Treść opublikowana przez trzastek
-
Podciągniecie hamulca ręcznego
Z tego co pamiętam to przy cięgnach.
-
Dodatkowe wyposażenie
Czy to jest taki zestaw co jest w katalogu zima 2009/2010 , który dostałem do domu (pewnie wy też). Cena katalogowa jego to 1490 PLN?. Jeżeli tak, to daj znać tu albo na pw. jak się to sprawuje i czy jest dużo "babrania się" z założeniem.
-
E60 Business mapa pomoc
Robiłek kopię swojego oryginału - w E90/91 i E60 chodzi bez względu na dvd-r czy dvd+r - nie ma znaczenia
-
Niedzialajace gniazdo zapalniczki
Gniazda działają wyłącznie przy włączonym zapłonie lub przy działającym silniku. Żeby włączyć zapłon nie uruchamiając silnika, wystarczy nacisnąć przycisk start/stop bez wciśniętego pedału sprzęgła :)
-
Listwy ozdobne
Wystawiłem swoje na viewtopic.php?f=31&t=113282 jakby ktoś był zainteresowany.
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
http://moto.allegro.pl/item740869272_koncowka_wydechu_bmw_e90_e91_oryginal_bmw_group.html taką ? nie podoba mi sie Akurat ta na zdjęciu z samochodem to nie jest ta co jest na zdjęciu powyżej- taki mały zonk. Ja mam założoną właśnie taką chromowaną i wygląda ok. No i cena tej z Allegro jakaś "sufitowa" :duh:
-
lampy blackline zakup
Można kupić w ASO nawet za ok. 900 PLN :-) Lampy są kompletne z żarówkami. Przełożenie: 20 min roboty :D
-
PDC w e90
Były i z dużą i małą bez PDC (bo to opcja) . Ja mam np. PDC przód/tył a mam navi business. Nie ma reguły
-
Położenie wycieraczek.
Ja też
-
Problem z pękniętymi wężami
taaa i później po takich porado/rzeźbach jeżdzą po drogach zajeżdzone auta bo właścicel poskąpił na porządnie serwisowane auto :nienie: :duh:...druciarstwo
-
Wyposażenie podstawowe
dawaj na priv :P lub tu - jak wolisz :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mega ROTFL Mastahhhh
-
czy jest ISOFIX oraz wybór felg?
Kolego , Ja mam fabrycznie u siebie takie felgi - tu link z alle http://www.allegro.pl/item718111790_oryginalne_felgi_17_bmw_e36_e46_e90.html - tu masz za 1500 PLN komplet (normalna cena nowej w ASO to dokładnie było 1187 PLN net/szt). Jeżeli sie Tobie podobają to polecam bo są trwałe. Chiny sobie odpuść . Poza ładnym wyglądem - dramat :duh: Co do isofix to chyba jest standardem w E90 - nawet w dekoderze VIN nie ma isofix przy e90 jako opcja. Zapytaj w salonie - powinni wiedzieć.
-
Listwy ozdobne
Ja mam obecnie tzw. czarny "fortepianowy" i poza tym ,że widać na nich wszystko (kurz, odciski ;-) pasuje do czarnego auta. Mam do sprzedania kompletne listwy środka w kolorze srebrnym (w bmw nazywa sie tytan) - środkowy panel przystosowany do iDrive listwy się tak nazywają wg.etk S4AGA INTERIOR STRIP TITAN. DULL Listwy wewnętrzne tytanowe matowe. Jakby ktoś chciał to na priv. proszę. Montaż nowych listew to ok.30 min :-)
-
BMW Road Map Europe BUSINESS 2009-02
No to chyba musze sobie upgrade softu zrobić :D . Płyta u mnie siedzi w czytniku bo nie używam do niczego innego tego czytnika - zmieniara mi wystarcza ( a i tak radia głównie słucham :D )
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Przecież filtr wymienia się co 150kkm - 200kkm lub zgodnie ze wskazaniami kompa. Ja mam obecnie 85 kkm przebiegu i mi komp pokazuje wymianę DPF za 115kkm.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie no , rodzyn :D oczywiście wszędzie w powyższych autach dywaniki z platiku "ryflowanego" ...to mnie zawsze rozwala :mad2: :mad2: :mad2: ...zaiste piękne... :lol:
-
nawigacja
ok. 720 PLN bez zniżek.
-
Drżące xenony
U mnie w adaptacyjnych "zenonach" też drżą . To normalka dla serii Ex z "zenonem".
-
Drżące xenony
Paweł, Temat dotyczy E9x . W E46 nie ma takich objawów. Inna jest konstrukcja lampy
-
VIN w podszybiu
Okienko na podszybiu jest standardem. Vin w nim jest wbijany przy wersjach USA.
-
nawigacja
To jest poniekąd prawda. Jeżeli np. nazwa ulicy zawiera imię i nazwisko wraz z tytyłem naukowym (Prof, Dr. itp) to zaczynamy szukać po tytule naukowym. W niemcowni też tak jest :-( i to chyba od nich standard w tych mapach się przyjął. Z resztą dziwnych rzeczy się jeszcze nie spotkałem . Sprawdzę czy jak jest np. aleja Powstańców wlkp. czy ulica Powstanców Wlkp. to czy trzeba szukać po alei czy ulicy bo tego nie sprawdzałem ale chyba nie będzie z tym problemu. Do dużych plusów należy zaliczyć szybkość przeliczania trasy i korektę po zmianie trasy. Nie ma podglądu mapy a to jest minus.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Klagosz...po vin natychmiast wiadomo,że ma . Jeżeli beta z salonu polskiego z 2005 roku to nie ma. W niemcowni auta były od razu z DPFem do domówienia.
-
czemu wszyscy krytykuja e90??
Widzę ,że temat został odgrzebany z 2007 r. :D . Do Monaco blue lampy black line nie pasują . Widziałem to połączenie i wygląda tak sobie (z lanos look lepiej). Ja mam czarną E90 i drugiego dnia po zakupie zmieniłem na black line bo z lanos lookiem wyglądało koszmarnie. Black line (oryginalne) jest ok ale tylko do niektórych kolorów np. czarny, srebrny, grafit. W czerwonej , wiśniowej czy właśnie monaco blue wygląda dziwnie. Na białej się bardzo ładnie black line prezentują. Na www.e90post.com jest sporo tematów ze zdjęciami z black line.
-
Parowanie reflektorów
Z tego co pamiętam powinien być od spodu lampy lub za kierunkiem.