Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Jeśli ten czujnik jest zepsuty to może występować spadek mocy, podwyższone spalanie, mogą też wystąpić problemy z uruchomieniem ciepłego silnika i być może te drgania silnika które odczuwasz, koszt czujnika w ASO BMW to 400 zł ale czasem się też zdarza że czujnik jest dobry a błąd wyskakuje przez wtyczkę która jest podłączona do niego.
  2. Kolego 5W smaruje bardzo dobrze jesli temperatura na zewnatrz jest max -35 stopni a jesli jest niższa np -40 to wtedy dopiero lepszy jest 0W.
  3. Na oficjalnej stronie Valvoline możesz dobrać olej do swojego samochodu: http://www.valvoline.pl/s,11,dobierz_olej_valvoline.html
  4. guzior2 odpowiedział(a) na seby temat w E60, E61
    Obydwie firmy są podobno bardzo dobre ale 35-letnie doświadczenie i zamiłowanie do motoryzacji Pana Andrzeja Goduli mówi samo za siebie. http://www.godula.pl/index1.php?page=ofirmie
  5. Ja po kupnie samochodu mam zamiar pozbyć się DPF-a dlatego że 95 % jeżdżę po mieście i nie mam zamiaru co 200-300 km. jezdzić po autostradzie żeby się wypalił.
  6. Nie kupuj takiego uniwersalnego skanera do wielu marek tylko kup sobie profesjonalny inter face diagnostyczny tylko do BMW i Mini, zapłacisz mniej a będziesz mógł robić prawie wszystko co może serwis ASO BMW. Taki fejs możesz kupić u kolegi nerwus który jest administratorem działu "diagnoza komputerowa" viewforum.php?f=48
  7. Nie pytałem o sam program ale pewnie cena zależy od poj. silnika, od rocznika i czy klient jest z zewnątrz czy z forum, wiele osób z forum chipowało u G-CS-a swoje BMW i są zadowoleni dlatego decyduje się zrobić to u kogoś kto ma doświadczenie z tą marką. http://www.gcstuning.pl/index.html
  8. To jest tylko licznik który możesz sobie sam wyzerować, jeśli nie masz żadnych objawów zapchanego DPF-a i nie zaświeciła ci się kontrolka to narazie nic nie rób.
  9. Ostatnio pytałem kolegę z forum G-CS który się tym zajmuje i dla forumowicza za usuniecie DPF-a 1300 zł a razem z chipem 1800 zł, pod koniec marca gdy kupię auto wybieram się do niego na taki zabieg :cool2:
  10. viewtopic.php?f=19&t=127871&hilit=vin&start=2070
  11. guzior2 odpowiedział(a) na robert_70 temat w E46
    Popraw temat. Gdyby pompa padała to byś miał problemy z odpaleniem na zimnym i na ciepłym silniku, podjedz na dobrego kompa i sprawdz czy są jakies błędy + sprawdzenie silnika pod obciążeniem podczas jazdy, może to jakiś czujnik juz pada np. wału korbowego.
  12. Kolego nie PDF bo to są czujniki cofania tylko DPF PDF to rodzaj plików :D PDC to czujniki cofania :wink: No tak już sam zacząłem bzdury wypisywać :oops:
  13. Kolego nie PDF bo to są czujniki cofania tylko DPF i napewno miałeś lub masz filtr cząstek stałych (DPF) ponieważ masz auto z 2007 r. i musiał on spełniać normy euro 4 bo inaczej nie został by dopuszczony do ruchu. Filta DPF nie wymienia się razem z olejem :duh: Radze dowiedzieć się co to takiego filtr cząstek stałych (DPF) http://www.godula.pl/index1.php?page=article&kat=art&option=det&artid=54
  14. Podzwoń po kilku ASO w Polsce i ci powiedzą jaki przebieg miało autko przy ostatniej wizycie w serwisie.
  15. guzior2 odpowiedział(a) na lukrew temat w E46
    Plastikowy separator był już w E46 czyli u Ciebie na 100% jest.
  16. Kolego jeśli auto posiada filtr DPF (a Twój posiada ) to końcówka wydechu jest prosta.
  17. A wymieniałeś kiedykolwiek odmę (separator oleju) ?
  18. guzior2 odpowiedział(a) na manieczek temat w E46
    :cool2:
  19. Witam. Proszę o rozkodowanie vin : CP56901 Dzięki.
  20. Jeśli roczny akumulator padł tzn. że masz niewłaściwe ładowanie albo jakiś pobór na postoju. Gdy rok temu zmieniłeś akumulator robiłeś jego adaptacje ? Wydaje mi się że funkcje nie działają przez zbyt słabe napięcie, naładuj aku prostownikiem i sprawdz.
  21. guzior2 odpowiedział(a) na Dominoo temat w E60, E61
    A dlaczego w modelu z 2005 roku nie ma DPF-a skoro już był montowany w 2004 r ?
  22. guzior2 odpowiedział(a) na Dexter87 temat w E46
    Wiele osób z forum kupiło te zaworki z allegro i są zadowoleni a tak poza tym to normalne że tak powie bo możliwe że dzięki temu kupisz u niego. Czyli wychodzi na to że w Inter cars jest drożej niż w ASO BMW bo tu kosztuje 340 zł :)
  23. A jaka była by grubość lakieru gdyby była szpachla ?
  24. guzior2 odpowiedział(a) na Dexter87 temat w E46
    Nie pamiętam bo to było w 2008 r. i odrazu pojechałem z tym problemem do ASO BMW ale objawy tak jak opisałeś identyczne, spadek mocy był ogromny i nagły i tak samo nagle moc odzyskiwał.
  25. Z tego co pamiętam to w modelach po lifcie check engine świeci się do czasu aż silnik zostanie uruchomiony.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.