Skocz do zawartości

Piotr_Ł

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr_Ł

  1. Piotr_Ł odpowiedział(a) na BTB BIŁGORAJ temat w E36
    Widzisz z twojego pierwszego postu wywnioskowałem, że w pakiecie M chciałbyś miec silnik od M, ale nieważne może to ja Ciebie źle zrozumiałem :?
  2. Piotr_Ł odpowiedział(a) na BTB BIŁGORAJ temat w E36
    Pakiet M a model samochodu M to 2 niezależne rzeczy których nie należy mylić, temat już kiedyś był wałkowany. Dokładnie o to mi chodzi.
  3. Piotr_Ł odpowiedział(a) na BTB BIŁGORAJ temat w E36
    Nie chce sie czepiac, ale pytuł wątku brzmi: "[E36] Pakiet M power'a to:" Powiedz mi dexter21, czy w pakiecie M był inny silnik ?? :?
  4. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Franz temat w E34
  5. Piotr_Ł odpowiedział(a) na hazel84 temat w E34
    Czy instrukcja obsługi, a ksiązka serwisowa to to samo ? :? Takie instrukcje można kupić w ASO za kilkadziesiąt złotych.
  6. Dziękować dziekowac. Jakby ktoś coś wiedział jeszcze na temat zmian to prosze o podzielenie się wiedzą :D
  7. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Francesco temat w E39
    Dobre opinie słyszy się o Mastersie http://www.tdi-tuning.pl/ To, czy silnik się nie będzie przegrzewał to musisz się spytać takiego tunera.
  8. Co to dokładniej to "wiaderko" ?? Może jakąś fotke ktoś by wrzucił ??
  9. Piotr_Ł odpowiedział(a) na karol328Coupe temat w E36
    Spoko rada karol325Coupe napewno posłucha tej rady :lol: :lol: :wink: Zwłaszcza po ponad 2 latach :duh: :duh: :duh: Tym bardzej, że Karol ostatnimi razy odzywał się na forum ok. rok temu :lol: :lol:
  10. Podobno była jakaś zmiana w konstrukcji skrzyni automatycznej. Kiedyś chyba wspominał o tym Marcin750.
  11. Mam pytanie. BMW E32 było produkowane od 86 do 94roku. W połowie 92 była jakaś zmiana. Czy możecie powiedzieć kiedy dokładnie była wprowadzona ta zmiana? Co w autach uległo zmianie ? (podobno automat w 750) Czy razem z tą zmianą uległ zmianie element pokazany na zdjęciach (zapożyczone z tego forum, jak autorzy sobie nie życzą to podesłać Priva, to zmienie fotki :) ) http://img123.echo.cx/img123/1258/12qn.jpg http://img123.echo.cx/img123/7643/20nc.jpg
  12. Piotr_Ł odpowiedział(a) na karol328Coupe temat w E36
    Spoko rada karol325Coupe napewno posłucha tej rady :lol: :lol: :wink:
  13. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Francesco temat w E39
    Francesco jeżeli masz manualną skrzynie to proponuje jechać na hamownie i sprawdzic ile auto ma km. Poza tym możeliwe, że w belgi jest po prostu inny sterownik silnikiem. Może chip tuning przywróci oryginalną ilośc koni :?:
  14. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Remol temat w E32
    I tak trzymać. Jak ci się podoba to sobie zostaw okleine. To ty jeździsz tym samochodem, więc tobie sie powinien podobać. :)
  15. Piotr_Ł odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Nie ładne E32 w dobrym stanie trzyma cene (mniejszą niż przed majem). Auto 4-osobowe cieszy się bardzo małym zainteresowaniem. Nie jest już dla prezesa (mało reprezentatywne - są nowsze modele - droższe). Co do 5 osobowych to fakt ceny niskie, ale pokaż mi naprawdę zadbaną sztukę. Jeżeli byłaby taka to mogła by być nawet za 20000 zł. Poza tym patrz, że ceny spadają bo ceny paliw rosną, a ludzie boją się V12, bo podobno trudne do zagazowania, bo podobno pali 30-40litrów.
  16. Ja moge powiedzieć jak to wyglądało w E34. Miałem czerwone kierunki jak i wsteczny. Co do wyglądu to mi się podobało. Miałem także przyciemnione szyby. Minusem tego była praktycznie zerowa widoczność w nocy do tyłu. Nawet przy otwartych oknach w bocznych lusterkach było widać naprawde mało. Zderzak zaliczył ze 3 leciutkie obtarcia (pozostał lakier po bramie). Jak myślisz o przyciemnieniu szyb (polecam :mrgreen: ), to lepiej nie maluj wstecznego. Widać wtedy wszystko bardzo dobrze i wygląd naprawdę jest piękny (czarne szybki i czerwone lampy), a z białym wstecznym przeżyjesz :wink:
  17. Piotr_Ł odpowiedział(a) na NIKI temat w E38
    Jeżeli silnik w E38 ma pojemność zwiększoną do 5400cm3 i moc do 326km to napewno będzie inny osprzęt silnika (komputery, przepływomierze itp.), nie wiem jak jest ze skrzenią, ale także jest chyba inna. Tylny most i wał powinien wytrzymać wzrost mocy (wsumie minimalny), ale wał możliwe iż trzebaby zmienić. Co do gabarytów to chyba są podobne jak nie jednakowe (wkońcu V12 w E38 to tylko modyfikacja V12 z E32), więc mocowania silnika powinny być takie same.
  18. Piotr_Ł odpowiedział(a) na c280 temat w E30
    Może ktoś je poprostu pomalował na czerwono :?:
  19. Przetoczenie mogło nic nie dać ponieważ tarcze były za cienki, lub po stoczeniu są za cienkie. Mogło np. pomóc na krótki czas, po czym gdzieś ostro zahamowałeś i tarcze znowu się pokrzywiły. Moja propozycja to wymiana tarcz na nowe razem z klockami, ale przed ewentualną wymianą sprawdź koniecznie ich grubość. Najlepiej by było jakbyś pojechał do zakładu specjalizującego się tylko w układach hamulcowych. Pozatym w Poznaniu powinieneś mieć parę zakładów specjalizujących się w BMW. Poszukaj w Archiwum o biciu kierownicą przy hamowaniu. Bastek kiedyś mówił, że moze to być wina czegoś w zawieszeniu ( wachacz ??)
  20. Witam. Mam pytanko dlaczego na głównym forum nie ma odnośnika do BMW Off tomic forum ??
  21. Piotr_Ł odpowiedział(a) na eniro temat w E30
    Nie pobijemy się bo już wysłałem :mrgreen: ale jak chcesz ten poradnik o ringach to dawaj znać.
  22. Piotr_Ł odpowiedział(a) na eniro temat w E30
    Podaj mi na priva adres email, albo się odezwij na [email protected] to Ci wyśle BMW_CARSOFT_5.8
  23. Może to jest głośnik od komputera pokładowego, albo od jakiegoś "gongu" niezgaszonych świateł?
  24. Piotr_Ł odpowiedział(a) na eniro temat w E30
    Podaj która wersja oprogramowania Ciebie interesuje
  25. :clap: :clap: trzeba pochwalić za piękny opis naprawy. Tak trzymaj dalej :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.