Skocz do zawartości

Piotr_Ł

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr_Ł

  1. Piotr_Ł odpowiedział(a) na pawlo temat w E34
    To może ja reaktywuje temat :) Czy ktos jeszcze pokusi się o pomiary przyspieszeń i elastyczności swojego auta ??
  2. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Blaster temat w E32
    Blaster może masz poprzekładane części z Alpiny do BMW :?: Alpina powinna być chyba zarejestrowana jako Alpina ? Ps. Możesz obfotografować swoje autko, bo chętnie bym je sobie całe pooglądał?
  3. Tak Alpina B12 nawet w niemczech jest białym krukiem,ale... to nie jest B12 Alpina B12 ma silnik V12. Natomiast inne siudemki to B11, a te są już trochę tańsze. Ale Alpina bez klimy to już jakieś nieporozumienie. Jak to jest składak to pewnie ma przełożony silnik, ospojlerowanie i felgi od Alpiny.
  4. Piotr_Ł odpowiedział(a) na piotr750 temat w E32
    Jak znajedziecie taką aukcje z BMW 750 w manualu, to podajcie linka. Odnośnie tematu, to ja w pierwszym momencie myślałem, że chodzi o instrukcje obsługi (wsumie też manual się potocznie mówi) :lol:
  5. Po pierwsze to zaznaczam, że w tym temacie mam małą wiedze, ale mam :mrgreen: Nie wiem jak jest z kościami, ale jeżeli w tej się nie mieści wszystko, to znaczy, że nową kość napewno trzeba zaprogramować. Dokupić gdzieś się napewno da. Co do przelutowania... hmm kwestia wprawy. Znam elektronika co potrafi przelutować kondensatory na płycie głównej i poza inną marką kondensatora to się nie zorientujesz, że coś było robione. Najlepiej to by było jakby się jakiś nasz forumowy elektronik odezwał :)
  6. Piotr_Ł odpowiedział(a) na TomekM3 temat w E36
    wejdź na froum www.mpwr.prv.pl tam jest paru właścicieli M3 i mogą ci ewentualnie coś pomuc lub doradzić. Poza tym najlepiej by było jakbyś sobie ściągnął EPC (lub ETK) do BMW, jest to elektroniczny katalog części(może się przydać). Jest jego wersja on-line i możesz ją znaleść w podforum przydatne linki. Odnośnie serwisówki to poszukaj TIS Najłatwiej jest to ściagnąć programem eMule, lub podobnym p2p.
  7. Po co w ASO :?: Ja bym pojechał na twoim miejscu do jakiegoś kumatego informatyka/elektronika co by to zobaczył. Kość można kupić chyba w dobrym sklepie elektronicznym(podejżewam, ale nie jestem pewien). Ps. Czy ktoś wie jakie są tam kość ??
  8. Ja tam się bardzo na tym nie znam, ale jeżeli kość pamięci jest za mała, to trzeba wywalić starą kość kupić nowa i zaprogramować określony przebieg. Jak kupimy kość, która będzie w stanie pomieścić 999999,9 km to nie będzie już problemu z blokującym się przebiegiem. Do zaprogramowania takiej kości potrzebny jest specjalny programator, ale nie jest no chyba drogi (są do kupienia na Allegro po klilkaset zł.; 150-450zł ). Kość taka powinna kosztować paredziesiąt zł, więc cała operacja nie powinna być droga.
  9. Szałas jak chesz założyć gaz do M5 to tylko wtrysk gazu. Tylko pamiętaj żeby założyć w jakimś dobrym warsztacie gaz. Odnośnie fazy ciekłej to nie polecam. Jeżeli warsztat sie nie zna to może tylko zepsuć się silnik. Musi być odpowiedni kąt nachylenia wtryskiwacza. Dla ciebie wystarczy instalacja wtrysku gazu w fazie lotniej tylko dobrej firmy. I ważne aby założyli wystarczająco mocną instalacjie (np. wtryski) co by dawała radę.
  10. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Blaster temat w E32
    Według mnie to to nie jest policyjna wersja napewno. Pomyślcie nawet niemiecki rząd by nie przepłacał, aby kupić wersje Long dla policji, bo po co im :?: Uważam, że to może być jakaś wersja dla ochrony rządu. Może to być także wersja z ambasady. Kiedyś widziałem Cagilaca (nie wiem jak to się dokładnie pisze)STS i miał zamontowane różne bajery np. jakiś czujnik w szybie do otwierania bramy elektryczniej. Niektóre komputery w tym aucie nie pasowały ze zwykłej wersji.
  11. Jak amortyzator cieknie, ale nie widać złej jego pracy, to możliwe iż to jest mały wyciek i da się to naprawić (zregenerować).
  12. A E32/E34 też sprawdzą ??
  13. jesteś pewien ?? Skąd będą mieli takie informacje ?? Na podstawia ETK ?? Do jakich modeli najstarszych są w stanie odnaleść opcje wypasu ??
  14. BMW to nie Mercedes po VINie nie dojdziesz co było na pokładzie zamówione w salonie :cry2:
  15. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Piotr_Ł temat w E32
    Miałem Diamantschwarc i wiem jak wychodzi na zdjęciach :mrgreen: A chciałbym, żeby wychodził tak jak na tych fotkach.
  16. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Piotr_Ł temat w E32
    Dzieki za linka bardzo fajny. Widać, że to co pokazuje aukcja to pewnie jest Schwarc i to bez metelic.
  17. Piotr_Ł odpowiedział(a) na SZYMEK temat w E32
    A Odpalanie na pilota było w opcji E32 ?? Coś mi się nie chce wierzyć. Jak już to może ktoś sobie to domontował, ale takich rzeczy to raczej nie montowali
  18. Sebast "prawda" wygląda tak
  19. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Piotr_Ł temat w E32
    Iczym dłużej nie masz auta tym mniej ci żal. Ja BMW sprzedałem wrzesień 2003.Powiem Ci, że BMW bardzo dobrze wspominam, chociaż się psuło. Najtrudniej jest wytrzymać jak oglądasz ładne i zadbane autka (np. BMW 750, M5). Ceny teraz naprawdę są fajne. Zobaczymy może coś na jesień spróbuję kupić, tylko jak znam życie to wtedy nie będzie wyboru, albo będzie sam szrot.Teraz mam inne auto, z tego względu, że jak oglądałem BMW w czerwcu to nie było nic w dobrym stanie. Niestety, ale ja musze mieć sprawne auto cały czas, a takim moje BMW nie było.
  20. Piotr_Ł opublikował(a) temat w E32
    Jestem ciekawy czy taki kolor auta występował seryjnie w BMW E32/E34 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44356377 W większości BMW czarny kolor to diamantszwartz metalik i on nie jest takim pełnym czarnym.
  21. Ja bym jechał na benzynie spokojnie, kontrolował wskazówkę temperatury silnika i w razie wzrostu temp. włączał grzanie na ful. Z gazem łagodnie i dojedziesz. Jeszcze jest jedna sprawa, jeżeli silnik zacznie ci już nierówno pracować (nie palić na jakiś cylinder) to nie jedź dalej, bo rozwalisz głowicę.
  22. Piotr_Ł odpowiedział(a) na MINIO728i temat w E38
    Co wy Panowie wiecie o dziurawych drogach ? :wink: Zapraszam na koniec świata zwany lublinem. Tutaj dobiero można ponażekać na drogi. Byłem w Warszawie i jak dla mnie cud miud w porównaniu z Lublinem. Fakt jest parę ładnych odcinków dróg w LBN, ale poza nimi to całę miasto jest dziurawe. Zaleta, że nie mamy torów tramwajowych. Ostatnio kolega jechał piękną nową drogą, a tam z nienacka wyrwa 100cm*50cm*40cm. Uszkodzona felga kołpak, opona. Idzie do urzędu, z papierami i mówi, że uszkodził koło, a urzędnicy to pewnie Pan na Smorawińskiego jechał :lol: Znają wyrwę, ale nic nie robią. :/
  23. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Remol temat w E32
    Każdy normalny gazownik ci taki storzek wsadzi bez problemu :lol: :wink:
  24. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    No to ja mam jeszcze pytanie: jak wyglądaja prównanie 740/750 w przyspieszeniach ?? Interesuje mnie jak to wygląda w praktyce ? Może na jakimś zlocie ktoś by porównał takie autka ?? Oczywiście do 100 mogą być niewielkie róźnice, ale jestem ciekawy jak to wygląda wyżej :twisted: Grzesiek740 miał 750, a teraz 740 może on coś na ten temat powie? Czuj się wywołany do tablicy (monitora) :D :wink:
  25. Jest i Mercedes kombi: http://www.mb.org.pl/forum/showflat.php?Cat=&Board=pm&Number=92086&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1#Post92098 co do A8/7/s-klasse to te auta zapewne są jakięś kombi, ale zostały zrobione jako prototypy, albo na specjalne zamówienie. Nikt nie produkuje ich w kombi bo po co ?? Jak stac cię na nową 7/A8/S-klasse to jeździsz ją a dla rodziny kupujesz X5, albo jakiegoś Vana.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.