Treść opublikowana przez guzior2
-
Jak zdemontować gałkę zmiany biegów (manual)
Gałka jest na wcisk, musisz bardzo mocno pociągnąć w stronę podsufitki.
-
okopcona rura wydechowa 535d
Mocy moze nie ma wiecej ale spaliny łatwiej wydostają się na zewnątrz.
-
Chiptunning 520d 2007r. 150KM
Kolega G-CS też oferuje takie urządzenie i kilka firm chip tuninngowych również.
-
ENGINE LAYOUT Redukcja mocy!!!!
Redukcja mocy = soft Jedziesz do chip tunera i on zrobi ci taki program jaki sobie zażyczysz, ja osobiscie chciałem delikatny chip dlatego mam 183 KM jak chcesz to zrobią ci na 200 KM.
-
Chiptunning 520d 2007r. 150KM
Kolego wyszło mi 183 KM dlatego że poprosiłem o delikatnego chipa, jeśli chcesz więcej to nie ma żadnego problemu. Auto z floty nie różni się niczym od normalnej 163 KM z wyjątkiem programu.
-
Chiptunning 520d 2007r. 150KM
Wielkie dzięki Grzegorz, jestem bardzo zadowolony, jest dokładnie tak jak chciałem czyli nie mam już DPF-a i dodatkowo lekki tuning, przyspieszenie super :cool2:
-
[E90] Prośba do użytkowników tego modelu
Możliwe że masz auto flotowe z ograniczeniem mocy, jesli masz w pełni rozkodowany Vin to sprawdz czy jest napisane "ENGINE LAYOUT" A pod maską jaką masz obudowę silnika ? nowego typu czy starego ?
-
Chiptunning 520d 2007r. 150KM
Kolega zapewne ma wersję flotową która wyjechała z salonu z ograniczoną mocą do 150 KM
-
Jaki skutek uboczny moze miec odkrecenie klapek na DPF ?
Nowy kolektor ok. 2000 zł Usunięcie DPF-a ok. 1500 zł
-
Jaki skutek uboczny moze miec odkrecenie klapek na DPF ?
Tylko jak kolega nie ma kasy na nowy kolektor to na wyciecie DPF-a tez zabraknie.
-
Pierwszy raz w ASO
Różnica w cenie pewnie jest dlatego że do 525i wchodzi 6,5 litra oleju a do 530d 8,3 litra.
-
Koszty utrzymania BMW ??
Za tą kwotę tylko E90 lub E91 318d lub 320d i to z ubogim wyposażeniem.
-
Pierwszy raz w ASO
Ja uważam że dobrze można serwisować również u zaufanych mechaników którzy znają się na rzeczy i przeważnie lepiej sobie radzą z niektórymi problemami niż ASO a pieczątki w książce serwisowej z ASO i zapisy w systemie warto mieć wiadomo z jakich powodów.
-
Co potrafi mój odtwarzacz DVD
Przyłączam sie do pytania.
-
Pierwszy raz w ASO
Kolego jeśli zależy ci tylko na pieczątce to na twoim miejscu zrobił bym w ASO tylko kontrole pojazdu ( koszt ok. 300 zł ) a wymianę oleju u zwykłego mechanika. http://img860.imageshack.us/img860/4809/78040004.jpg
-
duze zuzycie oleju.Wymiana na inny.
A może odma nadaje sie juz do wymiany ?
-
ENGINE LAYOUT Redukcja mocy!!!!
Jeśli po rozkodowaniu VIN-u jest ENGINE LAYOUT to oznacza że macie ograniczoną moc przez wgrany specjalnie program i 520d jest ok. 150 KM a w 525d jest 163 KM, wystarczy podjechać do firmy chip tuningowej żeby zrobili indywidualne programy dopasowane do stanu silnika i bezpiecznie 30 % mocy można dodać a w autach takich jak wasze czyli z ENGINE LAYOUT nawet więcej.
- 320d odma
-
problem z stopem i migaczami.
Stawiał bym na moduł świateł.
-
problem z kluczykiem
No ale nie chodzi o przekręcenie kluczyka tylko włączenie zapłonu a to się da zrobić przyciskiem.
- 320d odma
-
problem z kluczykiem
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=48373&hilit=inicjalizacja+kluczyka
-
Który Motul lepszy: Specific LL-04 czy X-clean ?
Witam. Chcę zakupić olej silnikowy do BMW E60 520d 163KM 06r. i wybrałem Motul z tym że nie wiem który, obydwa mają specyfikację LL-04. Na oficjalnej stronie Motula jest napisane że najlepszy do tego silnika jest Specific LL-04 5W40 a na drugim miejscu dopiero 8100 X-clean 5W40 ale analizując dane techniczne tych dwóch rodzajów wydaje mi się że lepsze parametry ma jednak ten drugi, jak Wy uważacie ? Poniżej dane techniczne : http://img580.imageshack.us/img580/5237/motul1024x768.png
-
320d odma
Na allegro są po ok 100 zł firmy Pierburg. Czyszczenie nie pomaga ponieważ nie da się całkowicie otworzyć tego zaworka nie niszcząc go i tam jest taki tłoczek który z biegiem czasu coraz ciężej chodzi aż w końcu zaczyna się zacinać i powoduje problemy z mocą.
- 320d odma