=2910
-
E60...122tys,mil-padlo sprzeglo/czy to normalka?
Porównaj sobie cenę koła dwumasowego w ASO i w sklepach bo podobno taniej wychodzi w ASO.
-
DPF do konca 600 km.... Co dalej???
Też byłem sprawdzić samochód przed kupnem w ASO Inchcape W-wa i również więcej tego nie zrobię, po 45 minutach poszedłem na hale sprawdzić jak tam idzie sprawdzanie samochodu i ku mojemu zdziwieniu przy samochodzie nie było nikogo a pracownicy rozmawiali sobie na końcu hali, wydałem 600 zł a to samo mógłbym zrobić np. w znanym serwisie AUTO-SEW lub autoclassicservice za 200 zł a historię serwisową właściciel auta dostanie za free.
-
[E60] Wymiana żarówki ringów
Ściągnij sobie instrukcję obsługi po Polsku i na stronie 185 masz wymiany żarówek. http://instrukcja.pl/i/instrukcja_obslugi_bmw_e60_pl
-
Wypalanie filtra w e60
Nie jest to odczuwalne w żaden sposób. Przeczytaj sobie ten artykuł, jest wiele ciekawych informacji na temat DPF-a : http://www.godula.pl/index1.php?page=article&kat=art&option=det&artid=54
-
rzeczywiste spalanie 525d/530d automat....ile?
ŁoŁ to wychodzi na to że 530d automat spala mniej niż moje 520d manual :roll:
-
Wypalanie filtra w e60
Negatywne skutki stosowania filtrów cząstek stałych Używając samochód głownie w cyklu miejskim musimy się liczyć z tym że co ok. 200-400 km będzie następowała regeneracja aktywna. Podczas każdej takiej regeneracji sterownik wymusza dodatkowy wtrysk paliwa, który nie spala się całkowicie i jego część dostaje się do oleju silnikowego . Paliwo rozrzedza olej silnikowy i pogarsza jego wartości smarne co w konsekwencji może doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika. Pierwszym niepokojącym objawem tego zjawiska jest wzrost poziomu oleju w silniku. Objawy zapychania się filtra DPF,FAP • Ograniczenie mocy , co objawia się spadkiem prędkości maksymalnej. • Zdecydowane pogorszenie przyspieszeń na niskich biegach /opóźniona reakcja na pedał gazu / zwiększenie tzw. turbo dziury. • Częste przechodzenie samochodu w tzw. tryb serwisowy czyli utrata mocy ,ograniczenie prędkości obrotowej silnika ,zapalenie się kontrolki Check Engine.
-
Wypalanie filtra w e60
Kolego filtr DPF wypala się automatycznie podczas jazdy co 300-500 km. tak że jeśli nie czujesz spadku mocy i nie ma żadnych błędów to nie przejmuj się i jezdzij dalej, To co pokazuje i-drive to jest tylko dla informacji i sam w każdej chwili możesz skasować to odliczanie. Ps. Sprawdz czy nie podniósł się poziom oleju bo jeśli by tak było to oznaczało by też że DPF jest zapchany.
-
jak dlugo wytrzymuja naladowane piloty E90 coupe
Nawet jak by się pilot rozładował w co nie wierzę to możesz otworzyć auto normalnie przekręcając kluczyk w zamku drzwi. Funkcję Start/Stop da się wyłączyć podobno.
-
E60...122tys,mil-padlo sprzeglo/czy to normalka?
122 tys. mil to prawie 200 tys km. i wydaje mi się że miało prawo się rozsypać tym bardziej po chipie i ciężkiej nodze, dwumas radze też wymienić za jednym zamachem bo wkrótce może być drugi raz ta sama robota. Ostatnio kolega tu na forum pisał jak wymienili mu sprzęgło a dwums zostawili stary bo podobno był ok. i po kilku tys. odnowa ta sama robota bo dwumas się kończy.
-
Jaki olej e46 320i
Kolego wystarczy że kupią jakiś najtańszy olej firmy NO NAME w dużych ilościach i wlewają do baniek Castrola i nikt gołym okiem nie rozróżni czy to oryginał czy podróbka, opakowania też nie do odróżnienia. Do grona podrabianych olejów w Polsce zalicza się jeszcze Mobil1 czyli dwie najpopularniejsze firmy na świecie.
-
E91 320D DPF brak mocy ...
Rozkoduj sobie VIN i sprawdz czy nie masz wersji flotowej viewtopic.php?f=19&t=127871&hilit=vin&start=2895
-
Jaki olej e46 320i
Nigdy nie byłem zwolennikiem Castrola bo naczytałem się sporo złych opinii, napewno nie jest zły ale uważam że jest wiele lepszych marek olejowych, moim zdaniem jest przereklamowany, ze względu że jest jednym z najpopularniejszych olei to dlatego jest najczęsciej podrabiany (szczególnie w Polsce), silnik głośniej pracuje i w niektórych przypadkach zwiększa się pobór oleju, ich cena jest wyższa od konkurencji, jedyny + to chyba najładniejsze opakowanie :D
-
Jaki silnik do e90?
Za 50 tys. to raczej tylko z początku produkcji 05 - 06.
-
530 i M Sport 2007 uszkodzony katalizator !!!
To jaki w końcu masz kod silnika ? bo jeśli masz N52 to do niego jest inny i kosztuje 2900 zł a do N53 kosztuje 8600 zł. Może rozkoduj sobie VIN tu http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi i będziesz wiedział jaki masz silnik albo zobacz pod samochód czy masz te dwie puszki na środku tłumika jak w N53 czy ich nie ma jak w N52. Ale pewniejsze będzie jak sprawdzisz po nr. VIN bo może już ktoś kiedys wymieniał cały tłumik i wsadził zły.