Witam wszystkich. Rozglądam się za następnym autem i chciałbym wiedzieć, jakie są różnice w osiągach(wiem, że na stronie głównie jest tabela, ale w obu autach są te same dane :shock: ). Jakie są ceny eksploatacji (miałem 520, więc wiem ile mniej więcej "kosztuje" BMW?). Czy jest różnica w osiągach między 740, a 540? Które silniki są mniej usterkowe? Który silnik Wy polecacie? A jak ma się sprawa z M5, czy możecie powiedzieć jak jest z częściami zamiennymi (ile kosztują czy są dostępne?). Słyszałem, że M5 3600 cm3 pali, ok20l benzyny. Czy to prawda :?: Pozdrawiam Piotr