Skocz do zawartości

MONSTRUM po amerykańsku


Remol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam zawsze bede zwolennikiem cichych i "delikatnych" modyfikacji w autku. O chociazby to tutaj z zewnatrz niby nic ... a jednak kopa ma.

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=4532265183&category=6009

 

A jak znajde to podepne tu jeszcze jedna. Ma ciutke wiecej kucyków, jednyne 680. Acha i to jest na orginalnych konstrukcjach silnika tzn. baza. Bo nie mowie o takich jak ta E34 z norwegii co to ma 1034 KM. Ale jade ja zobaczyc to zdam wam potem relacje.

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo koleś się musiał nieźle napocić ,żeby upchnąć dwie turbiny pod machą z IC i to w wersji 750 :shock: :shock: Edytowane przez ozzy

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no albo jak juz masz cos napakowane

ja mialem np. male problemy bo mam webasto zalozone. Poza tym samo zalozenie to nie tak hop siup zeby to rece i nogi mialo najlepiej zeby gdziesz byl nadole i z przodu. Zeby lapal naprawe chlodne powietrze ot co

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze bede zwolennikiem cichych i "delikatnych" modyfikacji w autku. O chociazby to tutaj z zewnatrz niby nic ... a jednak kopa ma.

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=4532265183&category=6009

 

A jak znajde to podepne tu jeszcze jedna. Ma ciutke wiecej kucyków, jednyne 680. Acha i to jest na orginalnych konstrukcjach silnika tzn. baza. Bo nie mowie o takich jak ta E34 z norwegii co to ma 1034 KM. Ale jade ja zobaczyc to zdam wam potem relacje.

 

Hmm... dałeś linka do amerykańskiego ebaya, zobaczyłem sobie przy okazji inne autka z kategorii "7-Series" i stwierdzam, że w USA jest naprawdę... DOBROBYT :D . Tylu ślicznych E32, szczególnie 740, na sprzedaż jeszcze nie widziałem! Europa jest do tyłu!

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.