Treść opublikowana przez kamil560
-
Problem z rozrusznikiem
moze warto ściągnąć klemy i je dobrze wyczyścić
-
316i, dziwne piszczenie
a na postoju kiedy masz włączony silnik tez czy nie?? i nie na PIEGU tylko biegu
-
usterka...
i dobrze by bylo jak bys napisal ładny temat :)
-
[E36] 318i m43 - Głośna praca tylnych kół
jezeli lozyska to zoabcz czy da sie ruszyc kolem na boki
-
Nagły brak kompresji
jak masy sciagnieta glowice to wez kluczem na dole przekrec o jeden obrót wałem i zobacz co i jak
-
[e36] 325i sprzęgło
ja bym przeczyscił silniczek krokowy
-
[E36] coupe wygłuszenie maski
nie bedzie pasowac bo maska w coupe jest inna dluższa i węższa, tylko z coupe bedize pasowło
-
320i układ wydechowy, część
tylko po co?? skoro jest kat i ten tłumik powinno byc ok :)
-
Poważne problemy z silnikiem.
czujnik temperatury jest pod kolektorem ssacym, sa dwa jeden niebieski drugi czarny, niebieski jest do ECU,co do pompy paliwa zobacz czy w skrzynce z bezpiecznikami masz przekaźnik, przekaźnik jest w sumie obok skrzynki, powinna byc na nich oslona czarna plastikowa, i pod nia 3 przekazniki, jeden jest od paliwa i zobacz czy masz wszystkie bezpieczniki dobre i czy nie ma pustych gniazd,
-
M50B25 pare pytań o uszkodzony silnik
tam jest 24 z tego co pamietam, ale hmm miske rozwalic w e36 to talent :)
-
Swap Hamulcy:) e36 318i Bębny na Tarcze:)
jak kolega wyzej i nowe linki do recznego, jak kupisz wahacze na tarcze to od razu wynien wszystkie gumy sobie zebys mial spokój aaa i od razu geometria kół :)
-
Poważne problemy z silnikiem.
tak jak kolega pisze, podstawa jest to zeby silnik chodzil na benzynie, dlaczego tak?? dlatego zeby wyeliminować uszkedzenia silnika, podejrzewam ze albo czujnik temperatury albo zle ustawienie gazu lub tez sonda, kup pompe paliwa i wymien ja, doprowadz tak zeby na paliwie chodzil ladnie ;)
-
e36 m50b20 wymiana łapy silnika
bez kanału da sie
-
Kupie siedzenia sportsitze E36 Compact
NIE TEN DZIAL!!
- e36 m50b20 wymiana łapy silnika
-
316i stuki kierownica
łacznik tzn przegub sprawdz
-
328.Wymiana sprzęgła SAC, czy potrzeba specjalnych narzedzi?
kolgo jesli nie masz cierpliwosci i okolo 60 cm przedluzek itp to sie nie zabieraj za wyciaganie skrzyni :)
-
316i - ABS, dziwny problem z kontrolką
popraw tytuł, a reszta to troche dziwne, chyba ze cos masz ze sterownikiem od absu
-
[325i Coupe] Brak świateł cofania
staraj sie nie ciagnac nic na sile, do kolektora spod spodu bedziesz mial przyczepiona rurke z tego co pamietam od przelewu, i chyba krokowca, a gazu ja bym próbował nie ruszac wogole, tylko okrecił bym kolektor i do góry dal zeby nie ściągać go całkiem
-
[325i Coupe] Brak świateł cofania
ja bym poszukał wtyczki gdzies pod kolektorem ssacym, pewnie jak wsadzali silnik to zaplontali zeby jej nie urwac i zapomnieli podłaczyc, z tego co pamietam idzie ten kabel oryginalnie pod rozrusznikiem az do skrzyni, wiec w tamtych rejonach szukaj, sciagnij kolektor i szukaj :P
-
[E36] 325i odpala i zaraz gasnie
to jak kolega wyzej pisze, sprawdź dolot
-
cena amortyzatorow
pisz kolego normalnie bo aż ciezko sie czyta to co piszesz, jak chcesz amorki to napisz na PW
-
[E36] 325i odpala i zaraz gasnie
zoabcz czy w okół stacyjki masz taki pierscien
-
Liczniki od wersji r6?
normalnie ale obrotomierz bedzie zle pokazywał...
-
Potrzebne informacje na temat układu wydechowego
ogolnie to masz jeden duzy katalizator, po tym masz tłumik wstępny rura i końcowy wydech , moze jakis maly tlumik wstaw zamiast kata http://www.realoem.com/bmw/diagrams/a/c/42.png