Treść opublikowana przez trzastek
-
Euro plus gwarancja i jej konsekwencje
poszło na pw.
-
Euro plus gwarancja i jej konsekwencje
Przeważnie historii "malunków" nie trzymają - chyba ,że u nich lakierowane 820 mk. to znaczy ,że przyszpachlowane delikatnie. Jeżeli na małej powierzchni to jest to dałbym sobie spokój (względnie jak jest źle zrobione) dał do lakiernika. Jak nie przeszkadza to daj sobie spokój. Możesz mi vina wysłać na pw. to ci powiem z czym wyszedł na świat.
-
Euro plus gwarancja i jej konsekwencje
Jak kupowałeś w BMW Niederlassung to pewnie podlega. Zależy jaki rodzaj Europremium masz. 2002 ci nie wykwitnie - chyba ,że walony.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przelot pewnie realny (trochę skóry zniszczone) ale....dziadek Turek :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ale prezentuje się nieźle - widać ,że nie jest Agroturystyczne
-
informacja o przebiegu w kluczyku...e60
Ok sorry, w takim razie ktoś mnie wprowadził w błąd. Panowie, Zależy od firmy leasingowej - Arval dawał 1 kluczyk a Lease Plan cały komplet na przykład.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Taa ...i tył wygląda jakby lakiernik zapomniał zakleić elementów :D massssakra :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"pżud gril" mnie normalnie rozwalił :D :D :D :duh: jenzyk polska być tródna :D :wink:
-
BMW BAVARIA ELECTRONIC CDII NOWY NABYTEK;)
Spróbuj na www.realoem.com/bmw - tam wpisz np. VIN swojego auta i poszukaj częsciach związanych z radiem :-) jeżeli to nie zda rezultatu to spróbuj wyszukać po części ( w tym wypadku part numberem będzie radio). Jak znajdziesz to zamów taką część (raczej w ASO) koszt nie powinien być dramatycznie wielki. Do ad.2 i ad.3 nie mam pojęcia. Może to to : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GA71&mospid=47338&btnr=65_0138&hg=65&fg=05&hl=68 - część nr. 4 -zestaw 5 szt. cartridge ca. 60US$ ok 200-250 PLN za 5 szt. Tu radio: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GA71&mospid=47338&btnr=65_0357&hg=65&fg=05 Lub pytaj w serwisie Blaupunkta o "kartridz" Napisz na forum co udało ci się dowiedzieć :-)
-
Ksenony nisko świecą
Tak samo jak zwykłe - wiem bo były regulowane u mnie :D
-
Bardzo prosze o POMOC E39 Elekktryka
Sprawdź czujnik ABS w tylnym lewym lub prawym kole. Koło kierownicy akurat nie ma nic do tego. Natomiast wymienione przez Ciebie objawy wskazują na któryś z czujników tylnych - koszt czujnika ca. 300-350 pln/szt. Jest to dosyć częsta usterka w E39
- inspekcja
-
E90/91 - telefon BT
Jest dodawana do uchwytów Snap-In na przykład. A co chcesz wiedzieć?
-
318d vs 320d
Myślę ,że moc można w tym silniku podnieść. Na forum są już użytkownicy E90 , którzy podnieśli moc 320d do 185 KM. Spotkałem w ASO kiedyś gościa co miał pod 200 km podniesione + zmienione "zawiasy" (generalnie stunowane mechanicznie, optycznie nic :) ) Nie wiem czy czasami 318d nie różni się jeszcze turbiną ale niech się wypowiedzą ci co wiedzą :D
-
[e90-92] doposazenie auta w nawigacje
Niestety - tylko z professionalem . Zresztą na Business oglądanie DVD :roll: :lol: :lol: :lol:
-
Dlaczego OC jest na samochód i zależne od pojemności?
trzastek odpowiedział(a) na Varrol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnePanfil, Teraz też się każe. Wystarczy sobie całą procedurę sprowadzenia samochodu prześledzić włącznie z rejestracją pojazdu - patologia. Rejestracja powinna przebiegać, jak i odprawa, telefonicznie/faxowo/mailowo. Niestety trzeba utrzymać tych pasożytów w urzędach - bo gdzie oni do roboty pójdą? Po pierwsze kto ich przyjmie? ("A gdzie ja tera robotę znajdę jak ja tylko przesłuchiwać umie" - Psy Pasikowskiego) :mrgreen: A tak btw. to OC jest na samochód jak było wyżej napisane i przechodzi na nowego właściciela. W przypadku gdy nowy właściciel zgłosi ,że nie chce kontynuować ubezpieczenia , należy ci się zwrot. Przerabiałem to (miałem 11 m-cy do wygaśnięcia ubezpieczenia OC) to wiem :D
-
Rok produkcji w dokumentach, a numer VIN
VIN malują po złożeniu samochodu , zaraz przed 1 testem. To nie polmozbyt z okresu PRL co budy stały latami na placu :norty: :norty: . Praktycznie niemożliwe ,że zrobili karoserię nawet w końcu sierpnia 1997 a resztę samochodu w 1998 r.
-
Ksenony nisko świecą
Jak miałem E39 to po wymianie słynnych już plasticzków od samoregulacji pojechałem do ASO - takie rzeczy robią za darmo dla użytkowników BMW.
-
[e90-92] doposazenie auta w nawigacje
Sporo sobie "winszują". U mnie za zmianę nav. z business na pro chcą 3300 pln więc sobie daruję i poczekam aż wyjdzie eastern europe dla businessa.
-
problemy z navi w e90
Nie wiem czy masz oryginał czy "kopię zapasową" :lol: , ale jak masz oryginał to jedź do serwisu . Może jest update twojego oprogramowania potrzebny w nawigacji (chociaż nie powinien chyba być potrzebny)
-
[e90-92] doposazenie auta w nawigacje
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=497588317 - tu pytaj - coś pełna wersja professional z wymianą deski wi wszystkiego co jest potrzebne chyba 6500. Napisz do nich - odpowiadają. Nie sprawdzalem ich jak z jakością ale się ogłaszali więc możesz chyba dowiedzieć się co i jak.
-
Małopolskie
Spróbuj Pan Józef Job 604 456 733 - to jest w Swoszowicach. Robił mojemu koledze rok temu E36 - i nawe ładnie wyszło. On jest bardziej lakiernikiem ale blacharstwo też ma. Nie był drogi. U kolegi była prawie ćwiartka samochodu uderzona w tył. Daj znać przy okazji na forum co i jak
-
problemy z navi w e90
A jaką masz wersję nawigacji? Business czy Professional? Do business np. polski jeszcze nie ma (Europa jest). Jak kupiłeś płytke od professionala a wsadzileś do business to dzilac nie będzie (i odwrotnie) ...inne systemy
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
W fabryce Audi w Ingolstadt jest sporo pickupów, skrzyniowców, lawet na bazie nowego A8 :-) i to jest dopiero :norty: . Niestety na terenie fabryki nie można robić zdjęć :( (bo bym załączył) :8)
-
Run Flat, jak to sie je?
Runflaty są twardsze niż zwykłe opony. Jest na nich trochę mniejszy komfort , natomiast nie wozisz w bagażniku zapasu. Letnie mam 225/45 17" i tu nie ma różnicy czy jeżdzisz na RF czy nie - sa twarde i tak. Zimowe mam 205/55 16" i się nie wypowiem bo wcześniej nie jeździłem na zimowych RF-ach. Co do przebiegów to na "dziabniętej" gumie to możesz przejechać do 200 km (w zależności od szybkości jazdy ale nie szybciej chyba niż 80km/h - nie pamiętam a nie mam instrukcji pod ręką). Bezwzględnie do RF muszą być założone (i działające :lol: ) czujniki ciśnienia bo bez tego nie wiadomo czy padła czy nie :mrgreen: