Skocz do zawartości

Piotr_Ł

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr_Ł

  1. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Piotr_Ł temat w E32
    Dzięki Bartek za radę. Wiem, że na forum jest jakis właściciel M5. Podobno części są drogie pewnie i racja, ale zastanawiam się jak często ten model się psuje? Jak w niej silniki się sprawują? Wiem, że niełatwo znaleść dobrą M5, ale ostatnio ktoś przedawał taką jedną bezwypadkową (ciekawe na ile to prawda :wink: ). Może ktoś jeszcze się wypowie na temat 750?
  2. Piotr_Ł opublikował(a) temat w E32
    Witam wszystkich. Rozglądam się za następnym autem i chciałbym wiedzieć, jakie są różnice w osiągach(wiem, że na stronie głównie jest tabela, ale w obu autach są te same dane :shock: ). Jakie są ceny eksploatacji (miałem 520, więc wiem ile mniej więcej "kosztuje" BMW?). Czy jest różnica w osiągach między 740, a 540? Które silniki są mniej usterkowe? Który silnik Wy polecacie? A jak ma się sprawa z M5, czy możecie powiedzieć jak jest z częściami zamiennymi (ile kosztują czy są dostępne?). Słyszałem, że M5 3600 cm3 pali, ok20l benzyny. Czy to prawda :?: Pozdrawiam Piotr
  3. Witam. Także miałem ten sam problem. Można np. jak macie hak to podłączacie minus do masy, a plus do haka ( do jednego z otworów, metodą prób i błędów) lub do świateł pozycyjnych, jeżeli macie dostęp do bagażnika. Wtedy można otworzyć. Bagażnik można otworzyć kluczykiem nawet jak akumulator jest rozładowany (tak jest w 520). Pozdrawiam Piotr
  4. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Marcin750 temat w E32
    Witam. Marcin prpopnuje zobaczyć lub zapytać się na tym forum http://www.automat.pl/body/index.html . Ludzie tam (a raczej pan Olczak) znają się na swoim fachu. Mi pomogli podpowiedzią i automat działa. Pozdrawiam Piotr
  5. Piotr_Ł odpowiedział(a) na radek temat w E30
    Witam. V12 w e30 da rade ale po dużych zmianach. Widziałem zdjęcie takiej BMW czarnej, ale w niemczech (na jakiejś stronie). Jak przypomnę sobie adres to podrzucę. Też do e34 napewno się da nawet na www.mobile.de była jedna do sprzedania. W e-30 trzeba ostro modyfikować. Poczytaj tu http://forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=4129&highlight=v12 jest trochę o tuningu, ale mozna poczytać i znalazłem coś takiego: http://forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=3717&highlight=v12 wszystko jest możliwe jak widać :D :D Pozdrawiam
  6. Piotr_Ł odpowiedział(a) na RAFAŁ 750 temat w E32
    Jeżeli masz bicia przy hamowaniu to najprawdopodobniej masz pokrzywione lub zacienkie tarcze hamulcowe. Sprawdź grubość tarcz hamulcowych.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.