Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Gałka jest na wcisk, musisz bardzo mocno pociągnąć w stronę podsufitki.
  2. Mocy moze nie ma wiecej ale spaliny łatwiej wydostają się na zewnątrz.
  3. guzior2 odpowiedział(a) na leszu temat w E60, E61
    Kolega G-CS też oferuje takie urządzenie i kilka firm chip tuninngowych również.
  4. Redukcja mocy = soft Jedziesz do chip tunera i on zrobi ci taki program jaki sobie zażyczysz, ja osobiscie chciałem delikatny chip dlatego mam 183 KM jak chcesz to zrobią ci na 200 KM.
  5. guzior2 odpowiedział(a) na leszu temat w E60, E61
    Kolego wyszło mi 183 KM dlatego że poprosiłem o delikatnego chipa, jeśli chcesz więcej to nie ma żadnego problemu. Auto z floty nie różni się niczym od normalnej 163 KM z wyjątkiem programu.
  6. guzior2 odpowiedział(a) na leszu temat w E60, E61
    Wielkie dzięki Grzegorz, jestem bardzo zadowolony, jest dokładnie tak jak chciałem czyli nie mam już DPF-a i dodatkowo lekki tuning, przyspieszenie super :cool2:
  7. Możliwe że masz auto flotowe z ograniczeniem mocy, jesli masz w pełni rozkodowany Vin to sprawdz czy jest napisane "ENGINE LAYOUT" A pod maską jaką masz obudowę silnika ? nowego typu czy starego ?
  8. guzior2 odpowiedział(a) na leszu temat w E60, E61
    Kolega zapewne ma wersję flotową która wyjechała z salonu z ograniczoną mocą do 150 KM
  9. Nowy kolektor ok. 2000 zł Usunięcie DPF-a ok. 1500 zł
  10. Tylko jak kolega nie ma kasy na nowy kolektor to na wyciecie DPF-a tez zabraknie.
  11. guzior2 odpowiedział(a) na xaan temat w E60, E61
    Różnica w cenie pewnie jest dlatego że do 525i wchodzi 6,5 litra oleju a do 530d 8,3 litra.
  12. Za tą kwotę tylko E90 lub E91 318d lub 320d i to z ubogim wyposażeniem.
  13. guzior2 odpowiedział(a) na xaan temat w E60, E61
    Ja uważam że dobrze można serwisować również u zaufanych mechaników którzy znają się na rzeczy i przeważnie lepiej sobie radzą z niektórymi problemami niż ASO a pieczątki w książce serwisowej z ASO i zapisy w systemie warto mieć wiadomo z jakich powodów.
  14. guzior2 odpowiedział(a) na xaan temat w E60, E61
    Przyłączam sie do pytania.
  15. guzior2 odpowiedział(a) na xaan temat w E60, E61
    Kolego jeśli zależy ci tylko na pieczątce to na twoim miejscu zrobił bym w ASO tylko kontrole pojazdu ( koszt ok. 300 zł ) a wymianę oleju u zwykłego mechanika. http://img860.imageshack.us/img860/4809/78040004.jpg
  16. A może odma nadaje sie juz do wymiany ?
  17. Jeśli po rozkodowaniu VIN-u jest ENGINE LAYOUT to oznacza że macie ograniczoną moc przez wgrany specjalnie program i 520d jest ok. 150 KM a w 525d jest 163 KM, wystarczy podjechać do firmy chip tuningowej żeby zrobili indywidualne programy dopasowane do stanu silnika i bezpiecznie 30 % mocy można dodać a w autach takich jak wasze czyli z ENGINE LAYOUT nawet więcej.
  18. guzior2 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Zaworki są dwa, jeden przy AGR a drugi niedaleko turbiny i ważniejszy jest ten od turbo, oba zaworki są takie same.
  19. Stawiał bym na moduł świateł.
  20. No ale nie chodzi o przekręcenie kluczyka tylko włączenie zapłonu a to się da zrobić przyciskiem.
  21. guzior2 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Gdy odma jest zapachana to zaczyna ci ubywać oleju + silnik nie jest odpowietrzany i w końcu rozszczelni się w najsłabszym punkcie.
  22. http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=48373&hilit=inicjalizacja+kluczyka
  23. Witam. Chcę zakupić olej silnikowy do BMW E60 520d 163KM 06r. i wybrałem Motul z tym że nie wiem który, obydwa mają specyfikację LL-04. Na oficjalnej stronie Motula jest napisane że najlepszy do tego silnika jest Specific LL-04 5W40 a na drugim miejscu dopiero 8100 X-clean 5W40 ale analizując dane techniczne tych dwóch rodzajów wydaje mi się że lepsze parametry ma jednak ten drugi, jak Wy uważacie ? Poniżej dane techniczne : http://img580.imageshack.us/img580/5237/motul1024x768.png
  24. guzior2 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Na allegro są po ok 100 zł firmy Pierburg. Czyszczenie nie pomaga ponieważ nie da się całkowicie otworzyć tego zaworka nie niszcząc go i tam jest taki tłoczek który z biegiem czasu coraz ciężej chodzi aż w końcu zaczyna się zacinać i powoduje problemy z mocą.
  25. guzior2 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Czyszczenie tych zaworków nie pomaga, pisało o tym wiele osób.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.