Treść opublikowana przez KRIS85
-
e30 325i Coupe 1986
Osobiście ze swojego doświadczenie, jak zamierzsz trzymać bawarkę to od razu konserwój podwozie, profile zamknięte i progi...Ja tego nie zrobiłem i pluję sobie w twarz, bo bym nie miał takiego problemu teraz. PZDR>
-
e30 325i Coupe 1986
Ładna sztuka. Wyposażenie to pikuś, ale allegro bez problemu dokupisz szyby elektryczne, Siedzenia SPORTZIZE, czy komputer pokładowy. Ja do siebie niedawno dołożyłem klimę :) Brzydka kierownica :). Lampy już ktoś zmieniał. No i wyblakłe kliny w szybach. Mój tata też ma z tym problem, a koszt ok 500 złotych w ASO. Daj VIn do rozkodowania :) Powodzenia a modach. PZDR>
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
U mobiego na wykresie, moment jest płaski i dłużej utrzymany w okolicach maks, a tututaj krócej, od czego to zależy?? PZDR>
-
//M550d
No i lipa. M3 e36 jest objeżdzane przez 3 litrowego diesla. Jak konstruowali e36 to chyba nikt o tym nie myślał zę technologia ropniaka pójdzie tak do przodu w tak krótkim czasie. PZDR>
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Czytać się tego nie da!!! PZDR>
-
e36,316,m40 trzesienie auta i dziwne stuki przy sprzegle
Hmmm wydaje mi sięze trzeba dobrać się do sprzęgła. Nie ma jednoznacznej diagnozy, ale albo coś z dociskiem lub z lożykiem lub jego łapa... Bez rozberania sprzęgła nic się nie dowiesz. PZDR>
-
[E36 92r] Problem z ogrzewaniem
Nie robię z siebie znawcy, bo nim nie jestem. Co wiem to powiem. niepotrzebnie tez sie nie wypowiadam. A Twój przypadek był opisywany na tym forum już kilkanaście razy, wiec warto poczytac najpierw a wtedy popytac co i jak dokładnie. Powodzenia w naprawie. PZDR>
-
Czym się różni skrzynia automatyczna od sportowej?
Nie ma fizycznej mozliwości by biegu nie zmienić, zachować prędkość a obroty się zwiększyły o 500...Kolega pewnie nie zauważył zmiany biegu na niższy i tyle. PZDR>
-
e46 318i m43tu nietypowy problem z obrotami
Wydaje mi się ze mod powinien gdzieś to podpiąc w dziale GOTOWE RECEPTY.... PZDR>
-
e36,316,m40 trzesienie auta i dziwne stuki przy sprzegle
Ale m40 nie posiadalo dwumasy, nawet w wersji z klima.... Tu będzie coś innego...Jakiego typu jest to chałas? równomierny i rytmiczny, jak obroty silnika?? PZDR>
-
magiel do e30 ode36
Hej. Ponoc pasuje, kwestia podoginania przewodów hydraulicznych. Ale ponoc, bo ostatnio usłuszałem ze problem lezy po stronie wieloklinu. Od e36 jest większy niż w e30 i krzyżak z e30 nie pasuje. Jakoś sobei tam ludzie radzą z podkładkami czy coś w tym stylu. PZDR>
-
[E36 92r] Problem z ogrzewaniem
Nie!! Poczytaj poszukaj. To co nazywasz ogrzewaniem 1,2,3i 4 to mówszi o biegach wentylatora!!! Jak nie wiesz od czego dane pokrętło jest to raczej masz kiepskie pojęcie o motoryzacji wogule. Pewnie jesteś dzieckiem i zaśmiecasz forum tylko. Jeśli na 1,2,3 nie działa a na 4 działa to wina jeża. 4 bieg jest podłaczony bezpośrednio do napięcia 12 V, reszta idzie przez opornik, jeż, sterownik itp. które pewnie się spaliło ze starości. Trzeba wymienić i tyle. Koszt nieduży. Ze nie dmucha to wymień na miłość bosko filtr kabinowy, bo pewnie nie masz bladego pojęcia żę takie coś jest. Jak nie masz klimy to masz w podszybi dwa stożkowe filtry nawiewu. Koszt 50 złotych i godzina roboty, ale przy Twojej wiedzy i chęci do korzystania w wyszukiwarki (naprawde tylko na tym forum temat poruszany z milion razy) sądzę ze lepiej abyś oddał auto do mechanika, bo jak sam bedziesz robiłto tylko sobie bardziej zaszkodzisz, a co za tym idzie, będziesz pisał znowu na forum o czymś co pewnie już dawno napisano!!!! Miłego wieczoru. PZDR>
-
F30 Nowe bmw serii 3
Wojtkowi z tego co wiem pali dużo poniżej 10 litrów na 100Km, wiec w porównaniu z dieslem nie ma tragedii. Osiągi nieporównywalne. Wszystko zależy jak to wszystko się bezie zachowywać za 100tyś KM....Wtedy wyjdzie co lepsze. Diesel czy nowej generacji benzyny. PZDR>
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
No zaślepka się przyda bo inaczje to szybko sie zasyfi w tej pozycji. Byle paproch wpadnie i kaszana będzie. PZDR>
-
Zmiana silnika z m52 na m50
włąsnie dla tego możę byćcoś nie tak... PZDR>
- 318 is silniczek krokowy
-
F30 Nowe bmw serii 3
Widziałem wczoraj na żywo tę Waszą 3, i powiem ze jak na zdjęciach nie ładnie ten przód wygląda, to na żywo ten przód to powala. E90 przy f30 to szczur. :) PZDR>
-
Zmiana silnika z m52 na m50
M52 ma EWS a m50 nie miały?? Mylę się?? PZDR>
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
Koledzy, wszystko pasuje plug&play. Trochę sie doklepie, tam wciśnie i heja.... :mad2: Nie trzeba być jakimś wielkim znawcą samochodów by wiedzieć ze tarcze z przodu do tyłu nie pasują... PZDR>
-
BMW e36 1.8 93' problem z gazem
Jak chcesz raz i dobrze to rób wszystko...Przewody można jeszcze ocenić czy w nocy nie świecą. Jak nie to jeszcze pożyją. PZDR>
-
E34 M50B20 brak hamulców na tylnej osi
Jak bedziesz robił to od razu oceń stan prowadnic zacisku. PZDR>
-
320i VANOS ChipBox?
No i znowu.. O tym na forum było tego dzisiątki. Jest to gówno, które nic nie daje a jeśli jużto marginalne wartości. To uszukuje komputer dając błędny sygnał z przepływki, zmuszając ECU do większego dawkowania paliwa. Ogólnie zabujcze dla silnika. Sama technika to pudełka za 5 złotych i opornik za 5 złotych, ładnie sklejone. Lepiej tę kasę daj na wkładkę z pipercrosa, bedzie to lepsza inwestycja niż to gówno.. A jak coś to napisz do BAGORA, on ma lepsze opcje podniesienia mocy, pewniejsze niz to coś ..... PZDR>
-
BMW e36 1.8 93' problem z gazem
Marko, dlaczego uważasz ze nie warto montowac sekwencji. Jesli kolego zamierza pojeździćwiecej tym samochodem, to jak najbardziej dawaj sekwencje. Powinno 1500 starczyc. Na sekwencji będzie mniej palił, nie ma ryzyka wystrzałów. Łatwiejszy do poprawnej regulacji. Wymien świece i przewody bo pewnie one odpowiadają za wystrzały gazu. PZDR>
-
320d 136km czy 320d 150km?
No takk. 3.0 d fajny ale o ile koszty naprawy typowych dla 2,0 to kupa kasy, to do 3,0 to jest masakra....:D A pewnie wielu to potwierdzi, że kupione w pewnych przebiegiem nawet 300 tyś pojeździ dłużej niż z niepewnymi 200... A kolego tulipa, mówisz ze auto nei wygląda na 400 tyś... ostatnio na forum bez-wypadkowe.net znalazlem cofkę miesiąca BMW e46 318i z 2004. Na otomoto było coś 210 czy 215 tys, a ostatni zanotowany przebieg w holadnii był na grubo ponad 400tys... a auto wyglądalo bardzo zacnie... PZDR>
-
320d 136km czy 320d 150km?
No niby tak, ale nie o to chodzi. Jak się kupuję takiego diesla, to niestety trzeba wziąć pod uwagę takie koszty...Diesel 2,0 150km jest wart polecenia, ale tylko i wylącznie w pewnej w 100 procentach reki...inaczej koszty pogrąża. Ale kolego, napraw co masz naprawić i masz na 200tyś spokój:) PZDR>