Treść opublikowana przez kamil560
-
M42 Compact nietypowy "przyrost"mocy
hmm a moze i masz racje z tym DISA
-
M42 Compact nietypowy "przyrost"mocy
nie nien m42 na bank :)
-
Za krotkie biegi w e36
skrzynie sa takie same, dyfer zmien, najlepiej od 2.5 jak bys chcial mam taki :)
-
jak wymienić płyn od wspomagania sprzęgła
nie ma plynu do wspomagania sprzegla tylko sprzeglo jest hydrauliczne i pracuje na płynie hamulcowym DOT4
-
M42 Compact nietypowy "przyrost"mocy
nie szarpie nie ma jakis zawachan przy przyspieszeniu tylko to ze równe 4 tys i efekt włączającego sie "turbo" w dieslach np ;) co do stanu mysle ze jest ok, wymiana oleju byla 4 tys temu i olej dalej półprzezroczysty a nie czarny jak w co niektórych
-
M42 Compact nietypowy "przyrost"mocy
140 KM, przy 6000 obr/min wiec nie ;)
-
M42 Compact nietypowy "przyrost"mocy
witam wszystkich, problem polega na tym ze jadac spokojnie jest wszystko ok, ale kiedy np przyjdzie do wyprzedzenia to jest taka sytuacja ze auto ciagnie bez problemu ale przy obrotach 4 tys jest takie cos jak w silnikach z turbina, nagly przyrost mocy i dosc bardzo odczuwalny, jezdzilem 3 ISami i w zadnym nie bylo takiej sytuacji tylko w tym silniku co mam, dolot jest szczelny, inne przewody tez, wszystko ok tylko to dosc dziwne zachowanie, nie ma problemów z przyspieszeniem.jakies pomysly ??
-
[E36] Układ wydechowy do 2.8
z tego co wiem to mozesz skrzywidzic silnik 2.5 wydechem ORI od 2.8
-
[e36] Odpadlo koło tył
:duh: :duh: nie sadzilem ze takie trupy jezdza po drogach....
-
Wymiana amortyzatora - odkręcenie śrub
wszedzie na klucz 18
-
316i krzywiące się tarcze hamulcowe przednie
łozyska sprawdz!!i jak nie to zle wywazone kola
-
Spalanie BMW e36 2.8
bylo walkowane XXX razy wystraczy poszukac!! :duh: :duh:
-
E36 Czy warto inwestować / Auto kultowe
ja tam w swojego sedana wlozylem sporo i jeszcze sporo wloze bo caly bedzie malowany itp ale moim zdaniem warto tylko ze auto mam zamiar zostawic dla siebie do konca;) nie wazne czy bedzie juz stare wazne by byl, ruda raczej go nie zje bo karoseria wyspawana i zakonserwowana ze masakra;) ale jesli chcesz zrobic ladnie auto i pozniej sprzedac to moim zdaniem mija sie to z celem bo poswiecisz duzoooo czasu i kasy, a tego nie odzyskasz tak latwo tylko zrobisz prezent kupujacemu :)
-
BMW 318i 1.8 Zawory klekoczą..
kontrolka nie ma nic do rzeczy, a co do silnika to raczejw wymiana Cie czeka kompletu : http://allegro.pl/walek-rozrzadu-bmw-e30-e36-m40-popychach-dzwig-316-i2717439438.html tylko pytanie czy jest sens...
-
BMW e36 320 z VANOS. Opłaca się ??
co do aluminiowego bloku to sa duzo mniej odporne na katowanie
-
BMW 318i 1.8 Zawory klekoczą..
wymien popychacze i dzwigienki, zobacz czy nie masz tez walka wytartego
-
BMW 318i 1.8 Zawory klekoczą..
tam sa popychacze hydrauliczne ... nie ma co regulowac..
-
BMW E 36 Alpina B 6
do kazdego podejdzie ale lepiej szukac od 1.8 IS w góre zeby tarcze i reszta z tylu byla taka jak w 2.0 2,5 itp
-
Czujnik położenia wałeczka rozrządu. E36 320i VANOS 1994r
jesli masz na SIEMENSIE to pewnie masz sterownik 5Wk9 ms40.1 jakos tak i jesli tak masz to na kazdej czesci oryginalnej bedziesz mial ze to siemes i prawdopodobnie 5wk9 napisane (ale nie jestem w 100 % pewny)
-
316i compact- stabilizator tył z z3m czy seryjny?
jak bys szukal mam stabilizator do sprzedania
-
Czujnik położenia wałeczka rozrządu. E36 320i VANOS 1994r
jesli masz silnik na siemensie to panietaj ze tylko oryginalne czesci co do elektroniki kupuj
-
E36 1.6 pompa paliwa
od obrotów jest silniczek krokowy,sprawdz szczelnosc dolotu
-
E36 - 100% skuteczna naprawa wskaźnika paliwa
a moze cos nie tak z plywakiem masz? moze zatankuj do pelna i juz :)do banki kup osobno 5 litrów zostaw na noc i wtedy sprawdz czy ubywa
-
E36 - 100% skuteczna naprawa wskaźnika paliwa
skad masz pewnosc ze maSz 15 a pozniej 13??
-
316i czas uzbrojenia po wyjeciu kluczyka
Nie jest jakaś sztuka.. Mam rocznego Boscha Silver. Każdy mówi jak chce i nie należy tego akurat tu komentować ;) Ale po wyłączeniu zapłonu ten układ nie musi być chłodzony skoro nie pracuje ;/ chlodzi po to by sie nie przegrzal, tzn hmm dam taki smieszny przyklad jedziesz rowerem to jest Ci ok ale jak sie zatrzymasz zaraz robi Ci sie strasznie goraco :) tak samo tu jest, caly czas pracuje uklad i chlodzenia dziala troszke dluzej po to by go schlodzic do tzw bezpiecznej temperatury bys sie nie przegrzalo tam wszystko :)