Treść opublikowana przez Piotr_Ł
-
Pakiet M power'a to:
Widzisz z twojego pierwszego postu wywnioskowałem, że w pakiecie M chciałbyś miec silnik od M, ale nieważne może to ja Ciebie źle zrozumiałem :?
-
Pakiet M power'a to:
Pakiet M a model samochodu M to 2 niezależne rzeczy których nie należy mylić, temat już kiedyś był wałkowany. Dokładnie o to mi chodzi.
-
Pakiet M power'a to:
Nie chce sie czepiac, ale pytuł wątku brzmi: "[E36] Pakiet M power'a to:" Powiedz mi dexter21, czy w pakiecie M był inny silnik ?? :?
-
Jak wyjąć przednie lampy?? :)
- [ E34 ] Książka serwisowa 535
Czy instrukcja obsługi, a ksiązka serwisowa to to samo ? :? Takie instrukcje można kupić w ASO za kilkadziesiąt złotych.- Zmiany i lifting w autach po 92 ?
Dziękować dziekowac. Jakby ktoś coś wiedział jeszcze na temat zmian to prosze o podzielenie się wiedzą :D- O Co Chodzi 530d 163ps !!!
Dobre opinie słyszy się o Mastersie http://www.tdi-tuning.pl/ To, czy silnik się nie będzie przegrzewał to musisz się spytać takiego tunera.- Zmiany i lifting w autach po 92 ?
Co to dokładniej to "wiaderko" ?? Może jakąś fotke ktoś by wrzucił ??- ile pali
Spoko rada karol325Coupe napewno posłucha tej rady :lol: :lol: :wink: Zwłaszcza po ponad 2 latach :duh: :duh: :duh: Tym bardzej, że Karol ostatnimi razy odzywał się na forum ok. rok temu :lol: :lol:- Zmiany i lifting w autach po 92 ?
Podobno była jakaś zmiana w konstrukcji skrzyni automatycznej. Kiedyś chyba wspominał o tym Marcin750.- Zmiany i lifting w autach po 92 ?
Mam pytanie. BMW E32 było produkowane od 86 do 94roku. W połowie 92 była jakaś zmiana. Czy możecie powiedzieć kiedy dokładnie była wprowadzona ta zmiana? Co w autach uległo zmianie ? (podobno automat w 750) Czy razem z tą zmianą uległ zmianie element pokazany na zdjęciach (zapożyczone z tego forum, jak autorzy sobie nie życzą to podesłać Priva, to zmienie fotki :) ) http://img123.echo.cx/img123/1258/12qn.jpg http://img123.echo.cx/img123/7643/20nc.jpg- ile pali
Spoko rada karol325Coupe napewno posłucha tej rady :lol: :lol: :wink:- O Co Chodzi 530d 163ps !!!
Francesco jeżeli masz manualną skrzynie to proponuje jechać na hamownie i sprawdzic ile auto ma km. Poza tym możeliwe, że w belgi jest po prostu inny sterownik silnikiem. Może chip tuning przywróci oryginalną ilośc koni :?:- Chromowane słupki
I tak trzymać. Jak ci się podoba to sobie zostaw okleine. To ty jeździsz tym samochodem, więc tobie sie powinien podobać. :)- Co dalej z cenami?
Nie ładne E32 w dobrym stanie trzyma cene (mniejszą niż przed majem). Auto 4-osobowe cieszy się bardzo małym zainteresowaniem. Nie jest już dla prezesa (mało reprezentatywne - są nowsze modele - droższe). Co do 5 osobowych to fakt ceny niskie, ale pokaż mi naprawdę zadbaną sztukę. Jeżeli byłaby taka to mogła by być nawet za 20000 zł. Poza tym patrz, że ceny spadają bo ceny paliw rosną, a ludzie boją się V12, bo podobno trudne do zagazowania, bo podobno pali 30-40litrów.- Mam dylemat z tylnymi lampami. :)
Ja moge powiedzieć jak to wyglądało w E34. Miałem czerwone kierunki jak i wsteczny. Co do wyglądu to mi się podobało. Miałem także przyciemnione szyby. Minusem tego była praktycznie zerowa widoczność w nocy do tyłu. Nawet przy otwartych oknach w bocznych lusterkach było widać naprawde mało. Zderzak zaliczył ze 3 leciutkie obtarcia (pozostał lakier po bramie). Jak myślisz o przyciemnieniu szyb (polecam :mrgreen: ), to lepiej nie maluj wstecznego. Widać wtedy wszystko bardzo dobrze i wygląd naprawdę jest piękny (czarne szybki i czerwone lampy), a z białym wstecznym przeżyjesz :wink:- Silnik z E38 do E32 (V12)
Jeżeli silnik w E38 ma pojemność zwiększoną do 5400cm3 i moc do 326km to napewno będzie inny osprzęt silnika (komputery, przepływomierze itp.), nie wiem jak jest ze skrzenią, ale także jest chyba inna. Tylny most i wał powinien wytrzymać wzrost mocy (wsumie minimalny), ale wał możliwe iż trzebaby zmienić. Co do gabarytów to chyba są podobne jak nie jednakowe (wkońcu V12 w E38 to tylko modyfikacja V12 z E32), więc mocowania silnika powinny być takie same.- czerwone sprężyny
Może ktoś je poprostu pomalował na czerwono :?:- Bijaca kierownica przy hamowaniu (Again)
Przetoczenie mogło nic nie dać ponieważ tarcze były za cienki, lub po stoczeniu są za cienkie. Mogło np. pomóc na krótki czas, po czym gdzieś ostro zahamowałeś i tarcze znowu się pokrzywiły. Moja propozycja to wymiana tarcz na nowe razem z klockami, ale przed ewentualną wymianą sprawdź koniecznie ich grubość. Najlepiej by było jakbyś pojechał do zakładu specjalizującego się tylko w układach hamulcowych. Pozatym w Poznaniu powinieneś mieć parę zakładów specjalizujących się w BMW. Poszukaj w Archiwum o biciu kierownicą przy hamowaniu. Bastek kiedyś mówił, że moze to być wina czegoś w zawieszeniu ( wachacz ??)- Bezsens-pewnie post bedzie usuniety albo zamkniety Pilne
Witam. Mam pytanko dlaczego na głównym forum nie ma odnośnika do BMW Off tomic forum ??- prosba o carsoft
Nie pobijemy się bo już wysłałem :mrgreen: ale jak chcesz ten poradnik o ringach to dawaj znać.- prosba o carsoft
Podaj mi na priva adres email, albo się odezwij na [email protected] to Ci wyśle BMW_CARSOFT_5.8- podłączenie wzmacniacza
Może to jest głośnik od komputera pokładowego, albo od jakiegoś "gongu" niezgaszonych świateł?- prosba o carsoft
Podaj która wersja oprogramowania Ciebie interesuje- 750 wyciągnięcie rozrusznika...
:clap: :clap: trzeba pochwalić za piękny opis naprawy. Tak trzymaj dalej :cool2: - [ E34 ] Książka serwisowa 535
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.