Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Do miasta lepiej spisze się olej o mniejszej lepkości np. RAVENOL USVO SSL 0W-40
  2. guzior2 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
  3. Dwa tematy niżej masz: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232
  4. Bo często w Connected Drive nowe mapy są później niż u nas na forum, tak że możesz czekać lub pobrać z forum.
  5. guzior2 odpowiedział(a) na maoam26 temat w Felgi i opony
    Jeśli z tyłu masz szersze felgi niż z przodu to musisz kupić takie same rozmiary jak obecnie.
  6. Pojawiła się ostatnio Evo 2020-3, jest w linku powyżej do pobrania.
  7. Wielosezonowe z homologacją dla BMW masz chyba tylko jeden model i są drogie ale jeśli posiadasz x-drive to bez homologacji bym raczej nie ryzykował. https://www.oponylider.pl/opony-samochodowe/pirelli/cinturato-p7-all-season/245-45-r18-100h-771145
  8. guzior2 odpowiedział(a) na Wielebny1989 temat w F10, F11
    Dla Premium można kupić kod nawet za 8 dolarów na Ebay natomiast dla Route 41 dolarów.
  9. Może spróbuj zmienić program do rozpakowywania plików i zrób format pendrive do Fat32, wyłącz też antywirusa bo czasem lubi namieszać.
  10. Z czym masz konkretnie problem ?
  11. Na poprzedniej stronie napisałem jak sprawdzić, zapewne masz EVO
  12. Jak kupujesz mapę przez Connected Drive to też musisz ją pobrać i wgrać na pendrive tak że na to samo wychodzi. Czasem potrzebny jest kod FSC ale to wyjdzie kiedy włożysz pendrive do usb, pierw musisz pobrać mapę, rozpakować ją i wszystkie pliki luzem skopiować do sformatowanego (ExFat) pendrive 64 GB. Tu znajdziesz mapy: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232
  13. Wejdź w navigacje, naciśnij przycisk opcje obok pokrętła do idrive i poszukaj tam info. Mapy znajdziesz w dziale Nawigacja samochodowa.
  14. guzior2 odpowiedział(a) na jakubhab temat w F10, F11
    Jeśli chodzi o pasek to tak jak kolega wyżej napisał, nie próbuj zakładać innego niż ze znaczkiem BMW bo z czasem będzie popiskiwał.
  15. Robiłem ostatnio aktualizację znajomemu w F10 z końca 2014 i bez problemu poszło na ExFat.
  16. Ja nie potrzebowałem ale nie miałem wycieków, tobie by się przydała wymiana uszczelki + uszczelniacz ale pierw sprawdź skąd jest wyciek: https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=VA51-EUR-09-2005-E90-BMW-318i&diagId=33_1251 Ps: wszystko możesz zamówić w tym sklepie: https://czescidobmw.pl
  17. Producent dopuszcza lepkości od 0wX do 5w40, dla twojego silnika musi być z specyfikacją LL04, najważniejsze dla skutecznej ochrony silnika to skrócenie interwału olejowego do 10kkm a maksymalnie 15kkm. Z tańszych olejów hc masz dobry Texaco Havoline, trochę lepsze na bazie GTL masz Shell i te droższe na bazie syntetycznej masz Ravenol lub Amsoil.
  18. Ten olej mogę polecić do manuala, posiada wszystkie normy bmw i sam go kiedyś wlałem do skrzyni w E60. https://olejefuchs.pl/fuchs-titan-sintofluid-75w80.html
  19. https://pl-pl.facebook.com/GCSTuning
  20. W ostatnich latach jest dość sporo negatywnych opinii o Nokianach ze względu na mikropęknięcia (foto poniżej). Polecam wziąć pod uwagę opony Hankook, mają sporo dobrych opinii i są zakładane na pierwszy montaż do kilku modeli BMW. https://opony.rezulteo.pl/blog/nowosci-ze-swiata-opon/wiesci-od-producentow-opon/hankook-i-bmw-kontynuuja-wspolprace-partnerska-w-zakresie-oryginalnego-wyposazenia-8368
  21. Jeśli nie kupisz Run Flat to musisz wozić jakieś koło dojazdowe a w ostateczności zestaw naprawczy który nie zawsze zda egzamin po drugie zwykłe opony mają mniej sztywne ścianki boczne co w połączeniu z bardziej miękką mieszanką może dać nieprzyjemny efekt pływania w zakrętach dlatego jeśli chodzi o zimówki to szukał bym raczej Run Flat.
  22. Może ten film pomoże:
  23. guzior2 odpowiedział(a) na Wielebny1989 temat w F10, F11
    FSC jest generowany na podstawie twojego numeru vin i rodzaju map tak że musi działać, najlepiej zapytaj sprzedawcę. Inna opcja to aktualizacja mapy przez Connected Drive, próbowałeś ? https://www.bmw-connecteddrive.pl/app/index.html#/portal
  24. guzior2 odpowiedział(a) na Wielebny1989 temat w F10, F11
    Tu możesz kupić kod FSC: https://oemcarmultimedia.com/products/bmw-mini-navigation-map-updates?variant=17353700343897 LUB https://allegro.pl/oferta/bmw-kod-fsc-onetime-jednorazowy-dla-map-route-8779039485
  25. guzior2 odpowiedział(a) na Wielebny1989 temat w F10, F11
    Za nim pobrałeś mapę sprawdziłeś jaką masz obecnie ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.