Skocz do zawartości

kamil560

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil560

  1. kamil560 odpowiedział(a) na konradb10 temat w E36
    moze warto ściągnąć klemy i je dobrze wyczyścić
  2. kamil560 odpowiedział(a) na hater1993 temat w E36
    a na postoju kiedy masz włączony silnik tez czy nie?? i nie na PIEGU tylko biegu
  3. kamil560 odpowiedział(a) na snapy93 temat w E36
    i dobrze by bylo jak bys napisal ładny temat :)
  4. jezeli lozyska to zoabcz czy da sie ruszyc kolem na boki
  5. kamil560 odpowiedział(a) na Morrogh temat w E36
    jak masy sciagnieta glowice to wez kluczem na dole przekrec o jeden obrót wałem i zobacz co i jak
  6. kamil560 odpowiedział(a) na Dj TomeQ temat w E36
    ja bym przeczyscił silniczek krokowy
  7. kamil560 odpowiedział(a) na 22bobas temat w E36
    nie bedzie pasowac bo maska w coupe jest inna dluższa i węższa, tylko z coupe bedize pasowło
  8. kamil560 odpowiedział(a) na woyteck temat w E36
    tylko po co?? skoro jest kat i ten tłumik powinno byc ok :)
  9. kamil560 odpowiedział(a) na Morrogh temat w E36
    czujnik temperatury jest pod kolektorem ssacym, sa dwa jeden niebieski drugi czarny, niebieski jest do ECU,co do pompy paliwa zobacz czy w skrzynce z bezpiecznikami masz przekaźnik, przekaźnik jest w sumie obok skrzynki, powinna byc na nich oslona czarna plastikowa, i pod nia 3 przekazniki, jeden jest od paliwa i zobacz czy masz wszystkie bezpieczniki dobre i czy nie ma pustych gniazd,
  10. tam jest 24 z tego co pamietam, ale hmm miske rozwalic w e36 to talent :)
  11. jak kolega wyzej i nowe linki do recznego, jak kupisz wahacze na tarcze to od razu wynien wszystkie gumy sobie zebys mial spokój aaa i od razu geometria kół :)
  12. kamil560 odpowiedział(a) na Morrogh temat w E36
    tak jak kolega pisze, podstawa jest to zeby silnik chodzil na benzynie, dlaczego tak?? dlatego zeby wyeliminować uszkedzenia silnika, podejrzewam ze albo czujnik temperatury albo zle ustawienie gazu lub tez sonda, kup pompe paliwa i wymien ja, doprowadz tak zeby na paliwie chodzil ladnie ;)
  13. kamil560 odpowiedział(a) na d4ras temat w E36
    bez kanału da sie
  14. NIE TEN DZIAL!!
  15. kamil560 odpowiedział(a) na d4ras temat w E36
    nie
  16. kamil560 odpowiedział(a) na matig2 temat w E36
    łacznik tzn przegub sprawdz
  17. kolgo jesli nie masz cierpliwosci i okolo 60 cm przedluzek itp to sie nie zabieraj za wyciaganie skrzyni :)
  18. popraw tytuł, a reszta to troche dziwne, chyba ze cos masz ze sterownikiem od absu
  19. staraj sie nie ciagnac nic na sile, do kolektora spod spodu bedziesz mial przyczepiona rurke z tego co pamietam od przelewu, i chyba krokowca, a gazu ja bym próbował nie ruszac wogole, tylko okrecił bym kolektor i do góry dal zeby nie ściągać go całkiem
  20. ja bym poszukał wtyczki gdzies pod kolektorem ssacym, pewnie jak wsadzali silnik to zaplontali zeby jej nie urwac i zapomnieli podłaczyc, z tego co pamietam idzie ten kabel oryginalnie pod rozrusznikiem az do skrzyni, wiec w tamtych rejonach szukaj, sciagnij kolektor i szukaj :P
  21. kamil560 odpowiedział(a) na korass temat w E36
    to jak kolega wyzej pisze, sprawdź dolot
  22. kamil560 odpowiedział(a) na orange temat w E36
    pisz kolego normalnie bo aż ciezko sie czyta to co piszesz, jak chcesz amorki to napisz na PW
  23. kamil560 odpowiedział(a) na korass temat w E36
    zoabcz czy w okół stacyjki masz taki pierscien
  24. kamil560 odpowiedział(a) na Enea temat w E36
    normalnie ale obrotomierz bedzie zle pokazywał...
  25. ogolnie to masz jeden duzy katalizator, po tym masz tłumik wstępny rura i końcowy wydech , moze jakis maly tlumik wstaw zamiast kata http://www.realoem.com/bmw/diagrams/a/c/42.png

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.